Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

Pieknie wygladaja te pustaki Leiera. My tez bedziemy miec pustaki keramzytobetonowe tyle ze skusilam sie na troche tansza firme lokalna i juz sie boje ile bedzie w nich betonu a ile keramzytu :-? Mam nadzieje ze nie bede mieszkac w bunkrze. A scianki dzialowe tez z bloczkow gazobetonowych, podobno KB 12 rozpada sie przy wierceniu.

 

Witam :D ,

Tańsza firma lokalna to może znaczyć lepsza firma, bo ma niższe koszty produkcji i dba o jakość bo nie stać jej na reklamacje. Jeśli obejrzeliście bloczki w przekroju i składają sie z kulek keramzytu a beton jest tylko spoiwem to na pewno wszystko będzie dobrze...

My nie mamy ścianek z gazobetonu, ponieważ nasz wykonawca, kóry miał go dla nas kupić nie wywiązał się z umowy i musieliśmy dokupić keramzytobeton po podwyżkach. Po wielkiej awanturze odzyskaliśmy pieniądze, ale i tak dołożyliśmy do tego 2 tys. Ścianki działowe będą też z keramzytobetonu.

 

Powodzenia w budowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pieknie wygladaja te pustaki Leiera. My tez bedziemy miec pustaki keramzytobetonowe tyle ze skusilam sie na troche tansza firme lokalna i juz sie boje ile bedzie w nich betonu a ile keramzytu :-? Mam nadzieje ze nie bede mieszkac w bunkrze. A scianki dzialowe tez z bloczkow gazobetonowych, podobno KB 12 rozpada sie przy wierceniu.

 

Witam :D ,

Tańsza firma lokalna to może znaczyć lepsza firma, bo ma niższe koszty produkcji i dba o jakość bo nie stać jej na reklamacje. Jeśli obejrzeliście bloczki w przekroju i składają sie z kulek keramzytu a beton jest tylko spoiwem to na pewno wszystko będzie dobrze...

My nie mamy ścianek z gazobetonu, ponieważ nasz wykonawca, kóry miał go dla nas kupić nie wywiązał się z umowy i musieliśmy dokupić keramzytobeton po podwyżkach. Po wielkiej awanturze odzyskaliśmy pieniądze, ale i tak dołożyliśmy do tego 2 tys. Ścianki działowe będą też z keramzytobetonu.

 

Powodzenia w budowaniu :D

 

Maja przyjechac w czwartek(mam nadzieje)- ostatnia wersja, to pokaze jakie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Pojęcia nie mam, ale napisz mi to może wyciągnę męża na wycieczkę :D Czekam na swój dach z utęsknieniem to może zobaczę chociaż czyjś... Nie widziałam mojej blachy na żadnym dachu bo podono Metrotile typu Roman nie ma jeszcze nigdzie w Warszawie i okoliach. Czy widziałaś to na nowym dachu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że przyjechali 8) :D ...teraz trochę słonka i czapeczka gotowa :wink: :D ...tfu, tfu oby wszystko przebiegło jak należy :D ...

 

Renia spóźnione :oops: ... ale szczere życzenia zdrówka i samych radosnych dni dla Twojego pięciolatka :D :D ...

 

PS. Takich chwil nie da się nie pamiętać :D ...i bynajmniej nie o bólu myślałam :roll: :wink: ...

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...