Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Faktycznie dziwne to nowe forum, nie wiem dlaczego w ogole je zmieniali... If it ain't broken, don't fix it!!!

Llista roslin juz posadzonych i w kolejce do posadzenia imponujaca, czy tam zostanie jeszcze jakies miejsce?? I jak ty pamietasz te wszystkie nazwy??? Jak ogladam te twoje piekne widoki to jeszcze bardziej tesknie i chyba niedlugo bede musiala poczynic jakies rezerwacje...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwne to nowe forum, nie wiem dlaczego w ogole je zmieniali... If it ain't broken, don't fix it!!!

Llista roslin juz posadzonych i w kolejce do posadzenia imponujaca, czy tam zostanie jeszcze jakies miejsce?? I jak ty pamietasz te wszystkie nazwy??? Jak ogladam te twoje piekne widoki to jeszcze bardziej tesknie i chyba niedlugo bede musiala poczynic jakies rezerwacje...:))

 

rezerwacje są jak najbardziej wskazane !!!! czekamy z utesknieniem !!! tylko musimy zwazac na ten islandzki wulkan , czy on juz zakonczyl swoje wystepy????

no wlasnie musze wstawic do dzinnika moje cudne tulipany i w ogole troche zimnej wiosny... a nazwy pamietam, bo ten typ tak ma:-))) Pamietasz siostrzyczko, że ja tak poznaje świat??? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Reniu, piękny masz domek (wspaniały klimacik), super psiaki i cudowne fotki dworku, staroci, serwetek i innych :) Jestem pod wrażeniem ;) Czy Filutek się odnalazł?

 

Bardzo dziękuję za odwiedziny podczas moje długiej nieobecności... Filutek tak jak się nagle pojawił tak nagle zniknął. Może tylko planował u nas przeczekać zimę i wiosną ruszył dalej... Mam taką nadzieję, bo szkoda psinki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co teraz najpiękniej pachnie? Może to:

 

http://lh6.ggpht.com/_WP-BD9MqS8o/TC7y5Pt_1XI/AAAAAAAABkg/ie4Rol0NpxU/s640/DSCN2703.JPG

 

albo to?

http://lh6.ggpht.com/_WP-BD9MqS8o/TC7ydBdTX4I/AAAAAAAABkY/jDHwwugRBMk/s640/DSCN2680.JPG

 

Nic z tego!!! Najpiękniej pachnie moja lipka:)

 

http://lh5.ggpht.com/_WP-BD9MqS8o/TC75RVU1BFI/AAAAAAAABlQ/CZc3sqrzoSA/s640/DSCN2756.JPG

 

Powiedz proszę co to za roslina na pierwszym zdjęciu? Widzę ją wszędzie, pasowałaby mi do ogrodu...a nie wiem co to jest :(:(

Aha... Twoje klimatyczne Jankowo ciągle mnie zaskakuje swoim klimatem.

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o to różowe to oczywiście tawuła - tutaj akurat tawuła japońska. Ta na szczęście nie rozrasta się, ale już z tawułą wierzbolistną walczę jak z chwastami, bo lubi wędrować po całym ogrodzie. Są jeszcze delikatniejsze odmiany tawuł, o złocisto zielonkawych liściach i te nazywają się, no niech sobie przypomnę .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dzięki dziewczyny :wiggle: Zdjęcia będą obiecuję jak tylko wrócę z wakacji - wymieniamy się z mężem i w tym tygodniu jest moja zmiana wakacyjna ;) Na razie wrzucam tylko te zdjęcia, które mam w internetowym albumie. Ale ja uwielbiam robić zdjęcia i zamęczam tym zwyczajem otoczenie, a szafa chociaż nie będzie protestować jak ją "opstrykam".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
Renia, dawno nigdzie nie zaglądałam, ale napatrzeć się nie mogę na te Twoje ogrodowe i domowe cudeńka...

ŚLICZNIE tam u Ciebie :)

 

pozdrowionka,

marta

 

Marto, dziękuję bardzo :) Lubię oglądać mój dziennik, bo nie pokazuję tam ile jest jeszcze do zrobienia, poprawienia, wykończenia :bash: Muszę się zebrać i zrobić taką demaskatorską listę. Będzie wtedy widać krzywą bramę, skład desek lub podkopy moich psiaków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...