Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No, pieknie pieknie!!! Dlaczego ja nie widzialam zdjec drzwi garazowych, z jakiegos powodu myslalam ze sa biale... Przeszukalam forum i nie znalazlam zdjec z oddali tak wiec bardzo prosze, z bliska bardzo ladne ale poprosze rowniez zdjecie od drogi. :D

A posadzka po prostu zapiera dech....cysta rozkos!!!!!! :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pieknie pieknie!!! Dlaczego ja nie widzialam zdjec drzwi garazowych, z jakiegos powodu myslalam ze sa biale... Przeszukalam forum i nie znalazlam zdjec z oddali tak wiec bardzo prosze, z bliska bardzo ladne ale poprosze rowniez zdjecie od drogi. :D

A posadzka po prostu zapiera dech....cysta rozkos!!!!!! :p :p

 

Siostrzyczko, pewnie dlatego nie widziałaś, że przed domem co prawda posprzątane, ale po tych wszystkich wykopkach nadal góry i doliny niefotogeniczne jakieś :wink:

Jak trochę popracujemy szpadelkiem to może przejdzie przez cenzurę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj! Ładna.

Brama jakiego producenta? Hormann ma szersze panele, a jak nie Hormann to nie wiem.

 

A dziękuję :D Bramę wybrał sobie mój mąż, to brama roletowa firmy Prodmal z Czosnowa. Z automatyką i w kolorze drewnopodobnym kosztowała tyle co "goły" Hormann. Niestety bramy roletowe są mniej ciepłe niż te tradycyjne, gdyż są zbudowane z cieńszych paneli. Nie będziemy ogrzewać garażu, więc mam nadzieję, że to nie będzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu :)

ładna brama, ale podłoga w salonie jest po prostu boska....

Ślicznie, gustownie i z niecierpliwością czekam na dalsze zdjęcia Twoich wnętrz, bo zapowiada się niesamowicie pięknie :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam, kasia

 

Och dziękuję bardzo :D ale te moje wnętrza powstają tak powoli, że będzie trzeba dużo cierpliwości.... Szczególnie, że takie ekstrawagancje jak np. zabudowa kominka już nie mieszczą się w tegorocznym budżecie :roll: ale kiedyś będzie pięknie - bardzo w to wierzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ekstrawagancją okazała się folia w płynie i taśmy wodoszczelne Sopro.

 

Pan Janusz zabrał się za łazienkę i musiałam go instruować jak się nakłada folię w płynie, jak i gdzie przyklejać taśmy.

Niby nić a czułam się jak pionierka szerząca wiedzę o chemii budowlanej. Z drugiej strony ktoś może powiedzieć - naczytała się baba ulotek i zaczęła wprowadzać w życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Renia,

 

Kupujesz w Aqua-Arte na Bartyckiej?

 

Ja do nich trafiłam przez internet i pewnie jeszcze nie raz skorzystam z usług.

 

Dokładnie tak! Ofertę mają bezkonkurencyjną, a porównywałam z 4 innymi i to z miejsc poleconych :D Jako rekomendację uznałam widok jaki ujrzałam w sobotnie przedpołudnie: kolejka do pana Mariusza wylegała aż na dwór :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekne te armatury ale takie bardzo geometryczne... ja proponuje piekna armature pegasus bamboo!! znalazlam w internecie, niestety nie wiem jak sie wstawia zdjecia wiec wyslalam ci linka, ciekawa jestem co powiesz.. mi sie bardzo podoba, obejrzyj sobie ten sam w bronzie b lepiej wyglada na zdjeciu, ale no, piekkny jest po prostu... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...