Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do IRMy - wreszcie!


mbz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziekuje wszystkim

 

Kodi...bede 21 lutego w wawie :)

 

Moira.....3maj sie, nie jest zle...druga ekipa kafelkarzy w ciagu 3 dni to dopiero efekcik...i to ich pogonił mój spokojny małzonek....ale własnie dzisiaj pojechał :( i jestem sama.....i sama sie przeprowadze....ale za to do Naszego domku...a co tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kafelkarzami to niezła norma :lol:

Ale lepiej tak jak wy od razu walczyć o swoje lub wywalać na ...

U nas byliśmy młodsi, mniej pewni swego i wydawało nam się, że ekipa chce dla nas dobrze. A teraz wychodzą kwiatki - np. wysokość drzwi balkownowych (nikt nie wie czemu) zrobili na 2 m. Wprawdzie jestem z mężem niewielkiego wzrostu, ale to nie skorupa żółwia, która ma pasować idealnie.

Dlatego podziwiam takich inwestorów jak ty i bardzo dużo nauczyłam się odnośnie negocjacji z ekipami - zwłaszcza po lekturze takich dzienników jak twój.

A o samotną przeprowadzkę się nie martw. JA bym wolała robić to sama bo z mężem czasami nie możemy dojść do porozumienia w sprawach estetyki.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonesca

 

dzięki :) zaczynam powoli nadrabiać zaległosci, ale już mi sie pokołowało w głowie :-? ostatni miesiac to dosłownie latanie po sklepach...i ciagłe myśli...kurcze ta kabina taka droga...może tansza itp...pod koniec grudnia miałam dosyć...ale juz teraz ok..kafelkarze narazie są ok..

Na dzine dzisiejszy ostatni fachowiec wyjdzie odemnie 22 lutego.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

Tak mi sie podoba Twoja Irma , ze chyba sie na nia zdecyduje.

Chociaz mysle jeszcze nad Paulina , jest prawie identyczna jak Irma,

tylko ma troche mniejsza kuchnie ,jadalnie i salon . Chcialam sie

jeszcze Ciebie zapytac czy po wstawieniu pieca do pom. gosp.

jest miejsce na pralke i ew. suszarke, i jaki masz piec.

A jesli chodzi o wykanczanie domu , to popieram Twojego

meza , ma racje , jak kupowac to porzadne rzeczy.

bonnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska - najszczersze gratulacje z powodu debiutu medialnego na łamach Muratora. Całkiem sympatyczna opowieść. Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieję w Warszawie 21 lutego.

 

Ja-wręcz przeciwnie-odebrałam tę historię-horror z gęsią skórką! :evil:

Medal dla właścicielki tego domu za wytrwałość!! :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bonnie

 

piec kondensacyjny viessmanna vitodens 222 ma wymiary wys 140 szer 60 cm jak srednia lodówka ( stojacy).

mam jeszcze pralke ładowana od góry , i jest sporo miejsca na jakies regały...niom moze 2,3 sztuki..

 

wszystko sie miesci.trzeba tylko od razu wiedziec ze wejscie rura od gazu do budynku rob po prawej stronie stojac w pom gsp bo pozniej sa problemy z rozmieszczeniem wsiech podłączen do pieca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...