Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do IRMy - wreszcie!


mbz

Recommended Posts

Ja też polecam Irmę. To najlepszy projekt z kilku tysięcy jakie oglądałem. Sam buduję Irmę. Najbardziej podoba mi się w Irmie taras. Można zrobić spokojnie na nim imprezę na 20 osób, sam to już wypróbowałem. A nawet jak pada to z 15m2 tarasu jest pod dachem :)

Teska. Ja zrobiłem tak jak było w projekcie a nawet trochę więcej między kuchnią a jadalnią bo tak chciała Kasia. Przez tą ścianę zabrakło mi kilku bloszków :) ale murarze jakoś sobie poradzili. Innych zmian nie wprowadzałem w ścianach. Kasia tylko jak wchodzi do łazienki to żałuje że nie poszerzyliśmy jej (ma 170 cm).

Ty robiłaś schody w salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No właśnie ta przy sypialni (bez okna) jest szersza i wydaje się większa. A ta druga jest w rzeczywistości większa ale ma tylko 170 cm i przez to sprawia wrażenie ciasnej. I j i Kasia (moja żona) uważamy, że nie zaszkodziłoby jej 30 cm więcej. Ale trudno. chyba nie będziemy przestawiać ścian.

Ja zrezygnowałem ze schodów do salonu, a i tak będzie miał ze 3m wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

Irme 2 tez bralam pod uwage.Bardzo mi sie podoba i nawet juz sie

prawie zdecydowalismy.Ale wiesz sama jak to jest z wybieraniem

projektu, im wiecej ogladasz tym wiekszy masz orzech do zgryzienia.

W tej chwili juz sama nie wiem, na ktory sie zdecydowac.

Dobrze, ze mam jeszcze troche czasu na podjecie decyzji.

Pozdrawiam.

 

bonnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonnie

 

my jak ogladalismy tez był mętlik...ale Irme wybralismy w sumie ot tak podobał nam sie srodek, nie trzeba było duzo przerabiac ( zrezygnowalam tylko z jednej łazienki)

 

Teraz jestem bardzo zadowolona ze zdecydowałam sie na ten dom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teska

Tak jak mowilam, Irma tez byla brana pod uwage.Chcialam zlikwidowac jedna lazienke i powiekszyc pokoj, ale druga lazienka jest bez okna , a ja chcialam miec chociaz malutkie okienko w lazience, i w domu

musze miec spizarnie. Jak do tej pory nic nie wymyslilam , wiec szukam dalej.Pozdrawiam.

bonnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...