Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

Śliczna ta łazienka , taka lekke. A czy ten halogenik w kabinie jest jakos zabezpieczony przed wodą?
\

 

 

Dziękuję bardzo :D halogenik we wnęce tymczasowo jest taki sam jak te nad lustrem, ponieważ secjalny przeciwwilgociowy niestety się nie zmieścił z uwagi na profile. Puszka obudowy była tak duża, że nie udało się go zamontować. Muszę poszukać czegoś z mniejszą obudową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale delikatnie widać te wzorki na płytkach :o

bardzo elegancko i spokojnie :D

 

Dzięki Miko - bardzo mi zależało na tym, aby spodobało Ci się nasze Zirconio :wink: W rzeczywistości wyglądają ładniej niż na zdjęciu. Niestety mają też minusy - układanie tak dużych płytek, aby nie powstawały nigdzie małe wstawki wymaga uwagi i trochę liczenia.... n.p. musieliśmy dostosować wielkość wnęki do wymiarów glazury. No i niestety mają dość kruche szkliwo, nawet przy idealnym cięciu czasami pojawiały się odpryski na krawędzich. Czekam z niecierpliwością na Twoją łazienkę, bo bardzo ciekawią mnie Twoje kolory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazieneczka mlasku, mlasku! :D

Wnęka w kabinie wygląda bardzo fajnie. Poszukaj oprawki z IP co najmniej 44.

 

Jesteś kolejną osobą, której po wybudowaniu domu przyplątał się pies. Bezpańskie psy chyba nieustannie krążą po okolicy, wypatrują domów w budowie analizując jaki inwestor ma zadatki na dobrego właściciela. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazieneczka mlasku, mlasku! :D

Wnęka w kabinie wygląda bardzo fajnie. Poszukaj oprawki z IP co najmniej 44.

 

Jesteś kolejną osobą, której po wybudowaniu domu przyplątał się pies. Bezpańskie psy chyba nieustannie krążą po okolicy, wypatrują domów w budowie analizując jaki inwestor ma zadatki na dobrego właściciela. :wink:

 

Dziękuję bardzo za pochwałę łazienki. Po tylu perypetiach to prawdziwy balsam dla mych zszarpanych nerwów :wink:

Niestety jest zdecydowanie więcej takich psiaków niż domów w budowie. Z moich obliczeń wynika, że na jednego potencjalnego właściciela przypadają co najmniej trzy psy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączam do chóru piewców urody łazienki :lol: :lol:

 

cieszysz się pewnie, że to już końcówka?

 

Pies się komponuje we wnetrzu idealnie-wezmiecie go? :lol:

 

Wiem , że to niełatwa decyzja ale jako stara psiara .....na waszym miejscu..... :lol: :lol:

 

Koncówka? Może wstęp do początku końcówki? :wink: Cieszę się, że podoba Ci się tak jasna łazienka. Osiągnełam swój cel, bo teraz jest tak jasno, że w ciągu dnia nie trzeba zapalać światła :D

Rudy komponuje się przed kominkiem, a małe czarne obok kanapy :wink: Tak czy inaczej dwóm psiakom muszę poszukać innego domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Reniu, to kiedy ta parapetówka :p :p :wink: :wink:

Pokaż szybko zdjęcia, bo też myślę o marmurowych parapetach w salonie. Mam tylko dwa więc może będzie mnie stać :wink: :wink:

W najbliższą sobotę jedziemy do Nicewicza zamówić wreszcie drzwi :-? Tak to się odwlokło, ale co zrobić, Ty znasz ten ból :-?

 

 

Parapetówka? Oby jak najszybciej!!! :D

Zdjęcia będą na pewno. A w kwestii ceny to granitową są rzeczywiście drogie, ale moje marmurowe kosztowały tyle co drewniane. Na drewniane musiałabym czekać jeszcze długo, a mi się zaczyna śpieszyć :wink:

Drzwi na pewno będą piękne, tylko znajdzcie dobrego fachowca do montażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja też się ciesze z Twoich parapetów :lol:

Ja jestem na etapie wyboru drewno czy konglomerat ? Zobacze co przebije?

pa

 

Konglomerat Botticino mam teraz więc oczywiście chciałam czegoś innego, stolarze mieli albo zaporowe ceny, albo odległe terminy. Podobał mi się granit, ale był za drogi, więc wybór tego marmuru to wypadkowa wielu czynników :roll: Mam nadzieję, że będzie tak praktyczny jak konglomerat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...