Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Wybrałaś cudne rośinki, ale poczytaj sobie o octowcu koniecznie! Ja również chiałam go posadzić na działce ale najpierw poczytałam i... okazało się, że wiele osób, które miały bądź mają to drzewko u siebie piszą, że jest to wielki chwast! Owszem wygląda cuuudownie jesienią, ale ponoć się niesamowicie rozrasta, wypuszczając pełno małych drzewek obok siebie, których nie można się pozbyć! Poczytaj na necie koniecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Hej Jasia! :D Jak tam dzidzia rośnie? Mam nadzieję, że czujesz się świetnie i dbasz o siebie. :D :D :D

Pozdrawiam serdecznie :D :D

Jak będziesz w pobliżu to nie zapomnij zagościć w "zielonym klimaciku". Najpiękniejsze są poranki i wieczory... wszystko tak pachnie :roll: , a świergot ptaszków wprost rozbraja... jest wtedy idealnie... 8) 8) Doskonałość w każdym calu, a teraz jeszcze czasem pachnie krowami, no i jest fajnie :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej Iwuś, moja droga, stęskniłam sie trochę.

Będę teraz zaglądać częściej.

Piękny domek, zazdroszczę bardzo.

 

Jesteś moim "duchem opiekuńczym" i mam nadzieję na wsparcie jak juz zaczniemy...chociaż nie wiem kiedy, bo kryzys nas dopadł ;((

brak umowy o pracę = brak kredytu, niestety:(

Ale poza tym wszystko dobrze i w głowie nam już się powoli układa, a autobus zaczął jeździć przez naszą wieś ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz zielony klimacik niezmiennie poprawia mi nastrój - jest cudny! :D

 

a tapety jak, położone? :)

 

rozumiem, że przy kominku najwięcej pracy kosztuje dobieranie kamienia do kamienia? takie ciężkie, duże puzzle? :wink:

 

pozdrawiam Was bardzo serdecznie! :D

 

Dzięki Jasia :D

 

Określenie duże puzzle jest jak najbardziej trafne i często uzywane przez Pawełka z lekką domieszką wulgaryzmów :oops: :lol: :lol: :lol:

 

Tapety położone... :oops: na komodzie w gościnnym... i narazie leżą. No coś Ty Jasiu jakby były położone to od razu na gorąco byłaby fotka w dzienniku. :lol: :lol: :lol:

 

Sokojowo zrobi się - jak mówił nasz wykonawca :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie, dbaj o siebie :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwuś, moja droga, stęskniłam sie trochę.

Będę teraz zaglądać częściej.

Piękny domek, zazdroszczę bardzo.

 

Jesteś moim "duchem opiekuńczym" i mam nadzieję na wsparcie jak juz zaczniemy...chociaż nie wiem kiedy, bo kryzys nas dopadł ;((

brak umowy o pracę = brak kredytu, niestety:(

Ale poza tym wszystko dobrze i w głowie nam już się powoli układa, a autobus zaczął jeździć przez naszą wieś ! :)

 

Nie martw się, co nas nie zabije to nas wzmocni oraz ... nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

 

Wszystko ułoży się w swoim czasie. My wiele pomyłek uniknęliśmy właśnie dlatego, że coś nie wyszło w tym czasie kiedy było planowane tylko później.

 

Głowa do góry, dzięki temu masz więcej czasu na zaplanowanie wszystkich detali, a to jest bardzo ważne by później nie opóźniać sobie budowy i wykończeniówki. :D 8) :D 8)

 

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kala67 :D

 

Miło mi, że jest u mnie trochę Twoich klimatów. Tym bardziej chętnie będę podpatrywać Ciebie. :D :wink: Czy to nie Ty wypytywałaś mnie o szczegóły tego ogrodzenia? Chyba tak.

 

Już mi ciary chodzą po plecach. Jestem fanką projektów Iwanka. Pamiętaj... wklejaj dużo zdjęć :lol: :lol:

 

Nie przerażaj się, najgorsze masz za sobą - podjęcie decyzji o budowie :lol: , a teraz to już kochana nie ma wyjścia. Zaciskaj pięści i do przodu! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, także serdecznie, Wasz domek miałem już przyjemność podziwiać wertując wcześniej zasoby forum Muratora :)

Otoczenie zapiera dech w piersiach.

U nas jeszcze daleko do osiągnięcia Waszego stanu zaawansowania prac :roll: , może troszkę przyspieszymy z stawianiem ścian bo przyjadą zmontowane na budowę. Pogoda akurat na prace, które wykonujemy wyśmienita, niebo pielęgnuje nam beton :wink:

 

Pozdrawiamy

 

Gagusia i marban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, także serdecznie, Wasz domek miałem już przyjemność podziwiać wertując wcześniej zasoby forum Muratora :)

Otoczenie zapiera dech w piersiach.

U nas jeszcze daleko do osiągnięcia Waszego stanu zaawansowania prac :roll: , może troszkę przyspieszymy z stawianiem ścian bo przyjadą zmontowane na budowę. Pogoda akurat na prace, które wykonujemy wyśmienita, niebo pielęgnuje nam beton :wink:

 

Pozdrawiamy

 

Gagusia i marban

 

Hej, hej... A ja tez juz u Was byłam w dzienniku :D I będę Wam szczerze kibicować. :D

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pytałam Cie juz o ten płot.....jak mogłabym sie oprzeć jak on taki SUPER jest:)

...tez myslałam o takim, ale ze wzgledu na psa ..to raczej musze sie szczelnie ogrodzić:(

rosnie nam bestia:) ha ha :)

 

Ja baranka to też nie mam :roll: Dzisiaj wkleję zdjęcia naszej kobyłki. :D

Ale może przez to, że to taka właśnie kobyłka i będzie jeszcze większa, to grodzenie spełni swoja rolę, ponieważ przez te szpary i tak nie wylezie. Tylko psiaki z wioski moga powskakiwać, ale wtedy biada im jak to zobaczy Tośka :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś tapeta wyszla bardzo ladnie.

Napisz jak rozwiazalas sprawe ogrodzenia, co dalas pod dechami aby pies sie nie przeczolgal albo nie podkopal?

Tośka jest urocza, do wykochania!

A co do zdjec to wlasnie najfajniej oglada sie od poczatku budowy wszystkie etapy do dopieszczenie ostatniego pomieszczenia w domku.

Co to by byla za przyjemnosc obejrzec od razu gotowe wychuchane wnetrza :roll: .

No i przypadkiem zebys z forum nie zginela, bo duzo masz jeszcze do pokazania :p .

Kominek fajnie wyglada.

Ja wstawilam u siebie przed chwila oczka z ulozonymi kamieniami polnumi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...