Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - Pradolina


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

PIĘKNY DACH, CUDNY KOMIN, !!!normalnie zdjecie z ta lukarna i obok komin jest powalające!!!!!!!!!!!!!!!!

podaj prosze koniecznie na co kleiłaś te kamienie, -na jaki klej, marka i parametry i z czego robiłaś fugi???

my też kominy w kamieniach, ale nie wiem co z fugami?

a tą betonową czape na kominie to wylewałaś czy gdzies takie betony się zamawia??

jeśli nie robi tobie róźnicy to daj prosze odpowiedz na priv..

dzieki serdecznie

Ann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu dym hmmm... powstał w wyniku niedozwolonego raczej działania... :oops: zapaliliśmy kulę papieru w lufcie komina :oops: , ale tylko dwa razy :oops:

Bardzo, ale to bardzo jestem Ci wdzięczna za przypuszczenie, że niedługo będziemy juz mieszkać, bo ja zbyt często w to wątpię :-? :lol:

jakiego niedozwolonego?! a cug jak chciałaś sprawdzić?! :D

spokojnie, niedozwolone to jest palenie ognia w lesie poza wyznaczonymi stanowiskami a nie we własnym kominie! :)

 

nie ma co wątpić! :D dom rośnie w oczach! :D

 

niecierpliwie czekam na okna! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. :D :D :D Przeziębienie przechodzi a jak. Biorę podwójny antybiotyk i dziś to nawet porządnie się wygrzałam... kopaliśmy rów pod kabel elektryczny, więc aż ze mnie buchało. No dla mnie zielony dach był jedynym wyborem jeśli chodzi o nasz dom, ale podobają mi się również grafitowe i ciemno brązowe, ale zielony to zielony. :wink:

Jeszcze raz dzięki za wiarę w to zamieszkanie. Jutro porobię świerze zdjęcia.

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiliśmy kabinę, brodzik, wannę, umywalkę i wucet do łazienki na poddaszu. Jakoś tak wyszło, że kosztowało nas to 2150 pln

jak to się robi, że tak wychodzi?! :o powiedz!:wink:

 

szalejecie teraz jak nie wiem co! :D super!!!

 

a o tym, żeby ktoś oddawał do banku transzę to jeszcze nie słyszałam! :) szczerze gratuluję zaradności! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobione, ale padam na twarz. :cry: Już drugi dzień kopaliśmy dół do kabla elektrycznego (tego grubego, czarnego). Dół ma długość ok. 40 m i musi być głęboki na 80 cm. Jutro jeszcze ostatni odcinek i będziemy zagrzebywać. Płytka na górze będzie inna niż zakładaliśmy, nie alabastrino tylko amber z Tubądzina. Jutro spotkanie u notariusza i przez prawie 3 miesiące będziemy mieszkać już w cudzym mieszkaniu jakby nie było.

A zakupy ... normalnie w sklepie, tylko "po znajomości" - ceny hurtowe, z kablem elektrycznym też nam dobrze wyszło, ten grubas na półce kosztuje 45 zł, ale syn właściciela to znajomy Pawełka, więc dla nas cena wyszła 15 zł za metr :o . i tak zamiast zapłacić 2800 zł zapłaciliśmy 900 zł.

A z transzą to jest tak, że postaramy się zacisnąć pasa bo nie znosimy kredytów :-? , trzeba będzie zacząć uprawiać jakieś rzemiosło żeby spłacić go jak najszybciej :lol: :lol:

No dobra, lecę do dziennika, wkleję kilka fotek, choć robione już po ciemku.

Dzięki za odwiedziny :D

Pa dziewczyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie mieć takie znajomości 8)

 

też nie znoszę kredytów - jak braliśmy ten w pierwszym banku to się Pani dziwiła, że nie mamy kredytów ani nawet kart kredytowych - z chwilą rozpoczęcia budowy sprawa zmieniła się diametralnie :roll: - na szczęście jestem prawdziwą Poznaniarą (:lol:) i nie marnotrawię pieniędzy (choć dzisiaj pozwoliłam sobie na małe szaleństwo pstryczkowe :wink:)

 

Kochana, łazienkę masz już gotową pod płytki, lada chwila będziesz w wannie siedzieć :lol:

 

dechy będą miały jakiś kolor czy tak zostają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kartami kredytowymi to u nas podobnie :o Nawet teraz dziękujemy za wszelkie takie propozycje, wystarczy mi nasz "kredycik" :wink:

 

Decha podłogowa też mi się podoba, a jakże! :D Mam nieposkromione ciągoty naodzcień wiśniowy, lakieru do podłogi, ale nie wiem czy nie skńczy się bezbarwnym. Trudno jest mi cokolwiek deklarować, ponieważ może wyjść tak jak z płytkami do łazienki... kupiliśmy zupełnie inną niż ta w której się "zakochałam" no i wyszło na to, że niestała jestem w uczuciach.... :roll: do płytek oczywiście :wink:

Pozdrawiam, jutro zdjęcia już z płytkami na ścianach :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwuś! Bardzo mi się spodobał Wasz domek - też planujemy (a raczej na razie marzymy) o drewnianym, mam kilka pytań (jeśli odpowiedzi już gdzieś padły to bardzo przepraszam :oops: , ale zauroczona zdjęciami niedokładnie czytałam - przyznaję się bez bicia).

Jaką powierzchnie ma Wasz domek (interesuje mnie powierzchnia zabudowy i użytkowa), czy masz jakieś zestawienie kosztów - ile was to wyszło (poszczególne etapy i całość - oczywiście bez zakupu działki - sama budowa)? (przepraszam, że pytam o finanse ale interesuje mnie to baaardzo bo nie wiem czy będziemy w stanie podołać).

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...