Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

Brak czasu dla forum napewno zaowocuje czymś nowym :) Poważnie potraktowałam Twoje słowa i wklejam fotki :)

 

[ATTACH=CONFIG]11080[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]11082[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]11081[/ATTACH]

Wszystko było super, prócz kilku małych "potknięć" . Buziaki za pamięć, nie pracuj zbyt ciężko i dbaj o siebie. :)) Już niedługo napiszę więcej.

 

Slicznie wygladala!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iwuś Ty nie bądź taka wyrywna z tym zapraszaniem, bo jeszcze wezmę i skorzystam;)

A tak na serio to kto wie, kto wie...może pewnego letniego dnia podjadę pod Twój uroczy domek i zapuszczę pawia nad ogrodzeniem :D (nie pomyl z puszczaniem pawia...hihihi)

I w ogóle to gdzie Ty się podziewasz, mam nadzieję że działasz w swoim Tajemniczym Ogrodzie i niedługo nas tu czymś zachwycisz???

 

Pozdrawiam słonecznie :cool:

 

Zaproszenie jak najbardziej poważne. :cool: Mój Tajemniczy ogród czeka jeszcze wieeeeelllleeee pracy.... teraz podwójnie więcej, ponieważ żeby był taki tajemniczy muszę podwójnie nad nim popracować (sąsiad jest za płotem naprawdę blisko, a z tejemniczością wtedy dość kiepsko :sick:).

Nie zrażam się tym jednak ... o NIE!!!:razz: Lubię pracę (harówę) i mam coraz to nowe pomysły :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, ja również przeczytałam cały dziennik szczególnie tą część dotyczącą budowy bo my również mamy nadzieję ruszyć z budową szkieletora. Okolica przecudna tam u Was no a domek no cóż nikt mi nie powie, że szkielety nie są pięknę :) Dzięki za takie szczegółowe opisy i zdjęcia bo dzięki temu chociaż troszkę wiem co nas czeka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj, ja również przeczytałam cały dziennik szczególnie tą część dotyczącą budowy bo my również mamy nadzieję ruszyć z budową szkieletora. Okolica przecudna tam u Was no a domek no cóż nikt mi nie powie, że szkielety nie są pięknę :) Dzięki za takie szczegółowe opisy i zdjęcia bo dzięki temu chociaż troszkę wiem co nas czeka ;)

 

Budowa szkieletora jest naprawdę ciekawą przygodą, więc czeka Was wiele atrakcji. :) Ja nigdy nie zamieniłabym go na żaden inny... może kolejny ;) dom będzie jedynie większy. Dzięki za odwiedziny, życzę Wam powodzenia, mam szczerą nadzieję, że załozycie swój dziennik, ponieważ nieustannie chcę oglądać coraz to nowe budowy drewniaków. Pozdrawiam serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj iwuś!!! :)

jak tam Twój tajemniczy ogród??? pewnie pięknie już wygląda??

 

Błagam Cię Kala :cry:, mój Tajemniczy Ogród to projekt w realizacji :popcorn:. Nawet zdjęć nie zamieszczam, ponieważ rośliny dopiero się aklimatyzują, ciągle sadzę nowe, ciągle planuję nowe. Tajemniczy ogród to będzie dopiero za dobrych kilka lat! :o Poczekasz? Serdeczne dzięki jednak za pamięć i chociaż Cię rozczaruję to dziś popołudniu zamieszczę parę zdjęć na dowód jak daleko jeszcze mojemu placykowi do tajemniczości :bash:Nie zdawałam sobie tak naprawdę sprawy z tego, że to długo trzeba czekać na efekt :cry:. Mam jednak dobry humor, ponieważ wczoraj dowiedziałam się w końcu dlaczego moje głogi nie kwitną! :yes: Bo ja cierepa przycinam je zimą :sick:, a trzeba to robić tylko wiosną po kwitnieniu... więc w tym roku już nie przycinam i czekamy do wiosny :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie chętnie Cię poszukam w dziennikach :) Taki płot do drewniaka naprawdę chyba najlepiej pasuje... nasz jest jeszcze nieskończony, będzie jeszcze dużo kamienia :)

 

no właśnie te kamienie pod płotem są luźno położone czy jakoś je łączyliście. My też mamy ich troszkę na działce i myślimy nad wykorzystaniem no i słupki chcielibyśmy drewniane, tylko myślimy czy nasza czarna bestia (pisio) się nie będzie podkopywał ;) A zapomniałam powiedzieć, że Tośka jest przepiękna, kawał piesa, cudo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płot pasuje idealnie, a zadaszony tarasik jest po prostu super. Ja bardzo żałuję, że nie umiałam przed budową wymyślić jak zrobić u nas zadaszenie. Nad jakąś rozkładaną markizą myślimy, ale to zupełnie nie to samo...

Link do dziennika jest w stopce ;)

 

Markiza nie jest wcale złym rozwiązaniem, można ją bardzo fajnie wkomponować, ale czy jesteście już na 100% pewni, że nie da się zrobić standardowego zadaszenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie te kamienie pod płotem są luźno położone czy jakoś je łączyliście. My też mamy ich troszkę na działce i myślimy nad wykorzystaniem no i słupki chcielibyśmy drewniane, tylko myślimy czy nasza czarna bestia (pisio) się nie będzie podkopywał ;) A zapomniałam powiedzieć, że Tośka jest przepiękna, kawał piesa, cudo :)

 

Te kamienie leżą sobie właśnie tak na luzaka, dopiero zamierzamy z nich zrobić podmurówkę...poprostu połączymy je zaprawą. Jak ta wasza bestia jest duża i lubi skakać to temat płotu trzeba dokładnie przemyśleć... a co to za specjalista, że podejrzewasz go o podkopy.

Okazuje się, że Wasz dziennik podglądam od pierwszego postu...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my to mamy właściwe dwójke - Astra airedale terrier i Gringo przybłęda. Astrucha jak to suczka trzyma się domu no ale Gringo od czasu jak u nas jest czyli od początku kwietnia specjalizuje się w głębokich wykopach na trawniku rodziców (bo u nich na razie mieszkamy), podgryzaniu desek ogrodzenia i przeciskaniu się w każdym możliwym miejscu więc głowimy się jak tu zrobić dobre ogrodzenie ale nie wydać na to nie wiadomo ile kasy.

Zapraszam do dziennika i mam nadzieję, że wkrótce będzie tam więcej zdjęć :)

 

a właśnie szukałam w dzienniku ale pewnie ślepa jestem, jaką macie deskę na elewacji?

Edytowane przez Eiremjp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnych zdjęć desek elewacyjnych nie było...w sumie to nawet nie wiem z jakiego to drzewa :eek:. Chciałam żeby była szersza, ale wykonawca przekonywał, że te o większej szerokości może "kręcić", więc zrobili maksymalnie szeroką w granicach bezpieczeństwa :popcorn: Co do kopania pieska to pewnie to cobędzie ponad ziemią ogrodzeniem nie jest tak istotne jak to, że fundament pewnie trzeba zrobić na 1,20 m.:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markiza nie jest wcale złym rozwiązaniem, można ją bardzo fajnie wkomponować, ale czy jesteście już na 100% pewni, że nie da się zrobić standardowego zadaszenia?

Pewnie by się dało, ale w tej chwili to spore koszty będą, a poza tym trochę dziwnie będzie wyglądał daszek obok wykusza na ścianie szczytowej:confused:

Przez Ciebie zaczęłam teraz kombinować, że może warto by było :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumaj Ania, dumaj a sposób zawsze się znajdzie :). Może by jakoś ten wykusz wkomponować ... i połączyć z tarasem, przecież ten taras też mozna powiększyć tak by obejmiował więcej niż jedna ścianę... no myśl intensywnie i moze coś fajnego wyjdzie. :popcorn:My zaczęliśmy przerabiać ogrodzenie, więc juz niedługo będę miała spory kawałek ogrodu do "opalanek" :wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...