Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A kobiety to co?!


Recommended Posts

Droga Redakcjo, zapewne zauważyłaś (sama jesteś rodzaju żeńskiego), że wielu czytelników to tak naprawdę czytelniczki a nie jeden budowlaniec jest budowlanką... Dlaczego chcesz więc tylko nagradzać facetów, którym to kobitki podsuwają artykuły z "Muratora", namawiają na budowę itp. ? :cry: I właśnie dlatego nie zamówiłam prebumeraty. To ja wymyśliłam nasz dom i także ja kupuję "M" i dlatego też chciałabym mieć choć cień szansy na nagrodę w postaci perfum damskich...

Pozdrowienia dla damskiej części zespołu. I męskiej także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfumy Muratora - super pomysł, ale mam nadzieję, że mnie dobrze zrozumieliście. Otóż w ostatnim nr w nagrodę za zamówienie prenumeraty 150 pierwszych osób miało otrzymać nagrodę - właśnie te męskie perfumy, czy jakąś tam wodę. Właśnie ten fakt mnie tak wkurzył - że o nas kobietach zapomniano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, no faktycznie, może. Ale niech wymyśli w takim razie bardziej uniwersalny prezent. Np. jakiś bon na nabycie worka cementu firmy ..... (lub rolki folii dachowej), lub czegoś innego.Ale jeszcze lepiej - wakacje dla dwojga, w Grecji, albo na Cyprze all inclusive... Chyba za bardzo mnie poniosło... :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj rozmarzyła nam się dziewczyna...MURATOR szafujący nagrodami... :lol:, z Forum wiem, że o kubki i parasole ciężko, oj ciężko... :cry:

Muszę dopisać, że po wysłaniu tego postu pod nikiem ukazała się wiadomość ,,Krystian - wygrałeś kubek, skontaktuj się z Redakcją", chyba nas ktoś tam czyta ,,na górze" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijanie Kobiet w czym kolwiek jest duzym nietaktem. Kiedyś przy starannym ustalaniu niezbędnej ilości napoji (najbiższy odpowiedni sklep 4km i 830mb wyskosci) na podsumowaniu wyników kolega nagle mówi a, a, a, wyduś wreszcie "a baby też piją", fakt tego nie uwzględniliśmy, duży błąd trza dodać.Pzdrowienia dla Pań.PWM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pwm, dziękuję.

Krystian, hm, w sumie może też.

Ale kurka, co z tymi prezentami dla Pań? Myślę, że za zainteresowania i wysiłek, trochę jednak nie przystające do natury kobiecej, powinnyśmy zostać baaaaardzo szczególnie wyróżnione. Ale chyba nie ma co tu liczyć na Muratora.... Chyba będe dziś (wieczorem późnym bardzo) liczyła na męża :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy mysla ,ze jedynym narzedziem ktorym umiemy sie poslugiwac, :evil: jest szydelko do dziergania.Ostatecznie ,kiedy zajdzie taka porzeba to z szydelka tez zrobimy urzytek,inny niz ten do ktorego to narzedzie jest przeznaczone :evil:

Kobiety budujace to postrach fachowcow-powiedzial murarz ktory stawial mi ogrodzenie-taka baba to wszystko wypatrzy,nawet jak sie nie zna,ale oko ma dobre,szuka dziury w calym az sie doszuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jestem ciekawa, czy z tego naszego pisania coś wyniknie.

A kto nas tak naprawdę doceni? :cry: Dziś przyszło mi do głowy, że gdyby miały zostać skomponowane perfumy Muratora dla kobiet, to obawiałabym się, że miałyby "zapach" rozgrzanej papy na stropodachu przysłowiowej kostki... A może nie byłoby tak źle?

A tak a propos. Czy poczułyście się docenione przez swoich facetów za wkład budowlany (natury wszelakiej)? A jaeśli tak to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona bywa na budowie gościem - ( studiuje i pracuje i wychowuje córkę ) . Ale jak już wpadnie to zawsze coś ciekawego wymyśli, a choćby 10 fachowców kombinowało i tak to przeoczą .

Kobiety mają chyba jakiś zmysł wyszukiwania najoczywistszych rozwiązań.

" z pamiętnika budującego męża " :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...