Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 72
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam inny projekt biura krajobrazy ale oprócz mnie ma go tylko jedna osoba.

Więc pytanie tu ponieważ projet jest trochę podobny: Chciałem się podpytać o o narożniki. czy planujecie zrobić je tak jak jest w projekcie

Z tego co oglądam zrobione zdjęcia to chyba wszyscy robią na rogach fundamentów proste fundamenty. A wydaje mi się powinno się powiększyć fundament na część narożną. Jak to jest u was? Jak planujecie to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam inny projekt biura krajobrazy ale oprócz mnie ma go tylko jedna osoba.

Więc pytanie tu ponieważ projet jest trochę podobny: Chciałem się podpytać o o narożniki. czy planujecie zrobić je tak jak jest w projekcie

Z tego co oglądam zrobione zdjęcia to chyba wszyscy robią na rogach fundamentów proste fundamenty. A wydaje mi się powinno się powiększyć fundament na część narożną. Jak to jest u was? Jak planujecie to rozwiązać?

 

ja mam fundamenty poszerzone, jak w projekcie. Narozniki będe miec jak w projekcie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

ja mam fundamenty poszerzone, jak w projekcie. Narozniki będe miec jak w projekcie

 

pozdrawiam

 

Czy bloczki betonowe masz juz wyprowadzone. Jesli tak to czy na rogach sa one poszerzone?

Czy wiesz jak w przyszłości będzie to wykończone. Czy np na obłożony styropian będzie gazobeton i na to płytki klinkierowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fundamenty poszerzone, jak w projekcie. Narozniki będe miec jak w projekcie

 

pozdrawiam

 

Czy bloczki betonowe masz juz wyprowadzone. Jesli tak to czy na rogach sa one poszerzone?

Czy wiesz jak w przyszłości będzie to wykończone. Czy np na obłożony styropian będzie gazobeton i na to płytki klinkierowe?

 

nie zastanawiałem sie jeszcze nad technologią wykonania, popytaj tych co juz to zrobili

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
U mnie będzie jak w projekcie 15 cm niżej

dzieki za info, u mnie teraz juz też ponizej o 15cm:)

jaka izolacje scian fundamentowych stosujecie

styropian - 6, 8 czy 10cm?

klej, siatka, papa kubełkowa?

jeden fachowiec powiedział mi ze wystarczy styro 10cm i papa kubełkowa (bez kleju i siatki)

i pytanie odnosnie kominów

cegła pełna + wkład ceramiczny?

Prosze o fachowe doradztwo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witam

Proszę o informacje na temat kosztów budowy Waszej Klasyki.

U mnie SSO z dachem kompleksowo wyniósł 115tys (bez kosztów działki, kosztów projektu, adaptacji, przyłącza energet., studni itd - dachówka ceramiczna Nibra F10, strop teriva, sciany silka N24). Własnie kończę ten etap.

Ciekawi mnie bardzo jakie koszty przede mną.

Wg moich wyliczeń wychodzi, ze przede mna koszty aby wprowadzić się to ok 165tys (bez wykończenia lazienki na poddaszu)

Proszę o informacje. Mile widziane wycinki kosztorysu z dalszych prac

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
  • 12 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...