Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do DZIENNIKA MAANMY (Z14)


Recommended Posts

Maanmy, szkoda, ze nie chcesz już pisać... Myślałam,ze mi się uda odwiedzić Twoją budowę. Rozumiem Cię, bo sami mieliśmy włamanie w ostatnim czasie - 2 razy do samochodu na terenie naszego podwórka i na budowie też. Współczuję i ... fakt - trzeba być ostrożnym, bo licho nie śpi :( Pozdrawiam i życzę samych dobrych dni w nowym domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
Czy Ty jesteś z tego Chrzanowa koło Trzebini??

Bo jak tak, to pewnie nie wina dziennika, w naszych okolicach to normalne :wink:

 

pozdrawiam :p

 

Odpowiem za Maanmy - to ten Chrzanów, ale uważam, że nie jest to normalne :evil: Staje się niestety normą, bo takie mamy oddziaływanie służb, które powinny działać szybko i sprawnie, a jak działają - każdy wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolejnych ziomków :p

 

nie chodziło mi o to, że jest normalne w tym słowa znaczeniu, tylko właśnie o to, co napisałaś.

Takie sytuacje powtarzaja sie na naszych terenah ostatnio coraz częściej, nam nawet dachókę ktoś podp...ł z ogródka, co wogóle jest bez sensu, bo to nie pusta budowa, tylko zamieszkały dom :o

 

A ile już przypadków było naokoło, to nawet nie zliczę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 4 months później...
  • 2 weeks później...
miło :D . jeszcze dużo do zrobienia , ale jest fajnie :D

u Was też zmiany , byłem widziałem :D , niestety gospodarzy nie zastałem

byłeś u nas na budowie? czemu nie mówiłeś, to bym przyjechała? Jesteśmy często, najczęściej popołudniu, bo do południa to my w pracy i wtedy tato buszuje na działce - kosi, sprząta, grabi itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...