Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam i ja sąsiadów. Z dużym baczeneim będę czytał dziennik a i mam nadzieje że na żywo też plac boju obacze. Zarazem zapraszamy i do nas na (narazie) łąkę w Sowiej przy zacnej ulicy Piwnej.

 

Bardzo dziekuję za zaproszenie i też zapraszam na Świerkową. Gdy tylko się ociepli i .... zdobędziemy materiały budowlane na pewno będziemy tam często obecni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ale Renka ma taki samochód jak ty ????

pasowałoby po sąsiadkę wyjechać

 

Dzięki, ale już nie mogę się doczekać, gdy przywieziemy na działkę rowery i będziemy się przemieszczać na dwóch kółkach. To bardzo dobrze przewietrzy głowę i podziała na niektóre partie ciała :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia ! Co z tobą ??? :roll: :roll: :roll:

Śpisz? :o

 

Nie spię :lol: ale właśnie dojeżdżam do Krynicy i nie mogę odpisać w tej chwili :wink: Mąż pomykał na nartach a ja z Jaśkiem budowałam śniegowe warownie, oczywiście aby je potem zburzyć :D Było super, chociaż i tak myślami przebywałam na działce i układałam w głowie plan działania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bardzo się przyda wsparcie :D Pracuję nad wzbogaceniem dziennika o zdjęcia. Już ściągnełam program do zmniejszania zdjec i założyłam album, więc jestem na dobrej drodze :wink:

Oglądałam waszą działkę, to prawdziwa posiadłośc w porównianiu z moim spłachetkiem, no i pięknie położona. No i gratuluje zaawansowania prac - dom już stoi to jest coś!!!

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki, pokoi jest wcale nie za dużo, bo w ramach oszczędności wykańczamy tylko parter, a góra zostanie na bliżej nieokreslona przyszłość. Chociaż rozwój jak najbardziej wskazany :wink: po co ma dziecko być jedynakiem :lol:

 

A cena naszych pustaków to 6,72 x 8,5 wychodzi 57 za m2 jeżeli weźmiemy na ściane o szerokości 24 cm. Jeśli zdecydujemy się na szerokość 29 cm to wyjdzie prawie 85 pln za m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza działka jest po prostu, ach, sama wiesz, cuuudna. No i domek też. To ja się zapisuję do grona stałych bywalców Twojego dziennika :D .

 

Dzięki Aniu, działka tak nas zauroczyła, że odważyliśmy się na bardzo poważny krok - wolę nie zastanawiać się jak długo będę ją spłacać :wink:

Ja też zagladam do twojego dziennika, bo w żadnymi forumowym wątku nie ma tylu bezcennych informacji co w dziennikach dzielnych inwestorek :p

Gratuluję utalentowanego budowniczo męża i zaawansowania prac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te zdjęcia !

Napisz co u was ![/qu

 

Wybrałam najlepsze ujęcia :wink: Co u nas? Zwieramy szyki i mozolnie przechodzimy do konkretów - patrz dziennik :D Najważniejsze, że mamy ekipę i zaczynamy zakupy materiałów, więc teraz dopiero zaczną się problemy. Ale wszystko jest dla ludzi, prawda? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...