Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jazda konno - konie, jeździectwo, miłośnicy jazdy konnej


fijak9

Recommended Posts

Hej, jest tam ktoś jeszcze ze starych czasów?

 

Witaj :)

Dostałam powiadomienie ,ale nie wiem,o jak stare czasy Ci chodzi?? :)

 

Jak się ma Twój "napatyczak"? Nasz wygląda jak beczkowóz !!! Jest po terminie i nie możemy się doczekać wyżrebienia. Ale nasz cudak wszystko musi po swojemu...

 

Pozdrawiam ,życzę całej koniarskiej braci udanego sezonu -jeżdzieckiego i budowlanego (blee ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ciekawy temat biorąc pod uwagę portal, w którym znajduje się forum :)

Ja interesuję się jeździectwem i cieszy mnie,że na forum znajdują się osoby podzielające moją pasję:)

 

Do zainteresowanych: ostatnio odkryłam fantastyczny internetowy sklep jeździecki ( moderowano)

Mają bogatą ofertę na sprzęt i akcesoria jeździeckie a dla stałych klientów atrakcyjne promocje:) polcam drodzy koledzy:)

Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
Ciekawy temat biorąc pod uwagę portal, w którym znajduje się forum :)

Ja interesuję się jeździectwem i cieszy mnie,że na forum znajdują się osoby podzielające moją pasję:)

 

Do zainteresowanych: ostatnio odkryłam fantastyczny internetowy sklep jeździecki ( http://www.sprzetjezdziecki.com )

Mają bogatą ofertę na sprzęt i akcesoria jeździeckie a dla stałych klientów atrakcyjne promocje:) polcam drodzy koledzy:)

 

 

To również mój ulubiony sklep! Najlepiej zapisać się na newsletter, czasami przesyłają fajne oferty:) Ostatnio wyhaczyłam w promocji super rękawiczki jeździeckie [moderowano Teraz poluję na nowe bryczesy, najchętniej ze dwie pary:) Mam nadzieję ze zrobią letnie przeceny

Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...