Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do IRMy - wreszcie!


mbz

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Teska,

 

doczytałam się na forum, że masz na cokole tynk mozaikowy. Jestem bardzo ciekawa czy jesteś z niego zadowlona.

Właśnie stoimy przed wyborem tynk, czy klinkier na cokół. Mąż obstaje przy tynku. Moim skromnym zdaniem kolor cokołu powinien współgrać z kolorem dachu bądź komina :-? zdaniem męża nie koniecznie. No i jestem w kropce, bo mimo obfitości kolorów tynku mozaikowego, jakoś nie możemy dobrać takiego do naszego dachu. Być może przekona mnie jego niezawodność. Czekam sobie cierpliwie na Twoją opinię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Teska,

 

doczytałam się na forum, że masz na cokole tynk mozaikowy. Jestem bardzo ciekawa czy jesteś z niego zadowlona.

Właśnie stoimy przed wyborem tynk, czy klinkier na cokół. Mąż obstaje przy tynku. Moim skromnym zdaniem kolor cokołu powinien współgrać z kolorem dachu bądź komina :-? zdaniem męża nie koniecznie. No i jestem w kropce, bo mimo obfitości kolorów tynku mozaikowego, jakoś nie możemy dobrać takiego do naszego dachu. Być może przekona mnie jego niezawodność. Czekam sobie cierpliwie na Twoją opinię.

Pozdrawiam

 

 

cudka

 

widzialas, mam dach brazowy , i tynk mozaikowy tez jest w brazie- jasniejszym i wszystko ok wyglada.Zerknij na nasz domek w dzienniku....

Ten tynk jak narazie a lezy juz 2 lata sprawuje sie ok.tzn nic sie znim nie dzieje, nie odpada jak cokol klinkierowy sasiadow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno...cokol musi byc dobrze zaimprgnowany i nie mozna go klaść jak bedzie w nocy cos kolo 5 stopni...nam jak na polnocnej stronie polozyli, w nocy byl jakis przymrozek....i tynk po dwoch dniach nie zmienil kolorku ( jak go sie kładło miał kolor jagodowy) nie wysechł...i po prostu trzeba było raz jeszcze połozyc....

 

teraz jest naprawde ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska dzieki wielkie za zdjecia. Jak Ci sie uda zrobic te zdjecia to przyslij mi na ten e-mail: [email protected]

Jak bedziesz miala mozliwosc to bardzo prosze m.in o zdjecie tego pokoju miedzy lazienka a pom. gosp. Ciekawa jestem czy bardzo maly wyszedl im ten pokoj. Pozdrawiam .

 

Bonnie jak wrocą do domu to podejde i zrobie jak pozwolą fotke.

Ten pokoj ma cos 9,5 m2 i jest przeznaczony dla gosci

 

Natomiast ten pokoj na wprost korytarza jest fajny i z niego wchodzi sie do sporej garderoby ( łazienka druga w projekcie) fajne to jest rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska wlasnie tak chce zrobic , ze zamiast lazienki bedzie garderoba , ale podzielona na pol. Corka chce osobna garderobe , wiec beda dwie mniejsze.Takie sa plany , ale to wszystko okaze sie w czasie budowy.

Mam nadzieje , ze sasiedzi pozwola Ci na zrobienie zdjec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska wlasnie tak chce zrobic , ze zamiast lazienki bedzie garderoba , ale podzielona na pol. Corka chce osobna garderobe , wiec beda dwie mniejsze.Takie sa plany , ale to wszystko okaze sie w czasie budowy.

Mam nadzieje , ze sasiedzi pozwola Ci na zrobienie zdjec .

jak tylko przyjada, to poprosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska,

wielkie dzięki za odpowiedź, chyba jednak będzie mozaikowy. Ten odpadający klinkier mnie przekonał ( u nas już jest ocieplony cokół steropianem więc okazało się, że chyba nic innego poza tynkiem mozaikowym nie utrzymałoby się)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Teska,

wielkie dzięki za odpowiedź, chyba jednak będzie mozaikowy. Ten odpadający klinkier mnie przekonał ( u nas już jest ocieplony cokół steropianem więc okazało się, że chyba nic innego poza tynkiem mozaikowym nie utrzymałoby się)

Pozdrawiam :D

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska, kobieto czemu ja dopiero teraz zerknęłam do Twojego dziennika? Ale tam duużo pięknych rzeczy. Na razie przeważnie oglądałam zdjęcia, nie mam tyle czasu aby wszystko czytać, ale kiedyś się i za to wezmę. Piękny ten Wasz dom. Ale macie wszystko zrobione, dopięte na ostatni guzik.

Trochę jest roboty z tym klikaniem aby wszystko pooglądać, ale opłaca się.

Myślałaś aby założyć sobie album na jakiejś stronie, ułatwiło by nam to dużo „podróżowanie” po Twoim domku i tym pięknym ogrodzie.

No na prawdę wszystko super. Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska, kobieto czemu ja dopiero teraz zerknęłam do Twojego dziennika? Ale tam duużo pięknych rzeczy. Na razie przeważnie oglądałam zdjęcia, nie mam tyle czasu aby wszystko czytać, ale kiedyś się i za to wezmę. Piękny ten Wasz dom. Ale macie wszystko zrobione, dopięte na ostatni guzik.

Trochę jest roboty z tym klikaniem aby wszystko pooglądać, ale opłaca się.

Myślałaś aby założyć sobie album na jakiejś stronie, ułatwiło by nam to dużo „podróżowanie” po Twoim domku i tym pięknym ogrodzie.

No na prawdę wszystko super. Gratuluje.

 

 

miałam album na onecie....ale jakos tam fotki ginęły....a teraz to juz akos tak

 

 

dzięki kobieto za dobre słowo :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska ogród jest imponujący i pomysleć że jeszcze niedawno narzekałas że nie masz trawy 8)

Teraz tylko czekac na wiosne, bedzie piekna i kolorowa w Twoim ogrodzie :)

Teska poprostu jestem pełna podziwu dla pracy jaka włozyłaś :)

GRATULUJE

 

dzięki bardzo.....ale efekt jest taki ze mam dosc ogrodnictwa...dobrze ze zima nastaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska ogród jest imponujący i pomysleć że jeszcze niedawno narzekałas że nie masz trawy 8)

Teraz tylko czekac na wiosne, bedzie piekna i kolorowa w Twoim ogrodzie :)

Teska poprostu jestem pełna podziwu dla pracy jaka włozyłaś :)

GRATULUJE

 

dzięki bardzo.....ale efekt jest taki ze mam dosc ogrodnictwa...dobrze ze zima nastaje...

 

Teska teraz zima odpoczniesz i zobaczysz jak piekna wiosna obudzi sie w Twoim ogrodzie, wtedy bedziesz miała satysfakcję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska ogród jest imponujący i pomysleć że jeszcze niedawno narzekałas że nie masz trawy 8)

Teraz tylko czekac na wiosne, bedzie piekna i kolorowa w Twoim ogrodzie :)

Teska poprostu jestem pełna podziwu dla pracy jaka włozyłaś :)

GRATULUJE

 

dzięki bardzo.....ale efekt jest taki ze mam dosc ogrodnictwa...dobrze ze zima nastaje...

 

Teska teraz zima odpoczniesz i zobaczysz jak piekna wiosna obudzi sie w Twoim ogrodzie, wtedy bedziesz miała satysfakcję :)

 

Mam takową nadzieje...gorzej bo dziś zauważyłam ze tulipan wylazł... :lol: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska ogród jest imponujący i pomysleć że jeszcze niedawno narzekałas że nie masz trawy 8)

Teraz tylko czekac na wiosne, bedzie piekna i kolorowa w Twoim ogrodzie :)

Teska poprostu jestem pełna podziwu dla pracy jaka włozyłaś :)

GRATULUJE

 

dzięki bardzo.....ale efekt jest taki ze mam dosc ogrodnictwa...dobrze ze zima nastaje...

 

Teska teraz zima odpoczniesz i zobaczysz jak piekna wiosna obudzi sie w Twoim ogrodzie, wtedy bedziesz miała satysfakcję :)

 

Mam takową nadzieje...gorzej bo dziś zauważyłam ze tulipan wylazł... :lol: :o

 

Wylazła cebulka, czy poprostu wypuścicł liście :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...