Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwuś,dzięki za odwiedziny i miłe słowa :D

 

Macie przepiękną działkę i śliczny domek będzie,najbardziej podoba mi się "Wasza" rzeka :D ech....żyć się się chce w takim miejscu.

Najważniejsze ,że już zaczęliście budowę,teraz to już tylko z górki :D a siły włożone w budowanie swojego domku...bezcenne :D Ja też miewałam chwile zwątpienia,zresztą kto ich nie miał? :roll: i choć teraz jestem spłukana i odmawiam sobie wszystkiego na rzecz domu,mogę powiedzieć że się opłacało i nie żałuję :D Uwielbiam spędzać tam czas.

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za dalsze postępy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nic znaczącego się nie dzieje??!!

przecież fundamenty to podstawa! :D

dosłownie i w przenośni! :)

 

i, Iwuś, nie chcę Cię pocieszać :wink:, ale możesz być pewna, że tak "nudno" na pewno nie będzie przez całą budowę, nie martw się :lol:

choć oczywiście nie życzę Ci zbyt wielu niemiłych wrażeń okołobudowlanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajnie wygląda Wasz płot! Ja jeszcze się za mój nie zabrałem, choć mam go tylko 16 mb do zrobienia (bo tylko z przodu, boki będą w siatce z żywopłotem). Patrząc na te nieoflisowane dechy... hmmm... chyba będzie trzeba się zabrać w końcu za to... :lol:

Czekam cierpliwie na zdjęcia z domku. Na kiedy te plany wprowadzki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jurand :D Plany przeprowadzki są na listopad. Płot jeszcze nieskończony. Dziś pomlowaliśmy słupki a na dniach może już zwiozą kamień na mureczek. Mam trochę nowych zdjęć, ale nie bardzo mam kiedy wgrać. Pozdrawiam bardzo serdecznie i przepraszam czytających, :oops: że tak żadko się odzywam ale postaram się nadrobić zdjęciami.Pa pa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że odwiedziłeś mój dziennik Bold. Nareszcie kolejny projekt od Pana Iwanka. :D Na forum jest jeszcze jeden, ale od ręki to Ci nie odpowiem który :roll: Oni już ukończyli budowę i wyszło pięknie!!!

 

Zakładaj dziennik, bo ja też chętnie sobie pooglądam :lol: :lol:

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

No teraz to już poleci ino mig! :D Pamiętajcie,że w tych domach trzeba mieć zaplanowaną wcześniej całą instalację! Np. włożyć wcześniej,przed zamknięciem, w ścianę kabel antenowy!Proponuję też wcześniej zrobić projekt kuchni żeby wiedzieć gdzie wyciągnąć gniazka,dopływ wody itp.

No i lećcie szybciutko do przodu!POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu! Widzę że bardzo dobrze pamiętasz jak ważny jest dla mnie temat okien w każdym domu. :D Jakby nie było to prawie jego największa ozdoba, więc... okna już wybrane. Trochę w zbyt standardowym i powszechnym kolorze - dąb złoty, ale ten najbardziej będzie pasował. Szprosy 26 mm, wewnętrzne. Trochę jednak bałam się zaryzykować zewnętrznych. Wszystko przez moje lenistwo, ponieważ już widziałam siebie dłubającą szmatką we wszytkich kącikach moich okien. :roll: :roll: Po co mam siebie katować na starcie. Mój mąż i tak mówi, że powinnam zrezygować z pracy bo nie wyrobię się ze sprzątaniem w domu. :roll: :wink:

Pozdrawiam serdecznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia.a , masz zupełną rację w temacie instalacji. My także jesteśmy tego świadomi. Do tego stopnia, że Pawełek chce w ścianach kuchennych zrobić dodatkowe wzmocnienia w miejscu wieszania szafek. Jeśli chodzi o projekt kuchni to rzeczywiście muszę już do tego usiąść, ponieważ będę musiała i tak na nią czekać ok 5 tyg. Dobrze, więc wcześniej sobie rozplanować gdzie i co chcę mieć. W ścianach dodatkowo będzie instalacja do centralnego odkurzacza.

Pozdrawiam serdecznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...