Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jazda konno - konie, jeździectwo, miłośnicy jazdy konnej


fijak9

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

.......................................................było szybko i treściwie bez zbędnego gapienia się po krzakach.

 

A unas wrecz odwrotnie! :) .Byly cwiczenia na tymczasowej ujezdzalni terenowej( profesjonalny plac w remoncie )

 

http://img504.imageshack.us/img504/4217/kopiowane26042010030.jpg

 

 

A potem spokojny powrot do stajni trasa widokowo-pojeniowa z mozliwoscia pogapienia sie po krzakach drzewach i po calym majestacie Bieszczadu wiosną !

 

 

http://img59.imageshack.us/img59/1849/kopiowane26042010073.jpg

 

 

Wsiadlam na na kon znow po dluzszej pezerwie. Cholerka,jakie to jest swietne uczucie- jezdzic konno! :) :) :) .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pam - specjalnie dla Ciebie :-)

 

Zanim ruszylysmy w teren klacz na ktorej jechal kolezanka byla kryta. Pierwszy raz widzialam jak ogier "sie smieje"! Fajnie to wyglada. A kon piekny.....holsztyn Lord Star jesli ktos kojarzy.

 

A tu spokojny galopik - slychac jak wialo.

 

 

Ja gooooo WTK Soplica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo ... Jeżdziłem najbliżej w Woli Sękowej koło Sanoka, i oczywiście pogórze przemyskie z racji rodziny w okolicy (do tego z końmi) trochę pozwiedzałem na koniu.

 

Na Woli zaczynalam jezdzic! wtedy (kope lat temu ) byl to jedyny w okolicy osrodek. Nie bylo komunikacji od nas i zadowalam rowerem.Potem przenioslam sie wlasnie na Żubracze do KJ Połoniny. Wymyslilysmy z kolezanka ,ze raz w miesiacu bedziemy robily wypad w Bieszczady w celu zwiedzenia innych osrodkow (wtenczas tez nie bylo ich wiele). Jako pierwszy odwiedzilysmy wlasnie na Żubraczem.To byl szok! Poraz pierwszy ktos nam poprowadzil profesjonalna jazde z dbaloscia o szczegoly.Ujelo nas (i do dzisiaj ujmuje ) naturalnosc miejsca w polaczeniu z ogromna wiedza i zaangazowaniem instruktora.A potem teren ktory snil mi sie po nocach i moje pierwsze w zyciu skoki! nie moglam sie dlugo otrzasnac z wrazenia-oczywiscie pozytywnego. Nie zwiedzalysmy juz zadnych stadnin. Zostalysmy w Poloninach a na Wole juz nie wrocilysmy :) .Najwyzej pogadac :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak weekend - dlugi czy tez krotki bo roznie mowia :-) - ale majowy. Ja w domku z racji chwilowego unieruchomienia TZ'ta ( kolanko bylo w naprawie ). Ale konsko tez bylo. Sobota i niedziela w stadzie ogierow w Starogardzie Gdanskim, byly fajne zawody, massssaaaaa koni. Pogoda byl sliczna, slonko caly czas.

Tu fotki jakby ktos chcial.

 

http://picasaweb.google.com/Spartankaa

 

Dzis juz u nas pada od rana....Ale bylam na jezdzie, niech zyja kryte ujezdzalnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje aktualne zdjecie z przed dwóch tygodni , tak się prazentujemy : ja i Spinny

ale bym dzisiaj z niej poelciała na łeb, zatrzymała się przed drugą przeszkodą z podwójnej kombinacji, moja wina było za szybko i zrobiło się za mało miejsca na trzeci krok galopu a za daleko na skok po dwóch , zawahałam się i bym klasycznie przelciała nad przeszkodą ale instruktorka mówi o mnie , że ja to jestem chyba z cyrku bo złapałam się grzywy i ogłowia ( nie wiem jak) i wylądowałam na obu nogach obok konia. :D wszyscy mieli ubaw a mi aż dech zaparło na parę sekund ;P ale wsadzili mnie na konia znów, skacz jeszcze raz i nauczyłam się jak się powinno skracać krok żeby się zmieścić , bardzo nauczkę miałam. A Spinny dostała dużo marchewki za to że taka cierpliwa. :)

 

 

http://img687.imageshack.us/img687/9324/dsc04213i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cichutko tu... To moze zagaje rozmowe ;)

 

Kucek przyszedl na inspekcje mojego boksu.

http://img96.imageshack.us/img96/619/kopiowane26042010158.jpg

 

Wieczorem pozalil sie,ze ja szarogesze sie w jego skromnej stajence a jemu nawet nie pozwolilam skosztowac jabluszka ze swojego złobu.fakt glupio wyszlo i wstyd mi.Nie wyzucajcie koni z domu!!! jest im naprawde bardzo przykro! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cocho, bo u nas wszyscy zalani..... przez deszcz oczywiście. Zeta już 5 tydzień na sex turystyce i dalej nic. Tak to jest jak się samemu nie ma czasu dopilnować.

 

Ale, ze co, ze 5 tyg i amant Zeta nie jest zainteresowany?

 

U nas na Pomorzu na szczescie nie nie pada. Ale jak patrze w TV to az strach....

Mnie zmoglo chorubsko i nici z jazd :-( Mam nadzieje, ze sie wylecze w tydzien, bo w przyszla srode zaczynam 5 dniowe warsztaty jezdzieckie w mojej ulubione agroturystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, ze co, ze 5 tyg i amant Zeta nie jest zainteresowany?

 

U nas na Pomorzu na szczescie nie nie pada. Ale jak patrze w TV to az strach....

Mnie zmoglo chorubsko i nici z jazd :-( Mam nadzieje, ze sie wylecze w tydzien, bo w przyszla srode zaczynam 5 dniowe warsztaty jezdzieckie w mojej ulubione agroturystyce.

 

No właśńie amant jest zainteresowany, ale nie wiem czy ta jakaś cnotliwa taka, czy innej orientacji :)

W Krakowie niezłe jajca, nie widziałem jeszcze takiej wody tutaj nigdy, część miasta zamknięta. Ale u mnie tylko wypłukało trochę kamienia z tarasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśńie amant jest zainteresowany, ale nie wiem czy ta jakaś cnotliwa taka, czy innej orientacji :)

W Krakowie niezłe jajca, nie widziałem jeszcze takiej wody tutaj nigdy, część miasta zamknięta. Ale u mnie tylko wypłukało trochę kamienia z tarasu.

 

A propo Zetki to, ze sie tak wyraze, ktos bada czy ona ma te dni wlasnie??

 

W Krakowie ponoc zaczela sie ewakuacja schroniska dla zwierzat. Mamy tam nasza kolezanke z Nadziei Dobermana i jest przerazona jak to bedzie wygladac i gdzie dadza te psy. 700 psow w tym szpital, staruszki, koty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...