Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jankowa


Recommended Posts

Dopadło Cie "zmęczenie materiału"? No bo ileż można załatwiać, wybierać, rozważać... Może tak chwila oddechu od budowy??? Ja co prawda dopiero zaczęłam, ale bardzo chwalę sobie tygodniowy wyjazd na wielką majówkę. W tym czasie nie załatwialiśmy rzeczy związanych z budową i to dało mi naprawdę dużo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Renka :D

Dawno do Ciebie nie zagladałam, a tu proszę robota ruszyła :p

A jescze niedawno rozbieraliście chatkę na działeczce :o

Trzymam kciuki, żeby wszystko fajnie i sprawnie szło :lol:

Pozdrawiam kasia

 

Już gratulowałam ci calineczki :D tutaj tylko dodam, że bardzo twórczą kobietą jesteś w tym roku - będzie rósł dom i będzie rosło dziecko pod twoim sercem :D Och ten rok będzie niezwykły dla nas wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dostawami to ja już też nie mogę....powiem ci , że mam już trochę dość tej budowy....jakiegoś doła złapałam :(

 

Ale tobie gratuluję z całego serca :D

 

Miko, czy mogę cię tak nazywać w skrócie? Właściwie skąd wzieło sie "Mikopiko"? Oczywiście o ile to nie jest zbyt intymne pytanie :wink:

Co u twoich chłopaków, czy już wyjaśniło się coś z nerkami? A ta fruktozamia? Trzymacie dietę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mąż tak nazywał naszego starszego- Mikołaja jak był bardzo malutki.

Z fruktozemią :roll: nie wiemy jeszcze tzn wyniki gen nie potwierdziły- teraz jesteśmy na normalnej diecie- tzn je wszystko a za 2 tyg mamy jechać na bad żeby stwierdzić czy na norm diecie też są takie wyniki jak na ograniczonej. Jeżeli będą takie same to odpuszczamy....tak powiedział lekarz :wink:

A co do nerek to te zmiany są nie odwracalne...wczoraj byliśmy u urologa i powiedział, że mamy zrobić jeszcze jedno badanie badaj sprawność pęcherza i wtedy powie coi jak. Czekamy do 22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ally75,

Strasznie sie cieszę widząc cię tutaj :D :D :D :D :D

Zrobiłaś mi ogromną przyjemność :D

W takim razie czekam na uwagi dotyczące budowy i nie tylko...

Jutro rano pojedziemy ogladać nasze ściany fundamentowe to bedą nowe zdjęcia. Dzięki za stronkę z Labiryntem Fauna, skutecznie mnie zachęciłaś, musze koniecznie wygospodarowac czas na tej film :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz najgorsze jest to, że to się tylko ciągle ZACZYNA, bo trudno nasz stopień zaawansowania nazwać czymś innym jak początkiem!!!

Zagladałam do twojego dziennika a tam wężowa skórka :D osobiście nie przepadam za gadami, ale kolorki fajne.

 

A jeśli chodzi o kuchnie, to pierwszy kurs przerobiłam kiedy remontowaliśmy mieszkanie w 2003. Po kilku wycenach 3 m zabudowy kuchennej np. w firmie Rust za 15 tys., zrezygnowaliśmy i kupiliśmy meble z wystawy jakiejś małej firmy. Meble były godziwie przecenione, więc spedziłam kilka godzin na rysowaniu jak można je wykorzystać w naszej kuchni. Zdolny stolarz dorobił nam dwie szafki i mam piekną kuchnię z drzwiczkami z dębu. Tym razem też sprawdzimy ten trop, może znowu sie uda cos wynaleźć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia, Ładny Dom kontynuuje analizę kosztów budowy domu.

Tym razem na warsztacie są okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. I tak samo jak w zeszłym miesiącu wyliczają na przykładzie czterech projektów, m.in. Zadębia (ale nie Jankowa :cry: ).

 

Mój mąż do tej pory marzył o oknach drewnianych. Jak zobaczył porównanie wyceny okien drewnianych i z PCV od razu zszedł na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia, Ładny Dom kontynuuje analizę kosztów budowy domu.

Tym razem na warsztacie są okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. I tak samo jak w zeszłym miesiącu wyliczają na przykładzie czterech projektów, m.in. Zadębia (ale nie Jankowa :cry: ).

 

Mój mąż do tej pory marzył o oknach drewnianych. Jak zobaczył porównanie wyceny okien drewnianych i z PCV od razu zszedł na ziemię.

 

No właśnie zapomniałam ci napisać, ze czytałam i co prawda nie jest to dokładnie nasz projekt (my mamy zadębie średnie z garażem) ale co do ścian to koszty są mniej więcej dobrze szacowane. Dzięki za info, na pewno zajrzę do nowego numeru. Teraz z ofert, które mam już widze, że najtańsza opcja pcv to 10,5 tys. a najtańsza jaką mam na drewniane to 23 tys. To oferty na parter bez okien dachowych. Wycen najdroższych nie podaję, bo nie mają sensu. Dostałam od koleżanki namiary na firmę z Siedlec, od której dostali bardzo konkurencyjną ofertę na okna drewniane. Wysłałam im swoje okna do wyceny. Jeśli potwierdzi się, że mają dobre ceny wyślę ci informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia, Ładny Dom kontynuuje analizę kosztów budowy domu.

Tym razem na warsztacie są okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. I tak samo jak w zeszłym miesiącu wyliczają na przykładzie czterech projektów, m.in. Zadębia (ale nie Jankowa :cry: ).

 

Mój mąż do tej pory marzył o oknach drewnianych. Jak zobaczył porównanie wyceny okien drewnianych i z PCV od razu zszedł na ziemię.

 

ale wiecie , że różnica jest duża między białymi pcv a drewnianymi bo już okleinowane wychodzą podobnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renka, uważaj żebyś nie przekombinowała z łazienką - jeśli upchniesz wszystkie elementy wyposażenia, o których piszesz - będzie ciasno. I będzie jak w łazience z bloku, gdzie na 2,5 m2 jest wanna, pralka, umywalka i kibelek.

 

Nasza pralka wyląduje w pom. gosp.

 

PS. A co to za chwile słabości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...