Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

No to jest nas już dwie, bo ja też uważam, że kuchnia Ramsjo jest specjalnie dla mnie:lol2: Gratuluje wyboru!!! Strasznie dawno tu nie zaglądałam, nie przychodziły zawiadomienia i tylko dlatego tak niegrzecznie milczałam - bardzo przepraszam barbe-cue oraz jarte !!!

Kuchnia jest bardzo praktyczna i fakt, że nie posiada gładkiej połyskliwej powierzchni działa na jej korzyść - nie widać tłustych paluchów mojego dziecka. Kuchnia czyści się łatwo, wytrzymała zalanie kawą i barszczykiem... Właśnie wybieram się, aby dokupić szafki górne, bo słyszałam, że jest promocja raty 0%

Drewno przykryte bejca ma różne odcienie, są miejsca gdzie po przyjrzeniu się rzeczywiście widać lekko różowy cień, ale to absolutnie nie wpływa na wygląd całości.

Jeśli będzie pokazywać swoje kuchnie Ramsjo to roszę o info, chętnie obejrzę:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 year później...
  • 3 weeks później...

Renka, jak to miło że wróciłaś i obiecujesz aktualne zdjęcia w dzienniku :hug:

Jankowo mam gdzieś w sercu, ma tam swoją szufladkę.

Bo to miejsce w którym wszystko jest takie naturalne, szczere, prawdziwe.

I dom i otoczenie, ogród. A ja takie miejsca darzę ogromną sympatią.

Czekam niecierpliwie na nowe zdjęcia i opisy.

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...