Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do DZIENNIKA MAANMY (Z14)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 174
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj maanmy :)!

 

Przeczytałam Twój dziennik i widzę, że wszystko w normie :wink: - papierologia potrafi dać w kość :x ... ale wszystko jest do przejścia :D ..

 

Dziś wpadł mi w ręce fajny tekst:!Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie. :D

 

Życzę Ci abyś miał jak najmniej problemów :D :D a wszystkie Twoje wybory były strzałem w 10 -tkę :D :D .

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu :D

 

dachówka Roben Jesienny Liść piekielnie droga jak dla mnie 48 zł , ale będe walczyć jak lew , ewntualnie jako alternatywa brązowa

 

pozdrawiam Maanmy :D

 

Cześć Maanmy :D

Przyjedź do Bielska po dachówkę :lol:

Daleko nie masz :wink: :D

Nie trzeba czekać. Jeszcze.....

Patrząc na moją wycenę "jesienny liść" wychodzi 4,03 zł/szt. Bez żadnego upustu - a przecież zawsze coś można urwać z tej ceny. Przy założeniu 10szt/m2 opłaca się :roll:

Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monikach :D - witaj . Wiesz wmówiłem sobie to że im coś się gorzej zaczyna tym lepiej się kończy . czas pokaże czy miałem racje , chce by moja rodzina mogła cieszyć się ,,wolnością'' , i dlatego nic ani nikt mnie nie powstrzyma przed urzeczywistnieniem tych moich jeszcze marzeń .

 

Bądz mocna jak fundament Twojego domu .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce by moja rodzina mogła cieszyć się ,,wolnością'' , i dlatego nic ani nikt mnie nie powstrzyma przed urzeczywistnieniem tych moich jeszcze marzeń.

ja mysle podobnie! ten dom to spełnienie naszych niedoścignionych marzeń... jeszcze kilka lat temu wyśmiałbym w głos kogoś kto by mi powiedział że bede sie budował. I niech mi ktoś powie że dzisiaj nie ma cudów....!

 

Bądz mocna jak fundament Twojego domu .

coż za mądrości ;) - fajne! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

cześć kasiu :D

Hmm ciekawa sprawa z tą dachówką , dostałem wycenę na m2 za 41 zł (dachówka jesienny liść) z dostawą na lipiec ale coś mi sie wydaje że pani wyceniajaca chyba się pomyliła w poniedziałek będe więcej wiedzieć . jednocześnie w innej hurtowni mają tę dachówke na stanie i chcą 46 zł za m2 l. jest jeszcze kasztan w takiej samej cenie . myślę że z ceny 46 zł jeszcze coś opuszczą . zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...