Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

Za pochwałę projektu domu bardzo dziękuję, bo dach i ganki (niedokończone jeszcze niestety) to nasz pomysł. Właściwie to jedyna korzyść jak wyniknęła z naszych problemów z ekipą stanu surowego - budowa tak się ślimaczyła, że mieliśmy czas zmienić zdanie, projekt i pozwolenie na budowę :D

Wysoka trawa w tym ujęciu zasłania piaskownicę wokól domu, więc rosła sobie całe lato. Broniliśmy naszego przyszłego ogrodu przed zasypaniem przez śmiecie, bo w śmieceniu nasze ekipy były dużo lepsze niż w budowaniu. Na koszenie zabrakło już czasu :wink:

A drzwi takie "podobne" do waszych bardzo mi sie podobają i drzwi które kupiliśmy ostatecznie są właśnie w takim stylu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze pracujemy nad tym :D

hej :D Jak tam Reniu? ściany równe? :roll: :p

 

Cześć Miko :D Jak miło, że czasami zaglądasz do starych znajomych :wink:

Jutro jadę na kontrolę i będę wiedziała czy wyszlifowane już wystarczająco... Nasz wykonawca strasznie się skarży na kedoplan, jest dużo twardszy od gipsu - dla niego to kiepsko, ale dla nas dobrze :D

Ja też zaglądam do twoich komentarzy, bo czekam na twoją zirconiową łazienkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra, oszukujesz... :D Wyszukiwalam zdjec, zeby zobaczyc co w koncu zamowilas do lazienki i co prawda znalazlam umywalke i sedes, ale wanny nie widze, slepa jestem czy co?? :o Prosze sie natychmiast poprawic a najlepiej jak byc umiescila wszystko obok siebie coby nie trzeba bylo latac po calym dzienniku.. To tak specjalnie dla mnie bo dzis jest moj poniedzialek :cry: a wszyscy maja weekend... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Siostrzyczko za zdjecia, wanna tez fajna!!.. bede zawsze miala problem u ciebie.. brac prysznic czy sie kapac :lol: ...

Posadzki przepiekne, tak specjalnie wykanczasz sobie wszystko tak pieknie zebym jak najszyciej przyjezdzala, przejrzalam cie, haha!! :p

To jaki kolor fugi wybralas, bo sie nie chwalisz, ale zadzwonie do ciebie to sie dowiem, bo dzis sie zagapilam i juz bylo za pozno.

Z tymi oknami to nie przecholuj, w koncu weekend masz a tak ciezko pracujesz, szkoda, ze ci ni moge pomoc ale z moim lokciem to duzo bym ci nie pomogla :(

A tak w ogole to ide spac, pa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra, oszukujesz... :D Wyszukiwalam zdjec, zeby zobaczyc co w koncu zamowilas do lazienki i co prawda znalazlam umywalke i sedes, ale wanny nie widze, slepa jestem czy co?? :o Prosze sie natychmiast poprawic a najlepiej jak byc umiescila wszystko obok siebie coby nie trzeba bylo latac po calym dzienniku.. To tak specjalnie dla mnie bo dzis jest moj poniedzialek :cry: a wszyscy maja weekend... :evil:

 

Oczywiście "w te pędy" spełniłam twą prośbę. A dzisiaj ja mam poniedziałek - widzisz jednak jest sprawiedliwość na tym świecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych szklanych drzwi do lazienki to one wygladaja mi na przeswitujace, ja nie wiem czy to najlepszy pomysl do lazienki... :roll: Piekne sa ale WSZYSTKO przez nie widac :o !!!!

 

Nic nie widać poza cieniem sylwetki, bo drzwi mają grubość 8 mm. Ale jak chcesz to przed Twoim przyjazdem rzucimy jakieś plakaty na szkło, aby Cię nie stresować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Siostrzyczko za zdjecia, wanna tez fajna!!.. bede zawsze miala problem u ciebie.. brac prysznic czy sie kapac :lol: ...

Posadzki przepiekne, tak specjalnie wykanczasz sobie wszystko tak pieknie zebym jak najszyciej przyjezdzala, przejrzalam cie, haha!! :p

To jaki kolor fugi wybralaś, bo sie nie chwalisz, ale zadzwonie do ciebie to sie dowiem, bo dzis sie zagapilam i juz bylo za pozno.

Z tymi oknami to nie przeholuj, w koncu weekend masz a tak ciezko pracujesz, szkoda, ze ci ni moge pomoc ale z moim lokciem to duzo bym ci nie pomogla :(

A tak w ogole to ide spac, pa 8)

 

Bardzo się cieszę, że jednak przypomniałaś sobie hasło do forum - jednak bezpośrednia weryfikacja jest mi potrzebna czasami :wink:

Kochana, odświeżający prysznic rano a relaksująca kapiel wieczorem, lub odwrotnie :lol: ewentualnie będziesz z wanny wskakiwac pod prysznic :wink:

A fugę to kupiliśmy w odcieniu beżu, akurat z trzech jakie pasowały do podłogi wybrałam najciemniejszą bo jest najbardziej praktyczna.

Trudno było mi przesadzać z oknami, bo rozbolała mnie wczoraj ręka. Dokończyłam tylko te 4 velluxy na górze. Okna są piekne, ale wielkie i to się czuje... :cry:

No to teraz mam niewyraźna minę, bo te na dole są dużo większe i duuuuuuuuużo brudniejsze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Reniu, dawno się nie odzywałam :cry: , bo jakoś opadły mi chęci do wszystkiego.

Ale widzę, że u Ciebie duże postępy. Skoro myjesz okna to pewnie niedługo przeprowadzka :wink: To na kiedy planujecie?

 

Co do wielkości postepów to z całą pewnościa są za małe, ale cóż... cieszymy się tym co już udało się zrobić...

Myłam okna na naszym niewykończonym poddaszu, bo uporządkowaliśmy je po zajkonczeniu prac z tarasem nad wykuszem. Umyłam okna raczej w celu konserwacji, ale rzeczywiście domek wygląda schludniej. Natomiast okien na dole jeszcze nie myję, bo gładzie jeszcze nie skończone...

A przeprowadzka jest zaplanowana... gdy bedzie łaizenka i gaz :wink: Łazienka będzie w grudniu, ale kiedy będzie gaz tego niestety nie wie nikt ...

A wy ogłosiliście przerwę w budowaniu, czy coś się dzieje u Ciebie?

 

P.S.

 

Avatarek bardzo wakacyjny i słoneczny, brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu, fugi epoksydowe dobre są do podłogówki?

Widziałam je w sklepie i teraz silnie się zastanawiam.

 

Ceramika V&B ma bardzo przyjemny ciepły odcień bieli.

 

W sprawie fug muszę poprosić o pomoc męża. Kontaktował się ze specjalistą z Mapei i jest fuga epoksydowa, którą można kłaść na ogrzewanie podłogowe, tylko pod warunkiem, że wylewka jest wygrzana i klej pod gresem wyschnięty. Dlatego jeszcze nie fugujemy, bo oba te warunki nie są u nas jeszcze spełnione... :cry:

 

Wieczorem podam Ci nazwę tej fugi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...