Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jazda konno - konie, jeździectwo, miłośnicy jazdy konnej


fijak9

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mi ostatnio chodzi po glowie nauka jazdy konnej,ale bardziej dla relaksu i przyjemnosci,szukam wlasnie stadniny w poblizu i co myslicie o tej?sa zdjecia koni w galerii http://www.skj.pr.radom.pl/ ,chcialabym zeby mnie to wciagnelo i zeby nie bylo zadnych urazow:-)Chyba jutro sie zorientuje co i jak:-)Mam pytanie,jaki stroj zalozyc na pierwsza jazde? Pozdrawiam wszystkich milosnikow koni:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Bylam juz pare razy,czesto mam zakwasy i nauka nie jest taka prosta jakby sie wydawalo,ale mam dobrego instruktora i mysle ze bedzie coraz lepiej:-)A co slychac u profesjonalnych,zagozalych jezdzcow?Cos watek ucichl:-/

 

Witaj!

Gratuluję !!!! Jesli cie wciągnie to przepadłaś!!! Tak jak wiekszosc nas. Zwykle nie da sie dzielic tej pasji z innymi ,a czesto kończy sie na własnym koniu albo nawet własnej stajni.To jak choroba.

Bez upadków raczej sie nie da :( .Oby były jak najłagodniejsze .A w nauce bądz wytrwała,bo bez tego sie nie obejdzie także.Cała sztuka w tym,żeby w przyszłosci (oby jak najblizszej) jazda konna sprawiała radosc Tobie tak samo jak i konikowi którego bedziesz dosiadać.

 

Pozdrawiam serdecznie.A inni pewnie zaczną sie lada moment odzywać i zdawac relacje z wakacyjnych galopad :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

pam - jak tam mamusia? Potwierdzasz jakoś zaciążenie czy czekasz po prostu az natura sama zadziała? Daj znać!

 

gaga33 - przepadłaś :-) ale jak miło jest tak przepaść!!! Tak jak farida pisze, jak juz sie wpadnie w to to na inne hobby czasu mało, oj mało. Ja to cierpie na totalny brak czasu.....wykańczamy domek ( juz ida kafle, sufity, malowanie - do grudnia chyba sie uda wprowadzić! ). Ale jak tylko moge śmigam do stajni.

Z nowości u nas to mamy kolejnego fundacyjnego konika - grubaska takiego z 150 w klebie - sliczny :-) Tak wiec mamy juz 16 kopyt pod opieka. Starsze klacze chorują, jedna ma własnie rozpoczętą serie zastrzyków z kwasu hialuronowego. Oby pomoglo, bo inaczej nie bedzie mogła chodzic na padok a co to za zycie dla konia, tylko w boksie??? Nie...musi sie udać!

Ja sobie dalej jeżdżę, dalej jestem sztywna i czesto - ale coż - starość nie radość...

A.....w październiku jadę na swojego pierwszego Hubertusa. Chcę sie wystroic i kupie sobie bialuteńkie bryczesy - a co :-)

Edytowane przez Spartankaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

pam i jak mamusia?

 

Troche wspomnień z Hubertusa

 

http://fotoo.pl//out.php?i=459725_z-lisem1.jpg

 

http://fotoo.pl//out.php?i=459724_hubertusa-czas-zaczac-.jpg

 

A tu juz zima. Nasze fundacyjne koniki dostały nowe derki, tu nasza seniorka.

 

http://fotoo.pl//out.php?i=459723_babka.jpg

Edytowane przez Spartankaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
  • 1 year później...
  • 1 month później...
Chętnie dołączę do Waszego grona. jeżdżę rekreacyjnie konną, kocham konie. Niestety teraz muszę odłożyć moją pasję na później, aż się dzidziuś urodzi.

 

AldiS ja wróciłam do jazdy na wakacjach po 5 latach przerwy właśnie związanej z urodzeniem syna, sprawami dnia codziennego, wychowaniem i budową. W moim przypadku pierwsza jazda po przerwie była walką o przeżycie;). Jak na razie nie jeżdżę regularnie a tylko minimum raz w tygodniu ma sens bo inaczej każda jazda będzie ciężka ze względu na brak kondycji.

 

Czas Hubertów nadszedł:-)

Pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...