Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do IRMy - wreszcie!


mbz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czytam i nie wierzę :o

matko jaki tupet

ale to, sprawdzone. im niżej na "drabinie" tym gorzej

weź zygmunta, on ci przekopie co trzeba, bo to, robotny chłop

 

a tak na marginesie - to, chyba daaaaawno nie miałaś u się fachowców lub coś koło tego - przecież wiesz - żadnej kasy - ech uśpiłaś czujność :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamen

 

 

no stół bilardowy moja połowa myslała....ale w koncu doszlismy do wniosku ze ogrzewania ciagnąc nie bedziemy ani ocieplac dachu tylko po to zeby w lata nie umrzec z zaduchu a zima nie zamarznąc...no i tym sposobem na bilarda jesli mamy ochote idziemy miedzy ludzi do klubu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga

 

umieram dzis...dwa dni obłędnej pracy....posadziłam 40 tuj , połozyłam agrowłókninę, obsypałam korą, przesadziłam buk czerwony trzy zarnowce, wykopałam brzoskwinke...o rany...nie moge nogą ruszyc....

w przyszłym tygodniu sypię nawóz pod trawnik i sieję barenburga...

 

taki mam plan :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia

 

bruk wychodzi 30 zł/m2 - kupowałam w Zabowie koło pyrzyc, cena połozenia teraz słyszłam jest wieksza cos okolo 40 zł/m2

Może jestem lekko głupawa, ale zawsze jak przejeżdzam z Miśkiem przez tą miejscowośc - wtedy jedno z nas krzyczy "czego nie ma?"

a drugie odpowiada "Żabów".

:oops: :oops: :oops:

Może lekko nie tego - ale nie mogłam sie powstrzymac :wink:

 

Ale dzieki temu przynajmniej wiem jak trafic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska,

 

chciałam się przywitać, bo to mój pierwszy raz w Twoich komentarzach.

Dziękuję za zaproszenie do klubu. Pewnie wkrótce dołączę.

 

Na temat Twojego pięknego domku pewnie jeszcze napiszę, ale chciałm pogratulować ścieżek w połączeniu z kamyczkami przy cokole.

Jestem pod wrażeniem, a i mam gotowy wzór, bo o czymś takim myślałam , a mam podane na tacy ... :wink: .

 

Ale mam pewną nieśmiałą uwagę ... :oops: , wiem, że ciężko pracowałaś, wiem, że chcesz mieć szybko zielony szpaler żywopłotu, ale ... ekhm, ... tuje posadziłaś za gęsto. Obawiam się, że spokojnie co drugą powinnaś gdzieś przesadzić, bo potem będziesz płakać, i nad sobą i nad tujami :( . To takie moje skromne słowo, ale wiedza poparta doświadczeniem :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...