Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Renia , też mi przykro , wiem jak się czułam kilka lat temu po zwolnieniu / firma zafundowała mi taką niespodziankę w związku z urodzeniem przeze mnie dziecka/.

 

A co do baterii-Deante nie cieszy się zbyt dobrą opinią / ale to głównie opinie sprzedawców, więc nie wiadomo ile w tym prawdy aile próby naciągnięcia na coś bardzo firmowego :) /

 

Nam też mówiono, że Geberit tylko Geberita, w poprzednim mieszkaniu mieliśmy coś z zupełnie innej półki :wink: i jakoś bezawaryjnie już służy 10 lat / w kazdym razie obecni właściciele się nie skarżą/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku roku byliśmy w tej sytuacji...może gorszej nawet :roll:

Ja na wychowawczym bez środków (a nawet jakbym pracowała :lol: :lol: :lol: to nie wiem na co by nam starczyło :roll: ) i mąż bez pracy po 10 latach..świat się zawalił...czułam się jakby ktoś umarł....kredyt nad głową..dzieci...i bęc :cry: po trzech tygodniach mąż już podpisał umowę :lol:

I tego Ci życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, wielkie dzięki za słowa otuchy :D

Teraz dopiero ten fakt powoli dociera do mnie, ale bardzo powoli... Nie czuję jeszcze, że za chwilę nie będę miała pracy, bo przy likwidacji biura pracy mam w nadmiarze :roll:

A po świętach zaczynam intensywne poszukiwania... W tak zwanym międzyczasie przygotuję się do przeprowadzki :D :D :D Sporo zmian przyniesie 2009, oby wszystkie zmiany były zmianami na lepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy.

Może cicho bez hałasu iść na spacer gdzieś do lasu?

Może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski?

Może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju?

Ważne, aby w te święta, Był ktoś, kto o nas pamięta.

 

http://digilander.libero.it/blogdinatale/babbi%20natale%20collescion/e8624592.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,

że może z niej uczynić Betlejem

Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce,

że może przyjąć nowo narodzoną miłość...

do tego wystarczy tylko wiara, nadzieja

a miłość przyjdzie sama... Radosnych Świąt!

http://muzyka.interia.pl/teledyski/#teledysk/last-christmas,13504

 

http://www.e-kartki.net/kartki/big/116689856711.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnych Świąt, pełnych odpoczynku, serdeczności i ciepła rodzinnego,

oraz dobrego zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku

 

http://www.bosko.pl/kartki/kartki/537.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/s/4/0/2/40925529_d.jpg

 

Smacznego barszczyku, wyśmienitego karpia, pysznej kapusty i tylko trafionych prezentów pod pachnącą choinką.

No i przede wszystkim miłości... dużo miłości, która przetrwa wszystko, pogody ducha, uśmiechu i samych pięknych dni w nowym 2009 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej Reniu :lol:

Dużo zdrówka w Nowym Roku Ci życzę :lol:

Siedzenie w domu jest fajne...... do czasu - tak na chwilkę, aby odpocząć to super, ale na dłuższą metę może doprowadzić szaleństwa :roll:

Ja najpierw siedziałam z Piotrusiem, teraz z Zosią - budowy już nie ma, załatwianie, pilnowanie, no i w ogóle wszystko związane z budowaniem domu się skończyło i tak jakoś łyso :-?

Kombinuję teraz, żeby wyrwać się do pracy przynajmniej na kilka godzin dziennie.... Może się uda.... Bo ja z takich co muszą działać i na tyłku nie usiedzą....

Tyle dobrze z tego wolnego od pracy (co wcale nie jest równoznaczne z tym, że wolne w obowiązkach domowych :wink: ), że przynajmniej dużo spacerujemy z Zosieńką, coby z nudów nie pomrzeć......

 

Powiem Ci, że też miałam już wybraną baterię umywalkową i wannową Max z Tresa, i mimo, że podobała mi się bardzo kupiłam tańszą, też z Tresa.....

Te ciężkie wybory podczas wykańczania domku, mają się nijak co do późniejszych odczuć..... Po prostu nie zwraca się już tak bardzo uwagi.... I czy masz takiej czy innej firmy to jest nie ważne - ważne, że leje się woda, no i że jest....... tak po prostu :lol:

 

Trzymam kciuki za piec, cobyście mieli już cieplutko w Jankowie :lol:

 

Pozdrawiam Ciebie i Jasia, kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za wszystkie piękne życzenia :D :D :D

 

Kasiu,

 

Zaczęłam pracowac jeszcze na studiach, po urodzeniu Jasia byłam tylko na urlopie macierzyńskim i zaraz wróciłam do pracy. Nigdy nie byłam bezrobotna, bo zmieniałam pracę z własnej woli i zaraz rozpoczynałam w nowym miejscu. Dlatego obecna sytuacja jest dla mnie dziwna i przejściowa (mam nadzieję :wink: ) Czasami równiez zastanawiam się, czym będę zajmowac się po wykończeniu domu i przeprowadzce. Ale będzie Jaś, dom, ogród, rower i na pewno nie zabraknie mi zajęc.

 

Bardzo wierzę, że z maluchami i budową na głowie czułaś się jak na dwóch etatach, wtedy naprawdę "odpoczywa się" w pracy :wink:

Niech Ci się uda powrót do pracy, bo dobrze jest miec odskocznię od domowych, nawet najprzyjemniejszych obowiązków...

Dzięki za trzymanie kciuków, na pewno się przyda :D

 

Pozdrawiam całą Twoją gromadkę i Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...