Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do IRMy - wreszcie!


mbz

Recommended Posts

Tesko

 

jakiś czas temu czytałam Twój dziennik - i część zdjęć pamietam, teraz weszłam po dłuższej przerwie żeby sobie przypomniec i zobaczyć co nowego i..... :-? ojjj jak żałuje ze niezałapałam sie na zdjecia :(

Powiem ci, że np. z powodu że słysze o takich rzeczach mam pewne watpliwości co do zmieszczania fotek, z drugiej strony...ehhh taki dom to jak dziecko - pokazuje sie kazdemu i cieszy sie jak ludzie chwalą :):):)

 

Ale, np. dostalam takie zapytanie - gdzie kupiłam działke i w jakiej części warszawy sie buduję - i juz wiem, że takich informacji nie podam....

 

No a teraz sprobuje sobie przypomniec fotki Twoje ( nie widzialam tych z ogrodem :cry: a czytam ze piekny jest) :)

A tak na marginesie - Irma to moim zdaniem jeden z ciekawszych projektów domów jednorodzinnych. powiedz mi czy jak widzialas ja jeszce na papierze to sobie tak wyobrazalas ze bedzie w rzeczywistosci wygladac?:)

 

 

wstyd sie przyznac.....ale jak wybieralismy projekt wiedzielismy tyko ile ma miec maks m2...i ile pokoi....bylismy zupełnie zieloni :oops: :oops: ale całe szczescie Irma okazała sie super domem dla 3 osób....jesteśmy zadowoloeni.

 

Na marginesie....masz super, piękną działkę.....nawet ogrodzenie z tymi "wejsciami" jest super.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Teska

Jaka szkoda , ze nie ma juz zdjec , ale rozumiem . Tak lubilam ogladac zdjecia Twojego domu jak i ogrodu. Mam nadzieje , ze i ja niedlugo zaczne budowac swoja Irme to sie naciesze.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU 2006

 

 

Bonnie....zawsze moge wysłać na emilka :lol: ale teraz to jedynie buszuje :evil: kret....rece mi juz opadają....ale mam pare pomyslów na róg domku- tzn rog ogrodu....musze tylko rozrysowac....i popytac jak to jest z tymi korzeniami, chce posadzic blisko domku....i boje sie o fundamenty.

Kiedy zaczynacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska na zdjecia Twojego domu jestem zawsze chetna i powiem Ci , ze zaluje , ze ich sobie nie wgralam. Nie myslalam , ze ich nie bedzie , no ale coz sama tez chyba bym tak zrobila . Nie wiadomo kto tu zaglada.

Ja juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne budowe , ale nie wczesniej jak koniec tego roku , a moze dopiero latem 2007 roku, bo tak konczy szkole moja corka i wlasciwie od tego zalezy kiedy ja z corka wroce do Polski. Maz bedzie tylko przyjezdzal co jakis czas. Najpierw musze kupic mieszkanie i dopiero zaczac budowe domu , bo trzeba gdzies mieszkac na czas budowy , a potem zostawie to mieszkanie corce. Ale jeszcze zobaczymy , bo wszystko moze sie zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska na zdjecia Twojego domu jestem zawsze chetna i powiem Ci , ze zaluje , ze ich sobie nie wgralam. Nie myslalam , ze ich nie bedzie , no ale coz sama tez chyba bym tak zrobila . Nie wiadomo kto tu zaglada.

Ja juz nie moge sie doczekac kiedy zaczne budowe , ale nie wczesniej jak koniec tego roku , a moze dopiero latem 2007 roku, bo tak konczy szkole moja corka i wlasciwie od tego zalezy kiedy ja z corka wroce do Polski. Maz bedzie tylko przyjezdzal co jakis czas. Najpierw musze kupic mieszkanie i dopiero zaczac budowe domu , bo trzeba gdzies mieszkac na czas budowy , a potem zostawie to mieszkanie corce. Ale jeszcze zobaczymy , bo wszystko moze sie zmienic.

 

 

Bonnie

 

napisz mi wiadomosc na emilka - mam nowy....i ja bede Ci tam wysylac....

Napisz jak chcesz zrobic w srodku...co postanwilas itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...
Teska, czytałam twój dziennik jako jeden z pierwszych. I lektura mnie wciągnęła. Szczególniw jak przeczytalam,że byliście w szkólce drzewiarskiej Fisher w Sokolnikach. Nasz dom powstanie ok. 5 km od tej miejscowości. A w szkólce Fisher tez byłam, bardzo mi się tam podoba. Miałam okazje obserwować jej początki. Też pewnie się tam kiedyś wybiorę, ale już po drzewka n amoją działkę. Dziękuję za zaproszenie! Miło byc zauważonym na forum.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Teska, czytałam twój dziennik jako jeden z pierwszych. I lektura mnie wciągnęła. Szczególniw jak przeczytalam,że byliście w szkólce drzewiarskiej Fisher w Sokolnikach. Nasz dom powstanie ok. 5 km od tej miejscowości. A w szkólce Fisher tez byłam, bardzo mi się tam podoba. Miałam okazje obserwować jej początki. Też pewnie się tam kiedyś wybiorę, ale już po drzewka n amoją działkę. Dziękuję za zaproszenie! Miło byc zauważonym na forum.Pozdrawiam!

tez pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...