Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[wpisy przeniesione]

 

Nie widze linka do komentarzy wiec sie tu wpisuje...

Strasznie ci zazdroszcze tego ze nie musisz chodzic do pracy, mam nadzieje, ze sobie wreszcie troche odpoczniesz.. czynnie zapewne. Widze ze poczynilas wybory lazienkowe, bardzo fajne, co prawda nie tak fajne jak te bambusowe..:))) ale tez ladne. :)))

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik47506.htm

 

Witaj - chyba mnie tutaj w tym roku nie było.

Widzę ,że u Ciebie też mały postój , jak u większości budujących .

Zakupy łazienkowe masz , to już z górki . Zima w tym roku trzyma więc trzeba grzać, bo inaczej nie można nic robić. pozdrawiam

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik65439.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze w sprawie kamienia udalas sie do zrodla. Ty to masz powera.. Bardzo mi sie podoba kominek, zamawiam sobie miejsce jak najblizej:). Wyobraz sobie u mnie jest teraz -10!!!!!!! Kominek bardzo by mi sie przydal...

Dzięki siostrzyczko za wirtualne odwiedziny i naszą dzisiejszą dłuuuuuuuuuuuugą rozmowę. Trzymaj się ciepło w te ciężkie dni :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Renia w Nowym Roku :)

Czyżbyś dogadała się z Panem Robertem?

U nas w łazience też trójotworowy , wannowy Tres , ale innej serii.

 

Pozdrawiam i nie daj się żadnym depresjom ani innym takim.Wszystko będzie ok. :D

 

Dzięki Kasiu :D Właśnie wybierałam się do Twoich komentarzy z podziękowaniami za telefon do Pana Roberta. Bardzo sensowny w kontakcie, mam nadzieję, że po realizacji tylko utwierdzi mnie w tym przekonaniu...

Baterie są piękne, tylko na razie w pudłach na szafie :roll: ale już niedługo skończy się to lenistwo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Renia -

u Ciebie , widze cos sie tam dzieje, u mnie natomiast zastój ,czekam na ocieplenie temperatury.

Reniu nie moge nadal zdecydowac sie na żadne płytki do małej łazienki.Pisąłaś mi ,że znajoma ma cos od ziel. i białego z Tubądzina. Ale jaka serie ,bo przgladnełam i nic nie znalazłam . Może śpeiszyłam sie wczoraj , bo dzieci mnie z komputera wyrzucały.No i jaki kolor ma połozony na podłodze ( oby nie białY - nie chce biegac ze szmatka kilka razy dzienne ) . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maryno,

 

Miałam na myśli Majolikę, którą po raz pierwszy zobaczyłam w dzienniku Kraktom'a:

 

http://forum.muratordom.pl/budowa-sloneczka-na-slasku,t71903-60.htm

 

W "Słoneczku" znajdziesz Majolikę w WC i dużo tam zielonych dekorów. Natomiast u moich znajomych są głównie płytki białe, zieleń występuje w pasie dekorów i świetnie się z tym wszystkim komponuje drewniany blat pod umywalką oraz drewnopodobny gres na podłodze. Całość jest lekko romatyczna i staroświecka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia, bardzo mi się podoba to, co zobaczyłam w dzienniku.

Gres przepiękny, te płytki do łazienki to fiu, fiu, klasa.

Panel z Hansgrohe jest w swojej prostocie i formie zachwycający, pamiętam, jak długo przy nim stałam wybierając swoją armaturę. Też mam Hansgrohe.

Umywalka śliczna, sanitariaty też.

No i ten granit, powalający.

Wracam na stronę dziennika i jeszcze popatrzę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon grzewczy rozpoczęty - gratuluję.

 

Z poziomem wylewek masz ciekawy rozrzut. U nas z kolei wszystko było na równo, bo od początku byliśmy zdecydowani na panele. "Dodać" wylewki można, choć jak pisałaś trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami.

 

Co do okapu - zawsze sądziłam, że jak płyta 60 cm, to okap też 60 cm. Pani od projektu kuchni od razu dała okap 90 cm.

I muszę powiedzieć, że bardzo fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maryno,

 

Miałam na myśli Majolikę, którą po raz pierwszy zobaczyłam w dzienniku Kraktom'a:

 

http://forum.muratordom.pl/budowa-sloneczka-na-slasku,t71903-60.htm

 

W "Słoneczku" znajdziesz Majolikę w WC i dużo tam zielonych dekorów. Natomiast u moich znajomych są głównie płytki białe, zieleń występuje w pasie dekorów i świetnie się z tym wszystkim komponuje drewniany blat pod umywalką oraz drewnopodobny gres na podłodze. Całość jest lekko romatyczna i staroświecka :D

Dziekuję Renia , jesteś kochana , tyle mi pomagasz, abym mogła zdecydować sie na płytki, które by mi sie podobały.. Zaglądnełam do Tomasz i faktyczne ma ładne płytki i dom w ładnie urzadzony. Dużo chyba pomysłów przeniósł z Zakopanego .

Mnie sie też kiedyś tak urzadzony dom podobał, ale nie chce sie powtarzać , bo moje siostry w Zakopanem mają domy w "góralskim stylu ".pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia, bardzo mi się podoba to, co zobaczyłam w dzienniku.

Gres przepiękny, te płytki do łazienki to fiu, fiu, klasa.

Panel z Hansgrohe jest w swojej prostocie i formie zachwycający, pamiętam, jak długo przy nim stałam wybierając swoją armaturę. Też mam Hansgrohe.

Umywalka śliczna, sanitariaty też.

No i ten granit, powalający.

Wracam na stronę dziennika i jeszcze popatrzę :roll:

 

Dzięki Tolu, ale to na razie tylko zakupy :D mam nadzieję, że efekt finalny będzie wart pochwały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon grzewczy rozpoczęty - gratuluję.

 

Z poziomem wylewek masz ciekawy rozrzut. U nas z kolei wszystko było na równo, bo od początku byliśmy zdecydowani na panele. "Dodać" wylewki można, choć jak pisałaś trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami.

 

Co do okapu - zawsze sądziłam, że jak płyta 60 cm, to okap też 60 cm. Pani od projektu kuchni od razu dała okazp 90 cm.

 

A dziękuję, muszę przywyknąć do nowej jakości :D

Mnie również bardzo podobają się szersze okapy, ale przy okapie 90 cm właściwie mogę rozważać zrezygnowanie z szafek górnych. Mam piękne okna w kuchni i bardzo mało miejsca na górne szafki. Moda, modą a ja przyzwyczaiłam się do szafek górnych np. na kubki i filiżanki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu gratuluję sprawnej instalacji!!!!!!

Cieplutko teraz się zrobi i przyjemnie :lol:

 

Co do wylewek to u nas była bardzo nierówna podłoga na poddaszu i zastosowaliśmy takie podkłady

http://images49.fotosik.pl/51/e7b727d1eb3bf300med.jpg

cena nie była jakaś porażająca :)

 

pozdrawiam, kasia

 

Dzięki Kasiu - właśnie się wybieram w przyszłym tygodniu na zbieranie ofert i będę również dowiadywała się o płyty i panele. Może pamietasz jak nazywały się te płyty i jaką miały grubość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maryno,

 

Miałam na myśli Majolikę, którą po raz pierwszy zobaczyłam w dzienniku Kraktom'a:

 

http://forum.muratordom.pl/budowa-sloneczka-na-slasku,t71903-60.htm

 

W "Słoneczku" znajdziesz Majolikę w WC i dużo tam zielonych dekorów. Natomiast u moich znajomych są głównie płytki białe, zieleń występuje w pasie dekorów i świetnie się z tym wszystkim komponuje drewniany blat pod umywalką oraz drewnopodobny gres na podłodze. Całość jest lekko romatyczna i staroświecka :D

Dziekuję Renia , jesteś kochana , tyle mi pomagasz, abym mogła zdecydować sie na płytki, które by mi sie podobały.. Zaglądnełam do Tomasz i faktyczne ma ładne płytki i dom w ładnie urzadzony. Dużo chyba pomysłów przeniósł z Zakopanego .

Mnie sie też kiedyś tak urzadzony dom podobał, ale nie chce sie powtarzać , bo moje siostry w Zakopanem mają domy w "góralskim stylu ".pozdrawiam

 

Ależ bardzo proszę :wink:

Maryno, rzeczywiście dom Kraktoma jest bardzo rustykalny z elementami "zakopiańskimi" - z Zakopanego pochodzą drzwi i zdobienia belek. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć coś co od razu Cię zachwyci :D

 

Rodzina w Zakopanym - ale masz fajnie :D zazdraszczam bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...