Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

o jesteś błyskawiczna :wink:

uczucie naprawdę super. ale jak wreszcie wyjrzymy ponad poziom ziemi to będzie jeszcze lepiej :wink:

Teraz ławy schną tydzień bo moja ekipa przeskakuje na drugą budowę :x . Mam nadzieję, że może w poniedziałek i wtorek zrobia ściany fundamentowe... ale zobaczymy...

a od czego zaczynacie w przyszłym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

najprędzej dom z tego wyniknie :wink: a do więźby masz tych samych ludzi, czy zatrudniacie specjalistów od drewna??? Nasza więźba przyjedzie za dwa tygodnie z Muszyny :D nieźle nie ma nawet ścian a już jest drewno... ale to dlatego, że przyjedzie razem z więźbą na drugą budowę mojego majstra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, górale budują ten kraj :wink:

ciekawe kiedy nam opadnie ten zapał budowania... rozmawiałm wczoraj z koleżanką, która mieszka już w swoim domu i zostało jej tylko kilka drobiazgów do wykończenia, ale ma tak serdecznie dosyc zmagania się z niestarannymi wykonawcami, że nawet nie chce o tym myslec!!!

Mam nadzieję, że będę miała więcej szczęścia bo mam mniejszy dom więc mniej okazji do pomyłek, czego i tobie życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Widzę, że ruszyliście z budową na dobre! teraz dopiero będzie się działo, postępy będzie widać z dnia na dzień...

Jak tak patrzę ile macie piachu na działce to zazdroszczę, u nas gleba gliniasta...:( Przynajmniej piaskownicę macie za darmo :)

No to trzymam kciuki, niech domek sprawnie się buduje,

pozdrawiam

Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia !

zdjątka, zdjątka ...dawaj zdjątka :D

 

Ale u nas na razie nic się nie dzieje :evil: Mamy dłuuuuuugą majówkę na budowie. W ubiegłym tygodniu jeździliśmy tylko polewac ławy, Jasiek zakopywał spidermana w piasku i nasypał sporo ziemi do wykopu, ale jak mu nie wybaczyc :wink:

Zdjęcia będą jak tylko ruszymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dachówka Roman przepiękna! Zdecydowaliście się już na jakąś?

 

Piasku ci u nas dostatek to prawda, ma to swoje zalety bo na przykład ziemia jest lekka, mogę sama kopac szpadlem, pielęgnacja nie będzie problemem, będzie się tylko trochę kurzyło :wink: Wczoraj starałam się wykopac dla siebie kilka roślin z ogrodu mojej mamy - gleba głównie ilasto - gliniasta i po prostu wysuszona skała :o

Tylko, aby coś urosło i nie wypaliło tego słońce trzeba bedzie podlewa na okrągło, a to już mniej zabawne :roll:

 

Z blachodachówka z posypką to jest tak, że jestesmy zdecydowani, mamy dobrą ofertę, musimy tylko obejrzec Roman firmy Netrobond, bo do tej pory widzieliśmy tylko Roman firmy Ahi Roofing. Przybędziemy, zobaczymy i ... zapłacimy zadatek :wink: Wyszedł mi prawie Juliusz Cezar, ponieważ moje dziecko ogląda teraz Asterixa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my właśnie zamówiliśmy projekt ogrodu. Nie stawiamy wysokich wymagań, bo po pierwsze nie chcemy być niewolnikami koszenia trawnika i nieustannego podlewania.

 

Poprosiliśmy o taki dobór gatunków, którym nie straszne byłyby susze.

 

Bardzo mądre rozwiązanie, ja też uważam, że jeśli można zasiegnąć rady specjalisty to nie ma sie nad czym zastanawiać. Ja mam mały ogród, duża jego część to będzie trawa, aby Jaś miał gdzie się wybiegać. Poza tym pewnie będziemy mieli psa, a nie zamierzam trzymać stworzenia w kojcu. Tak więc z małym skrawkiem poradzę sobie mam nadzieję :D

Zaplanowałam na razie dwa małe kwietniki, z kwiatami wszelakimi, otoczone małym ażurowym płotkiem. A w rogu działki od strony drogi i lasu będzie kącik iglakowy. Poza tym jak już trochę pomieszkamy zapewne jeszcze zmienię koncepcję, trzeba też będzie zapanować nad wybujałym żywopłotem za którym nie przepadam... Ale będzie pracy... już się nie mogę doczekać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...