Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czytam Twój dziennik z ogromnym zainteresowaniem, jest lepszy niż niejedna książka sensacyjna!!! W wielu kwestiach mam podobne zdanie do Ciebie, np. drzewy i krzewa wybrałaś cudne! U mnie one również zagoszczą w ogrodzie. POWODZENIA w dalszych pracach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Twój dziennik z ogromnym zainteresowaniem, jest lepszy niż niejedna książka sensacyjna!!! W wielu kwestiach mam podobne zdanie do Ciebie, np. drzewy i krzewa wybrałaś cudne! U mnie one również zagoszczą w ogrodzie. POWODZENIA w dalszych pracach!

 

Dzięki ANNAW :D :oops: , ale mój dziennik jest dalece zaniedbany w treści, jedynie dzięki zdjęciom jakoś się kręci. Sama wiem jak lubię pozaglądać komuś w okna :wink: , więc wrzucam fotek ile się da.

Prawda, że piekne te rośliny na zdjęciach :wink: , mam nadzieję że mi wyjdzie podobnie :wink:

Serdecznie pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdest ? Warto sie zainteresować bo wygląda ciekawie. Ja z nasion juz nic nie próbuję bo brak mi cierpliwości. Mama wyhodowaną Lagerstroemię z nasion ma teraz 10 cm a rośnie 1,5 roku :o To nie na moje nerwy :lol: :lol:

pomogę Wam trochę bo jestem ogrodniczka

Moja rada: kupcie sobie sadzonki zamiast nasion - będzie o kilka lat szybciej. Najlepiej w miejscowej szkółce a nie w supermarkecie. Będziecie mieć rośliny które już przetrwały zimę w waszym klimacie a nie sadzonkę z Niemiec czy Holandii.

A rdest faktycznie ładnie wygląda i bardzo szybko rośnie. Musi mieć dosyć stabilną pergolę bo po kilku latach jest dosyć ciężki. Roczne przyrosty to nawet kilka metrów. Jak sadzonka jest silna to kwitnie już w pierwszym roku po posadzeniu a jak słabsza to w drugim roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś.

 

Dla mnie bajka. Bardzo podobaja mi sie takie żywe kolory w wykończeniówce (ściany). Rewelacyjnie wygląda chatynka z płotkiem - nie wiem czy już kiedyś to pisałem ale ten projekt nam się bardzo podobał jak wybieraliśmy swój wymarzony...

Jak wam takie rośliny wybujają wokół tego domu to będziecie mieć pielgrzymki zwiedzających - jeśli już nie macie...

 

Pytanko - kafle na podłodze w łazience szły na OSB? Jaki klej, jaka fuga? Waham się bo podłoga zdziebko "chodzi" pod stopami :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Twojej kuchni najbardziej pasuje mi tapeta

 

3.

http://i4.instantgallery.pl/i/iw/iwonaz4/c537b7590dd4fd62ce0e0ae4a6eeae21146524.jpg

lub

4.

http://i5.instantgallery.pl/i/iw/iwonaz4/9264b6ef765da60333f4edb430001a28146525.jpg

 

Numer 3 pasuje mi do koloru Twoich scian w kuchni, a numer 4 do mebli :p .

 

Jak spisuje sie piesek w tak deszczowa pogode?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki magpie101 :D , powoli zaczną rozwiazywac się moje dylematy z tą nieszczęsna tapetą :roll:

 

Piesek, no cóż. Jak jesteśmy w pracy to siedzi w garażu, a dopiero jak wracamy do domu to jest w wiatrołapie, a po wyschnięciu łapek moze wejść do domu, krówsko jedne :lol: .

 

Serdecznie podrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Bonde :lol: Nie uważasz na lekcji. Pamiętałam, że jużraz mnie o to pytałeś, więc... pogrzebałam w komentarzach iiiiii.... znalazłam!!

 

Bonde - dla Ciebie specjalnie:

Grunt CN94 Ceresit i posypać piaskiem kwarcowym. Szara maź to MAPE GUM firmy Mapei

 

Trzym sie :wink:

 

Wiedziałem, że już gdzieś to czytałem, ale myślałem, że to izolacja p-wodna pod brodzik. I tak chyba jest, ale nie tylko pod brodzikiem u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MOJA TY !!! :D

Oj, dawno nic nie pisałam :oops: (co nie znaczy oczywiście, że dawno mnie tutaj nie było 8) )

Iwuś macie pięknie!

A odpowiadając na pytanie, które kiedyś zadałaś powiem: OCZYWIŚCIE, ŻE WARTO :D

Szalenie podobają mi się balustrady tarasowe! Są naprawdę piękne!

Pozdrawiam serdecznie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...