Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

Witaj!!!

 

Przepiękne miejsce na ziemi znaleźliście - gratulacje przecudnej urody działeczki.

Przyznaję szczerze że nie przeczytałam wszystkiego od a do z ale gdzieś mi się przewinęło że to ma być konstrukcja szkieletowa.....

Ja jestem zwolenniczką bala całego a wasz domek pięknie wygląda na wizualizacji z bali i jeszcze piękniej by wyglądał na tej cudnej działce - przemyślcie temat domu z bala zamiast szkieleciaka - proszę!

 

Pozdrowionka - będę kibicować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Rencia.

 

Szkieletowy dlatego, że taniej, że baliśmy się wszystkiego w drewnie wewnątrz domu. Uwielbiamy takie wnętrza, ale baliśmy się że może nam się znudzi czy co? :roll: Dom na zewnątrz będzie miał taką samą wizualizację jak na zdjęciach z projektu. Wewnątrz też niektóre ściany będą z półbala i kamienia, ale reszta będą to ścianki z płyty kart.gips. Zresztą już po herbacie bo projekt już jest na finale adaptacji, może w przyszłym tygodniu złożymy wniosek o pozwolenie i najważniejsze ... drzewo na nasz dom jest kupione i pocięte, więc... :cry: muszę Cię niestety rozczarować... :cry:

Z Waszego domku ściągnę okienka w lukarnie. u nas jest jedno, ale niefortunnie rozwiązane, ponieważ ścianka działowa wypada w połowie okna lukarny. Nie mam pojęcia jak to sobie wyobraził architekt, ale chyba zastąpię je właśnie takimi dwoma jak Wy macie. Pozwolę sobie przesłać zdjęcia Waszego domku naszej Pani architekt. 8)

Wasz dom jest naprawdę wspaniały i z przyjemnością tam zaglądam. Życzę powodzenia i serdecznie pozdrawiam.

:D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki amonite :D

Ja do dziś nie mogę się nadziwić, że poznałam to miejsce dopiero jak już zrezygnowana zaczęłam zawężać obszar poszukiwań. Mieszkając tyle lat w mieście nigdy przenigdy nie zaglądnęłamw te okolice. Na szczęście zbyt blisko tej miejscowości płynie Czarna Hańcza by w przeszłości mogło tam się nieprzyjemnie zagęścić, ponieważ te okolice to swoisty "skansen" i strefa ochronna rzeki nie pozwoli na zapędy zbyt nowoczesnych inwestorów z miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jasiu.

W międzyczasie robią się słupki na ogrodzenie, a raczej mój mąż bardzo ciężko nad nimi pracuje (razem z kolegą), więc na wiosnę wszystko ruszy pełną parą jak straszące podwyżki nie staną się na tyle rzeczywiste by nas odstraszyć od taaaaakich inwestycji długoterminowych jak budowa domu (a raczej spłacanie za niego kredytu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

HEJKA>...

i co i co?? musicie wydzierzawic te 1,5ha dodatkowo???

a urzędnikami sie nie przejmuj.....- to naprawde dziwne jak oni podchodza...do kazdej sprawy inaczej...

ja, jak poszlam do Starostwa dopytać się o droge zjazdową (bo sie naczytałam na forum że musi być jakis tam papierek, podanie, plan)

to nie dość że nie dowiedziałąm się jak to z tym jest i co musze mieć zeby szybko złóżyc wszystkie kwity (to było w czasie zbierania wszystkich dok. do pozwolenia)

to od Urzędniczki wyszłam z przykazem że musze poprawić decyzje o warunkach zabudowy, że musi być ile metrów mam odejść od drogi....- a jakbym nie szła , nie grzebała to i tego nie musiałabym zmieniać, a tak każda kolejna osoba na tej ulicy co będzie się budowała musi odejść 8m.od drogi, no bo tak mi wyznaczyli w Gminie...., - a o drodze nic nie mówiłą, ale jak ona czepnełą się tego planu a nie mówiła nic o drodze, to ja zrozumiałąm że nie ma się co pytać dalej, bo sama sobie biedy narobie- widocznie nikt o to nigdy nie pytał.....

głowa do góry!!!!,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

...tak samo jak w sowim tak i w twoim dzienniku dawno żem nie był. a wiedze że dużo się działo! styl góralski mnie powalił na kolana tzn osąd pani urzędniczki no ale pozwolenie jest i to najważniejsze. troche sie szczerze zawiodłem bo myslałem ze pół chałupy już zobaczy hehehe :lol: żartuje oczywiście.

fajnie sie ciebie czyta. podoba mi sie :) a jak juz gwarą zalatujesz to jest rewelacja :)

Iwuś ? spać nie mogłas? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha..ha..ha :lol: No właśnie z tym spaniem to i mi się zaczyna. Czyli kto się buduje (czyt. z kredytem - choć częściowym) ten nie śpi? pewnie coś w tym jest. Mam dziwne wrażenie, że mam coraz mniej czasu na...?... wszystko?

Nie stresuj mnie świerczu tą połową chałupy :roll: :-?

Ja Was jeszcze zaskoczę. 8) Będę pisać jakieś smuty, marudy, wklejać kwiatki itp.itd,kozy... aż tu któregoś dnia szczelę serię fotosików stanu surowego prawie zamkniętego :lol: :lol: i mnie w hamaku na luzaku :lol: :lol: 8)

Pozdrawiam serdecznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...