Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Taaa...żeby ekipa była jak Twoja to byśmy juz dawno wykańczali... No ale dach gwoli przypomnienia będzie w ciemno zielonej z połyskiem blachodachówce RUUKKI. Może dziś uda się zmusić majstra żeby ją zamówił. Tobie za to gratuluję prawie gotowego domku :D Jeżeli dobrze pamietam Ci sami maja Ci go wykańczać, jeśli tak to na Boże Narodzenie napewno będziecie już mieszkali. :D

Pozdrawiam serdecznie. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze pamietam Ci sami maja Ci go wykańczać, jeśli tak to na Boże Narodzenie napewno będziecie już mieszkali. :D

Pozdrawiam serdecznie. :D :D

 

problem w tym że moja ekipa idzie na następną budowę i potem na kolejną itd.

będą robić na zewnątrz do zimy, jak jesień będzie ładna do końca to mogą nieprędko do mnie wrócić i wtedy może być lipa zeby zdążyć do Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Okolica i domek prześliczne.

Co do "rusztowania" to się nie przejmuj - dużo osób po prostu nie ma pojęcia że jest coś takiego jak technologia "szkieletu drewnianego" - już nie mówiąc o tym jak się je tworzy (sama przed rokiem nic o tym nie wiedziałam)

 

Ogrodzenie też prześliczne - bardzo klimatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Od jakiegoś czasu zaglądam do Twojego dziennika i podglądam wasza budowę. Wasz domek bardzo mi się podoba,właśnie takie klimaty lubię, podobnie z ogrodzeniem,też będzie podobne - od początku wiedzieliśmy, że właśnie w takim stylu chcemy je zrobić i fajnie, że nie tylko nam się takie rzeczy podobają :)

My zaczynamy budowę swojego kanadyjczyka we wrześniu.Chociaż projekt kupiliśmy w innej pracowni, to z zewnątrz nasz dom będzie bardzo podobny do waszego, inspiracją był projekt z tej pracowni, z której pochodzi wasz domek, tylko taki z werandą z przodu i z boku.Nie umiem jeszcze wklejać zdjęć,dlatego tak opisuję- jak tylko się nauczę to je wkleję. :oops:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrzę na Twoje nowe zdjęcia i jedna rzecz zwróciła moją uwagę,

wykończenie otworów okiennych, zwróć uwagę na zdjęcia u mnie albo u Nelli Sza,

boki otworów są wykonane z podwójnych belek, natomiast dolna i górna pozioma belka jest dodatkowo podparta na belkach pionowych, takie wykonanie gwarantuje odpowiednią sztywność otworu okiennego

 

tu jeszcze wrzucam rysunek ze strony http://www.szkielet.pl

 

http://img152.imageshack.us/img152/9673/37fz0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jasiu :D Kamienie to płytki z kruszca naturalnego i betonu firmy stegu, http://www.stegu.pl.

Polecam, bo na żywo daja piorunujące wrażenie :D

 

P.S. A Kubuś to mój tajny agent budowlany, jak on by mi stawiał chałupę to już bym dawno grzała kości przy kominku. Widzę, że jesteś na czasie z najbardziej trendy muzą :wink: :wink:

Pozdrawiam bardzo serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...