Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nadrobiłam Wasz dziennik :D Ale masz tam busz!!!! To jest to o czym marzę, muszę jednak poczekać z 15 lat aż wszystkie moje drzewa na wszystkich miedzach wyrosną, że nie wspomnę o tych w środku. Pięknie!!! Prawdziwa ostoja, która rzadko sę zdarza, nasza nie wyszła :cry: :cry:

 

Dziękuję za miłe słowa, ale i u mnie znajdze się kawałek klepiska - jak na każdej działce po budowie. Tymczasem zajrzałam na chwilę do Ciebie i widzę, że jest tam przępieknie i zjawiskowo zielono!!!! Oglądałam zdjęcia i może rzeczywiście sąsiad trochę za blisko, ale ma to tez swoje dobre strony. Listę ogrodowych zakupów masz imponujacą :D Jak poczytam wiecej to się wpiszę do komentarzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez siostra piekne zdjecia ci sie udaly... Nastepnym razem to moze nawet ja sie skusze na taki bardzo poranny spacerek!! :D

 

Wiesz od kiedy pracuję i codziennie wstaję o 5.50 to chyba nieczęsto będę biegać w niedzielę o świcie po polach :lol: Chociaż z drugiej stony ten czas jest taki cudny, że może się przełamię :wink: Zaproszenie na wspólny spacer przyjełam i bedę o nim pamiętać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagierko droga, przyszłam się przywitać z Tobą tutaj, bo coś ostatnio rzadko mamy okazję pogadać :D

Jankowa nie komentuję, bo skomentowałam na żywo już kilkakrotnie i mogę tylko jeszcze dodać, że na żywo wyglada 1000 razy piękniej :D

A zdjęcia wschodu słońca to rzeczywiście magiczne.. :)

 

Ależ co za spotkanie!!! :D :D :D Rzeczywiście ostatnio prowadzimy wirtualno - telefoniczne życie towarzyskie. Takie czasy??? Może, ale bedę to zwalczać :wink: Wybierzemy się do was może w czasie weekendu, bo Jaś już się stesknił za chłopakami :wink:

A teraz biegnę oglądać Twoją budowę, bo jeszcze nie byłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Renka, piękne zdjęcia czerwcowego Jankowa, piękne zdjęcia robione o świcie.

Zadrostki w oknach magiczne, te w kuchni najbardziej mi się podobają. Niezwykłe i tak pasują do Twego domu i jego otoczenia, kwitnących wiśni za oknem i owocujących jabłoni.

Ładnie piszesz, ciekawie opowiadasz o miejscach w których odpoczywasz.

Masz fajną rodzinkę, niech Wam się w Waszym cudnym Jankowie mieszka długo i szczęśliwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka, piękne zdjęcia czerwcowego Jankowa, piękne zdjęcia robione o świcie.

Zadrostki w oknach magiczne, te w kuchni najbardziej mi się podobają. Niezwykłe i tak pasują do Twego domu i jego otoczenia, kwitnących wiśni za oknem i owocujących jabłoni.

Ładnie piszesz, ciekawie opowiadasz o miejscach w których odpoczywasz.

Masz fajną rodzinkę, niech Wam się w Waszym cudnym Jankowie mieszka długo i szczęśliwie :D

 

Tolu, bardzo dziekuję za odwiedziny i ciepłe słowa. Nie pozostaje mi nic innego, jak zadbać o to, aby tak piękne życzenia się spełniły :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jazda samochodem :roll:

ja się boję pojechać do pracy ...mało jeździłam :oops:

 

Na rajd Paryż - Dakar to ja się tak szybko nie wybiorę :lol: Ale do stacji metro Młociny dojadę, więc gdyby nie było innego wyjścia to sobie poradzę. Jeżdżę trochę po okolicy, natomiast aby zapuścić się w godzinach szczytu do centrum muszę jeszcze zaliczyć jazdy doszkalające...

Rano są takie korki, że Paweł przedziera się skrótami. Częściej jeżdżę popołudniu, ale siadam za kierownicą na Wisłostradzie, a dalej to już mam prosto. Wydaje mi się, że lepiej tak ostożnie podchodzić do sprawy niż narażać życie i zdrowie swoje i innych. Trzymam kciuki za Twoje postępy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta lampa kolorowa na suficie!

Widze, ze w Jankowie rozrywek nie brakuje (mam na mysli akcje z kotem) :lol: :lol: :lol: .

Na pieska znalazl sie chetny?

No i ciesze sie, ze umiescilas nowe zdjecia, zaowazylam kawalek kuchni, a fotek nie ma w dzienniku calosci :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka, Mikopiko, nie od razu Kraków zbudowano. To trening czyni mistrza, im więcej będziecie jeździć, tym pewniej będziecie się czuły za kierownicą.

Ale to wiecie, bo to oczywista oczywistość. Najważniejsze to się uprzeć, by być dobrym kierowcą. Potem już z górki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka, Mikopiko, nie od razu Kraków zbudowano. To trening czyni mistrza, im więcej będziecie jeździć, tym pewniej będziecie się czuły za kierownicą.

Ale to wiecie, bo to oczywista oczywistość. Najważniejsze to się uprzeć, by być dobrym kierowcą. Potem już z górki :wink:

wiem :roll: mam dzisiaj ochotę pojechać po młodego do przedszkola :roll:

idę trenować chyba zaraz..jak nic nie napiszę ...to ..no.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta lampa kolorowa na suficie!

Widze, ze w Jankowie rozrywek nie brakuje (mam na mysli akcje z kotem) :lol: :lol: :lol: .

Na pieska znalazl sie chetny?

No i ciesze sie, ze umiescilas nowe zdjecia, zaowazylam kawalek kuchni, a fotek nie ma w dzienniku calosci :cry: .

 

O tak, rozrywek nie brakuje, ostatnio moją ulubioną rozrywką jest oglądanie jak Filutek ustawia całe towarzystwo na podwórku :wink: Piesek nadal do wzięcia :D

Fotek kuchni nie ma, bo nie ma jeszcze kuchni :wink: jest instalacja kuchniopodobna, spełniająca rolę kuchni :wink: Jak będzie co pokazywać to nie omieszkam z tego skorzystać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka, Mikopiko, nie od razu Kraków zbudowano. To trening czyni mistrza, im więcej będziecie jeździć, tym pewniej będziecie się czuły za kierownicą.

Ale to wiecie, bo to oczywista oczywistość. Najważniejsze to się uprzeć, by być dobrym kierowcą. Potem już z górki :wink:

 

Dzięku Tolu :D Pochwale się dzisiejszym sukcesem :lol: Po raz pierwszy przedarłam się rano przez zakorkowane Łomianki i dojechałam do pracy na Bielanach :D :D :D Co prawda mój mąż miał kilka uwag co do płynności jazdy, ale to była budująca krytyka. Nic w rodzaju: GDZIE JEDZIESZ KOBIETO!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka, Mikopiko, nie od razu Kraków zbudowano. To trening czyni mistrza, im więcej będziecie jeździć, tym pewniej będziecie się czuły za kierownicą.

Ale to wiecie, bo to oczywista oczywistość. Najważniejsze to się uprzeć, by być dobrym kierowcą. Potem już z górki :wink:

wiem :roll: mam dzisiaj ochotę pojechać po młodego do przedszkola :roll:

idę trenować chyba zaraz..jak nic nie napiszę ...to ..no.... :-?

 

To trzymam kciuki za dzisiejszą eskapadę :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...