Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla jasności żaden sprzedawca mnie nie straszył sądem :o , był to niedawno ktoś zupełnie inny i był to jedyny przypadek jak narazie w moim życiu. No cóż czasem właśnie takie podziękowanie spotyka ludzi za okazaną pomoc. Ale to już świadczy tylko i wyłącznie o nich samych, a ja cały czas uczę się czegoś nowego o ludziach.

 

Już dziewczyny wysyłam Wam tego sprzedawcę, ma naprawdę fajne róże dzrewkowe za śmieszne pieniądze. Tylko po zakupie zaznaczcie w @, że chcecie mieć bryłę korzeniową zabezpieczoną ziemią. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poniedziałkowo, słonecznie :D i śnieżnie :evil:

 

Czy również mogę prosić namiary na tajemniczego sprzedawcę na b? :wink:

Kupiłam ostatnio 4 krzewy w Tesco, ciekawe co z nich będzie :roll:

Tyle że planowałam je dziś wsadzić, a tu -8 za oknem i znowu biało...

 

Przeraziłaś mnie tymi doniesieniami pogodowymi :o :o , u nas od dwóch dni cudne słońce, zero wiatru...nawet wiatraki stoją...cisza jak makiem zasiał...aż słychać jak śnieg się topi 8) :D

Życzę wszystkim takiej pogody 8)

hmm...oczywiście pomijam to, że nad ranem dziś było -16 :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aż słychać jak śnieg się topi

Życzę wszystkim takiej pogody

hmm...oczywiście pomijam to, że nad ranem dziś było -16 :o :lol:

Przy -16 śnieg ci się topi??? Zazdraszczam :lol:

Prognozy są takie sobie, co tydzień jakieś nocne mrozy. Odkrywać już rośliny? Były chwilę odkryte, potem znów je przykryłam....

 

 

Dzięki za PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Iwuś za linka, ten mój już dziś wystawił aukcje, tylko on trochę inna bajka jest, ale mi las potrzebny :wink:

 

Aniu... niech będą przykryte, za duże mrozy i bez śniegu nie dadzą rady.

 

U nas piękne słonko cały dzień świeci, ale zimno jest. Jutro i tak wybieramy się do nas.... pewnie nam doopa zmarznie, ale i tak nie będę mogła doczekać się ranka :D ... oby już była 6 :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...