Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

Radosnych, szczęśliwych, rodzinnych,

pełnych miłości, uśmiechu, odpoczynku, Świąt

- życzy tola

 

http://www.powiat-piaseczynski.info/zdjecia_aktualnosci/kartka-boze-narodzenie-2008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ładne ten fotel którego nie wygrałaś... ;]

Rozumiem, że kupowałaś go na allegro proponuje Ci zajrzec na http://www.snip.pl i sie zarejestrowac podajac dane z allegro swietny program ja z niego korzystam bo wystarczy ustawic w nim cene podac numer aukcji i ustawic czas np. 1 s (ja z takiego korzystam) przed koncem aukcji o on wtedy zalicytuje i tylkowtedy jesli cena na aukcji nie jest wyzsza niz w programie, w ktorym ustawiłaś. Wczoraj wygrałem za pomoca tego programu i o wiele mniej niz myslałem. ;] 8) :lol: :p

Jesli będziesz miec pytania jakies to pytaj na pw. :wink: :wink:

 

A więc o to chodzi z tym "Snipem" :o Arctica wcześniej o tym pisała, ale bez szczegółów (a ja nie drążyłam) nie wiedziałam o tym, że trzeba sie gdzieś rejestrować. Dziękuję bardzo za tę informację 8) , dzięki Tobie stanę sie teraz "niebezpieczna" :wink:

Serdecznie pozdrawiam, naprawdę chętnie skorzystam :D

 

Naprawdę nie ma za co, jesli byś jeszcze potrzebowała jakiej kolwiek pomocy (choc myślę, że nie będzie Ci ona potrzebna) to daj znać a napewno Ci pomogę. ;]

 

Wesołuch Świąt 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam... ja pisała, ale o takich moich sposobach co to ja z zegarkiem w ręku siedzę i klikam :roll: , nie wiedziałam o wspomagaczach...

 

A ładnie to tak... na dopingu?????????? :evil: :wink:

 

 

hehehe czytając Twojego posta przypomniała mi sie aukcja na ktorej licytowałem golarkę... i korzystając wlasnie z tego "wspomagacza" wygrałem ją. ;] Na szczescie była tylko jedna osoba licytująca ta golarke pozniej było wielkie zdziwienie kiedy osoba dowiedziala sie ze 1 s. przed koncem aukcji zostala przelicytowana o jakies tam grosze :o ale co jestw tym wszsytkim najlepsze zdenerowowanie było tak duze ze dostałem meila od tej osoby m.in. z taka trescia jak:"...a zeby nie działała a zeby to i tamto ... " i jeszcze ciekawsze tresci ktorych juz nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek, kominek wyszedl Wam super. Oj, te tarasy z barierkami... Tez mielismy na nie ochote, ale nastapila zmiana planow... Tak samo na domek drewniany... No, ale z naszego tez jestemy zadowoleni, tylko ma sie sentyment do dawnych planow.

Czekam na ogrod, bo ciekawie sie zapowiada.

Ladnie wyszedl Wam podjazd i wjazd na posesje, juz widze jak pieknie zagospodarujesz te klomby :D

Bede podgladac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca dziękuję Wam kochani za piękne życzenia, przepraszam że nie mogłam dzielić z Wami tego wspaniałego nastroju i magicznego czasu składania sobie tak wspaniałych dowodów sympatii.

Czasem jednak się tak układa, że nie dane nam jest spełnić wszystkich naszych pragnień i zamiarów. Wiedzcie jednak, że ja również pozawirtualnie otaczałam Was wszystkich dobrymi myślami i życzeniami płynącymi prosto z serca.

Buziaki za pamięć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...