Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I jak tam wyjechaliście dziś?

U nas było ciężko

Wczoraj z pracy to dotarłam o 21.30 :(

 

szafki miałam okazję zobaczyć na żywo, więc potwierdzam, że piękne :yes:

Ale nie widziałam tarasu, wiec wrzuć jakaś fotkę koniecznie :cool:

 

No właśnie muszę do Ciebie zadzwonić i zapytać o pracę!!!! bo nic nie wiem... a dojazdy wszędzie fatalne... taras jest na razie zasypany śniegiem, więc nic nie widać:rotfl: i tak do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Renka

Trafiłam na Twój dziennik przeglądając temat o kuchniach - ......jestem zachwycona!!!!!!!!! Przepiękny zgrabny domek z cudną elewacją!! Od razu mam prośbę - ponieważ też planuję białą elewację do czerwonej dachówki - proszę, napisz co to za tynk, jaki kolor(czy czysta biel, czy złamana?), jaki do tego jest kolor okien i tych drewnianych belek przy ganku. Jak sprawdza sie biala elewacja w użytkowaniu? POzdrawiam i gratuluję gustu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka

 

niech Świąteczne Dni zaczarują serca i dusze.

Niech zapachem choinki przeniesie w czas beztroskiego dzieciństwa.

Niech opłatek z rąk najbliższych da poczucie bezpieczeństwa na przyszłość.

A ciepło świec podkreśli magię tych niezwykłych dni.

 

 

http://forum.muratordom.pl/attachment.php?attachmentid=35058&d=1292972275

 

 

Radosnych Świąt - życzy Renata

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Renka

Trafiłam na Twój dziennik przeglądając temat o kuchniach - ......jestem zachwycona!!!!!!!!! Przepiękny zgrabny domek z cudną elewacją!! Od razu mam prośbę - ponieważ też planuję białą elewację do czerwonej dachówki - proszę, napisz co to za tynk, jaki kolor(czy czysta biel, czy złamana?), jaki do tego jest kolor okien i tych drewnianych belek przy ganku. Jak sprawdza sie biala elewacja w użytkowaniu? POzdrawiam i gratuluję gustu!!

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa o Jankowie. Tynk kupowaliśmy w komplecie razem z systemem Rockwool. Potem dokupowaliśmy już osobno, więc powinnam mieć informację jaki to tynk, poszukam i wyślę ci na priv. Kolor jest z całą pewnością biały, okna to teak na meranti, a ganki to teak wymieszany z jakimś innym kolorem... tutaj raczej nie będę mogła zrekonstruować drugiego koloru. Elewacja sprawdza się świetnie, bo zabrudzenia po prostu czyści się strumieniem wody pod ciśnieniem. Powodzenia w budowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W wielkich butach małym kroczkiem

idzie sobie rok za roczkiem.

Dziś jest ta magiczna noc

co przynosi szczęścia moc.

Dołączam wiec też życzenia

w Nowym Roku marzeń spełnienia.

 

 

 

 

 

 

http://www5.picturepush.com/photo/a/4778283/640/Picture-Box/8320233-ilustracja-nowy-rok-2011-r.jpg

 

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Renko po pierwsze dziękuję za info odnośnie elewacji. Właśnie zobaczyłam w Twoim dzienniku połączenie parapetu kuchennego z blatem kuchennym - u nas ma byc podobnie-ja zastanawiałam się nad takim wycięciem blatu, zeby od razu był parapetem, u Ciebie wiedzę inne rozwiązanie. Zdradzisz szczegóły?

Wasz domek na tle tych sosen prezentuje się po prstu PIĘKNIE, tak latem jak i zimą!! Wiem, ze się powtarzam, ale po prostu nie mogę się nazachwycać!!

Ściskam i pozdrawiam D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kuchniami Ikea jest tak, że wszystko pasuje, gdy wszystkie elementy kupuje się w Ikea. Szafki są zbyt głębokie, aby pasował do nich standardowy blat innej firmy. Można kupić szerszy blat na całość i przyciąć również na wnękę okienną, ale po pierwsze taki blat jest dużo droższy, a poza tym wymaga ręki stolarza, a na pewno profesjonalnej maszyny do cięcia. Staraliśmy się unikać fachowców i mąż robił wszystko sam. Tylko otwór pod płytę gazową wycinał stolarz.... :yes:

Dzięki za miłe słowa:D są szczególnie krzepiące, gdy rozglądam się wokół i widzę ile jeszcze do zrobienia... ale staram się widzieć pół szklanki pełnej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam serdecznie.

 

Wyrazy uznania dla Państwa za ładny dom. Sama myślę o białej elewacji jednak boję się, że prędko się ubrudzi. Proszę podpowiedzieć czy jesteście Państwo zadowoleni z wyboru tej pięknej bieli? Jakiej firmy jest tynk i czy jest godny polecenia? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Upss, nie zaglądam na forum, a tu proszę pytanie czeka zawieszone w czasie i przestrzeni. Przepraszam bardzo i uprzejmie donoszę, że elewacja trochę się brudzi, ale wszystko pięknie schodzi pod silnym strumieniem wody. Tynk kupowaliśmy w systemie rockwool razem z wełną, jest drodnoziarnisty i bardzo ładny, a na ile będzie trwały to powiem za "naście" lat:-)

Życzę pięknej elewacji i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dzień dobry,

bardzo ładna kuchnia! Jest to chyba jedyna Ramsjo na forum. Też się przymierzam do jej kupna, w związku z tym byłabym wdzięczna za informację co do jej użytkowania - czy ta chropowata w dotyku powierzchnia nie jest trudna do doczyszczenia i czy ten lakier / farba nie ściera się od szorowania?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Raz kozie śmierć - kupiłam kuchnię Ramsjo. Część szafek mam już zamontowanych i muszę powiedzieć, że wyglądają fantastycznie! W Ikei przyglądałam się innym frontom, ale - w przeciwieństwie do Ramsjo - wyglądają strasznie plastikowo, aż bije po oczach (zwłaszcza Stat, bardzo popularny na forum, z bliska wygląda - przynajmniej dla mnie - bardzo, ale to bardzo badziewnie). Ramsjo jest z malowanego drewna i to widać - słoje lekko prześwitują i wygląda to bardziej naturalnie. Powierzchnia nie jest tak gładka jak frontów lakierowanych czy oklejanych, ale dla mnie to zaleta - w razie gdyby faktycznie bardzo się brudziły lub gdyby kolor mi się znudził, można bez problemu przemalować. Mniejsze też jest ryzyko łuszczenia czy odpryskiwania niż w przypadku lakierowanych. Gdzieś czytałam opinię, że Ramsjo wpada w lekko różowy ton, ale ja niczego takiego nie zauważyłam. Zabawne jest to, że ja sobie dokładnie takie fronty wymyśliłam (ramka z frezem plus płycina), zanim jeszcze wiedziałam, że jest coś takiego jak Ramsjo (a przed ikeą generalnie broniłam się rękami i nogami). Mogę zatem powiedzieć, że ikea zrobiła te fronty na moje specjalne zamówienie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...