Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co myslicie o tym projekcie za i przeciw-


Recommended Posts

Te 2000 tys jest i moim przelicznikiem, co do dachu to powiem ze bylem i jestem bardzo ciekawy waszych opinii, Pani Dagmara twierdzi jednak ze można zrobić porządnie .

 

Co do bryły mam dość a szukam juz parę dni tych projektów i oklepanych ala dworek(przepraszam tych którym sie tego typu budownictwo podoba).

 

Chętnie oglądnę inne projekty jeżeli jakieś macie ,tu jest jeszcze jeden ale brakuje mi baseniku i sauny oraz pomieszczenia rekreacyjnego.

 

A milionerem nie jestem raczej jak większość z Was może wizjonerem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 2000 tys jest i moim przelicznikiem, co do dachu to powiem ze bylem i jestem bardzo ciekawy waszych opinii, Pani Dagmara twierdzi jednak ze można zrobić porządnie .

 

Co do bryły mam dość a szukam juz parę dni tych projektów i oklepanych ala dworek(przepraszam tych którym sie tego typu budownictwo podoba).

 

Chętnie oglądnę inne projekty jeżeli jakieś macie ,tu jest jeszcze jeden ale brakuje mi baseniku i sauny oraz pomieszczenia rekreacyjnego.

 

A milionerem nie jestem raczej jak większość z Was może wizjonerem :wink:

 

 

http://www.archipelag.pl/domek.php?KatID=3990500&ProjID=362

 

za szybki jestem chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My swojego domu szukaliśmy w gotowych projektach coś koło roku :o

Przejżeliśmy ich parę ładnych tysięcy, ale i tak stanęło na indywidualnym projekcie.

 

Pozdrawiam

 

PS.

Te 2.000 to może być cienko przy dzisiejszym wzroście cen za robociznę.

 

Ja szukam już ponad rok i jak tak dalej będzie wybierzemy ten sam wariant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestie estetyki i ikosztów (jeśli Ci się podoba i Cię stać to okej) to ja powiem tak:

 

 

dla mnie olbrzymią wadą są strasznie pokręcone ściany. Salon to jest już zupełnie dziwny dla mnie. nie jestem zwolennikiem układania mebli wzdłuż ścian, ale mimo wszystko wydaje mi się zupełnie nieustawny.

 

takich pomieszczeń jest więcej (np. pokój dla gości), ale salon to przykład koronny.

 

ponadto przejście do strefy rekreacyjno-basenowej tylko przez salon to też dla mnie wada. Poza tym co w tej strefie robi gabinet?

 

napisz co jest dla Ciebie priorytetem. Wielkość (musi to być ponad 500 m2)? nowoczesny kształt? rozbudowany obszar rekreacyjno-basenowy?

 

mnie osobiście ( z domów dużych nowoczesnych i z basenem) bardziej podoba się:

http://www.mtmstyl.pl/projekty/jednorodzinne_dwukondygnacyjne/bursztyn/default.asp?id=562

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? :(

Chyba do tej pory nie widziałam jeszcze tak paskudnego projektu domu

Klasyczny "gargamel" - czyli przerost formy nad treścia w najgorszym wydaniu

 

Ale wybuduj jak ci sie podoba ! jest taki blog gdzie wklejaja zdjecia najohydniejszych "pereł" architektury budownictwa (jedno i wielorodzinnego)

Twoj dom ma 100% zaistniec na nim i byc sławnym :)

A podobno - nieważne dobrze/źle , ważne by mówili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestie estetyki i ikosztów (jeśli Ci się podoba i Cię stać to okej) to ja powiem tak:

 

 

dla mnie olbrzymią wadą są strasznie pokręcone ściany. Salon to jest już zupełnie dziwny dla mnie. nie jestem zwolennikiem układania mebli wzdłuż ścian, ale mimo wszystko wydaje mi się zupełnie nieustawny.

 

takich pomieszczeń jest więcej (np. pokój dla gości), ale salon to przykład koronny.

 

ponadto przejście do strefy rekreacyjno-basenowej tylko przez salon to też dla mnie wada. Poza tym co w tej strefie robi gabinet?

 

napisz co jest dla Ciebie priorytetem. Wielkość (musi to być ponad 500 m2)? nowoczesny kształt? rozbudowany obszar rekreacyjno-basenowy?

 

mnie osobiście ( z domów dużych nowoczesnych i z basenem) bardziej podoba się:

http://www.mtmstyl.pl/projekty/jednorodzinne_dwukondygnacyjne/bursztyn/default.asp?id=562

 

Marcin

 

Wielkosc nie jest priorytetem,przytulnie ale ekskluzywnie ale proszę rozumieć bez przesady,dziękuje za uwagi z którymi muszę się zgodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt może trochę kontrowersyjny, mocno wypasiony :) , to co mi się w nim podoba to pomieszczenia typu gospodarczego, garderoba, spiżarnia itp. Ale poza tym jak zamierzasz za parę lat biegać po tych kręconych schodach?, znam ludzi w wieku wcale nie podeszłym którzy zamieniali dom lub sprzedali z powodu schodów. Dopóki nic nie strzyka to jest OK, ale lat nie ubywa :D Po drugie koszty utrzymania, to potrafi uczynić niezłą sumkę, a może żona uwielbia mycie okien, podłóg i schodów? :wink: Bez pomocy ani rusz, 700m to się nie da "wymieszkać" a z czasem może być uciążliwe. Tyle moim skromnym zdaniem, ja mam 200m na 2 osoby i uważam że to aż naddto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...