Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiedyś było tak

 

http://i0.instantgallery.pl/i/iw/iwonaz4/f7b53ea1fed75ce663bf686b2ad92546114300.jpg

 

A teraz tak :-? :cry: :cry: :cry: :cry:

 

http://i6.instantgallery.pl/i/iw/iwonaz4/ece11e2cd7c7157ff8a3b6da95d9b672167046.jpg

 

Nie mam w związku z tym zbyt ciepłych uczuć wobec sołtysa... a wystarczyło kupić działkę 0 10 arów większą :cry: :cry: ... to tak nas poinformowali w gminie, że za nami napewno nikt się nie wybuduje, to pożałowaliśmy tych 10 tys. więcej, :cry: :cry: ale teraz mielibyśmy piękny widok i spokój na 100 lat, ale wpadłam na cudny pomysł powiedzieć znajomym o tej działce do kupienia :o ... idiotka, :evil: myślałam, że będzie fajnie... i tu najwłaściwszy bułby emotikon pukający się w głowę :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

No nie jest najgorzej. Oczywiście, ze lepiej miec pola, łąki lasy, a jeszcze lepiej zeby te widoki nalezały do nas. U nas sąsiad wywalił właśnie w tym miesiącu ( a niby grudzień) "przepiękną scianę z Ytonga. Mur zasłaniający cały zachór

ta działka była na sprzedaż ale nie miałam na zbyciu wolnych 200 000....... A teraz bede mieć "przepięlną" scianę, na jego garaż dwustanowiskowy. Kupił działkę w połowie zalesioną, piękne stare dęby... Wyciał wszystko w swietle prawa i wywalił klocek ala bungalow amerykanski. Szkoda gadać

Pozdrawiam, fajny domek

Akselek... masz rację, w porównaniu z Twoją sytuacją to nie mam najgorzej. Nie znoszę ludzi, którzy bezwględnie wycinają drzewa. Obok nas jest stare opuszczone gospodarstwo... cudny dziki gaj, zarośnięta dżungla, oaza masy ptaków. Aż boję się pomyśleć, że właściciele zaczną kiedyś robić tam "porządek" :-? A sama na własne uszy słyszałam jak jeden z majstrów z budowy sąsiada (były nasz majster) powiedział: " o, ja to by wyciął to barachło i pięknych tujkow zasadził..." brrrrr....zgroza :o :-?

Na twoim miejscu pod tą betonową ścianą zamontowałabym pergole i zasadziła pnącze Aktinidia... jest piękne i zyskalibyście bardzo fajny i ciekawy zakątek... mimo wszystko. :D :D

 

Serdecznie pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś pisalas u mnie, ze pokupilas roslinki do ogrodu - pochwal sie co kupilas :p :wink: .

Jak przygotowania przed swietamI? Prezenty porobione?

 

O kobieto! Już w poprzednim tygodniu miałam kupione wszystkie prezenty :D :D ... teraz spokojnie mogę skupić się na piernikach 8)

 

Roślinkami :oops: pochwalę się wieczorem..., ale obciach co? w grudniu, przed świetami ... krzaki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwuś kiedy bedziesz sadzic te krzaki? Teraz juz snieg i mrozy sa, wiec pewnie za pozno.

 

Rośliny są w doniczkach, więc poczekają sobie do wiosny. Teraz dużo roślin mozna kupić dużo taniej niż w sezonie. Centra ogrodnicze muszą zarabiać cały rok na szczęście. Np, za żylistka w sezonie chcieli w granicach 18 zł a ja teraz kupiłam po 7 zł (wysokość 70 cm, więc dość duży) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś pisalas u mnie, ze pokupilas roslinki do ogrodu - pochwal sie co kupilas :p :wink: .

Jak przygotowania przed swietamI? Prezenty porobione?

 

O kobieto! Już w poprzednim tygodniu miałam kupione wszystkie prezenty :D :D ... teraz spokojnie mogę skupić się na piernikach 8)

 

Roślinkami :oops: pochwalę się wieczorem..., ale obciach co? w grudniu, przed świetami ... krzaki :oops:

 

:evil: :evil: :evil:

I gdzie te roslinki :evil: :lol: ?

 

Iwus kiedy bedziesz miec w domu "akcje piernikowa"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz padniecie dziewczęta .... 355 zł :-? :cry: :evil:

Miałam ustawione maksimum, ale nikt przez cały czas mnie nie przebijał, więc nie miałam bodźca by je podwyższyć. Nie wiem czy by to coś dało gdyby maksimum było wyższe bo jak ktoś przebija w ostatnich sekundach to na reakcję nie ma szans. To już wprawieni łowcy, ale ja także zamierzam dobrze się wyszkolić w tej profesji :D 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wprawiony łowca jestem :-? , ale robię to tak...

Nie licytuję wcześniej... żeby nikt nie wiedział, że jestem zainteresowana :roll: ... ustalam sobie cenę jaką mogę maksymalnie dać za dany przedmiot i wrzucam ją na kilka sekund przed końcem licytacji :D .

Jak ktoś zdąży mnie przebić lub miał wyższe maximum to nie żałuję... no... może czasami :wink: , ale sporo przedmiotów udało mi się kupić za śmieszne pieniążki :D (ps. fotela nie kupiłam :wink: :D )

 

Najczęściej to się okazuje, że nie było nikogo chętnego, a na koniec bije się parę w porywach do parunastu osób :o

 

Życzę przyjemnej zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. fotela nie kupiłam :wink: :D

 

No żesz! Masz szczęście! Bo bym do Ciebie po niego przyjechała :lol: :lol: :lol:

Scenariusz, który przedstawiłaś przytrafił się właśnie mnie. I właśnie tak zamierzam robić. Dla wprawy kupiłam w ten sposób biały porcelanowy wazon z Bawarii za 9,90. Ale jak się okazało byłam chyba jedynym chętnym :lol: :lol: , więc bitwa nie była zbyt satysfakcjonująca :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. fotela nie kupiłam :wink: :D

 

No żesz! Masz szczęście! Bo bym do Ciebie po niego przyjechała :lol: :lol: :lol:

Scenariusz, który przedstawiłaś przytrafił się właśnie mnie. I właśnie tak zamierzam robić. Dla wprawy kupiłam w ten sposób biały porcelanowy wazon z Bawarii za 9,90. Ale jak się okazało byłam chyba jedynym chętnym :lol: :lol: , więc bitwa nie była zbyt satysfakcjonująca :lol: :lol:

 

Prosze pokazac :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś fajne roslinki pokupilas!

Jutro czekam na relacje z akcji piernikowej :lol: .

 

Wstyd się przyznać, ale dopiero dziś podczas robienia zakupów doczytałam, że ciasto trzeba zrobić minimum kilka dni wcześniej :oops: :oops: :oops: , ale obciach :oops: :oops: :lol:

Melduję! Ciasto zaczynione, akcja przełożona na niedzielę... wystarczy te parę dni?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...