Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do IRMy - wreszcie!


mbz

Recommended Posts

Tesko - pytanko w sprawie kominka: czy ta pionowa krecha zrobiona jest z blachy? Z jakiej? Mam taki sam kominek :D tylko obudowę prostę i chciałabym z blachy zrobić ramkę dookoła wkładu tylko nie wiem z jakiej, żeby bardzo się nie rysowała - myślałam o miedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Tesko! Obejrzałam ostatnie zdjęcia i chętnie wskoczyłabym do wanny i... zasnęła. Łazienka jest kojąca i zapraszająca do odpoczynku, bardzo mi się podoba. Kominek super, taki nieprzytłaczający, a ta listwa pięknie go zdobi. A teraz pytania, bo spadasz mi z nieba: wannę mam odsuniętą od ściany i muszę zamontować baterię trójotworową i trochę się jej boję. Napisz, proszę ile wynosi odstęp od ściany, w jaki sposób zapewniono Ci dostęp do baterii (część płytek wyjmowanych?) i w końcu jaka to bateria i dlaczego? Widziałam, ze Roca ma w ofercie taką baterię umieszczoną w specjalnym stelażu, chroniącym wąż i inne rureczki. Boję się, że ten wąż będzie szybko podrapany. Podpowiedz coś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joskul

 

jutro odpowiem na pytanka...bateria La Torre chciałam takie proste patyki, bo cale wyposazenie to kanty kibelek i umywalka to kanciaste Sydney...fotki beda nowe w srode...

 

Połaczenie do baterii mam na stałe tzn bez rurek..pomierze jaka to odległosc...i ech zapytam jak mam sie dostac jak bateria mi sie zepsuje...ale z tego co widziałam odkreca sie ja od góry..potrzeba było tylko sztywnego połaczenia nie wezyków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bikosa...

 

stolarz od kuchni : kuchnia ok...ale co z tego jak nie dokonczona...i zero odzewu :evil: nio i pare niedoróbek znalazłam..

 

Stolarz od drzwi: drzwi piękne..ale co z tego jak niedorobione :evil:

 

Faceci od kafli: ostzrgam frajerzy i skonczy sie ta sprawa w sadzie w sprawie karno- skarbowej jak nic nie popuszcze...udupie chama i pijaka :evil: ale poczekam czy zjawi sie w poniedziałek..do tego dnia ma termin...

 

Nio...a tak to pięknie to wszystko jest...gazik kopią...od poniedziałku sprzatam chałupkę...nio i powiesilam tylko tak zeby nie było nic widac pierwsze firanki w oknach...hihih okna brudne..szmatki wisza...ale co tam jest mi wesoło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...