Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arctica z podagrycznikiem to samo mówiła mi mama. Ja zaplanowałam mu miejsce między kostką podjazdu do garażu a kostką chodniczka. Jest to zamknięte oczko ziemi i mam nadzieję, że się nie przebije. Widziałam w opisie aukcji, że ekspansywny, ale że aż taaaakk :o . Jak myślisz powstrzyma go ta kostka z każdej strony??? :oops: :oops:

 

Dopiero teraz sobie przypomniałam, że Cię kiedyś straszyłam :oops: :)

 

Jak tej kostki będzie więcej niż pół metra i pod spodem coś z cementem to powinien się nie przebić :) ... tylko niech Cię nie podkusi gdzieś do kompozycji wściubić bo kaplica :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś a kupowałaś może róże szczepioną na pniu przez internet/allegro? Ja zaryzykowalam a potem sie naczytalam ze komus tam przyslano suche korzonki, itd. Bo ten gosc wysyla z odkrytym korzeniem ale niby zabezpieczone, ma chyba 11tys komentarzy - znasz go o nicku tom-szym, zamawialas od niego moze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś a kupowałaś może róże szczepioną na pniu przez internet/allegro? Ja zaryzykowalam a potem sie naczytalam ze komus tam przyslano suche korzonki, itd. Bo ten gosc wysyla z odkrytym korzeniem ale niby zabezpieczone, ma chyba 11tys komentarzy - znasz go o nicku tom-szym, zamawialas od niego moze?

Zamawiałam u niego sześć krzaków róż i przyszły w b.dobrym stanie. Faktycznie, że bez doniczek, ale ja dużo roślin kupiłam z korzeniem zabezpieczonym jedynie folią czy czymś tam i jakoś rosną. Ważne jest by przesyłka wyszła np. w poniedziałek. Jak wyjdzie pod koniec tygodnia i potem czeka weekend gdzieś na pocztach, a latem dodatkowo upały to roślina może nie przeżyć takiej wyprawy. Wszędzie takie rzeczy mogą się zdarzyć. U nas w centrum ogrodniczym też wiosną sprzedawali drzewka z korzeniami w "kokonach". Ja z tego sprzedawcy byłam zadowolona. :D Posadzilam je jesienią, więc teraz będę dopiero widziała jak rosną, ale w momencie przesyłki były żywe i wszystko jak najbardziej w porządku. :D :D

Róże drzewkowe kupiłam u bogdan_w1, ale przyjdą dopiero w marcu, więc narazie nic więcej nie mogę powiedzieć. :roll:

Jak juz u niego kupiłaś to się nie przejmuj, napewno będzie ok. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle niezorientowana :roll: ... o co chodzi z tym niefajnym panem? :-?

 

A i jeszcze... ten jałowiec... płożący... żółty (to ze zdjęcia widać :D )... a dalej????

Pfizeriana Aurea?, Gold Star?, Mordigan Gold?, Old Gold?.....

 

 

A jałowiec to jest.....JAŁOWIEC GLOD COAST!! Znasz ? Mi się spodobał.

Dziś kupiłam coś jeszcze, zaraz wrzucę do dziennika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle niezorientowana :roll: ... o co chodzi z tym niefajnym panem? :-?

 

A i jeszcze... ten jałowiec... płożący... żółty (to ze zdjęcia widać :D )... a dalej????

Pfizeriana Aurea?, Gold Star?, Mordigan Gold?, Old Gold?.....

 

 

A jałowiec to jest.....JAŁOWIEC GLOD COAST!! Znasz ? Mi się spodobał.

Dziś kupiłam coś jeszcze, zaraz wrzucę do dziennika :D

 

Taaa... też z pfizeian, ale wolniej rosnący... docelowo z półtora metra w szerz i 0,5 w górę...

Osobiście z racji powierzchni do zagospodarowania wolę te szybsze :wink:

 

Idę zobaczyć co jeszcze nabyłaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...