Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze przepisy z termomixa


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 140
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to na poczatek rybka,taka jak w oryginalnym przepisie czyli:

rybka przyprawiona ziolami do ryb,sola.... polozona na Varomie,a na nadstawce kalafiorek i brokuly.Do koszyczka ziemniaki i tutaj zmiana,woda w naczyniu miksujacym przyprawiona ziolami,wedle zyczenia(w najgorszym wypadku moze byc Vegeta),sporo tego wsypac.

Dusic na parze dluzej niz w przepisie nawet do 35-40minut(zalezy to takze od ryby),ustawienie varoma, poz.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A ja troche nie na temat może ktos chce kupić thermomix? :D

 

:D :D :D

Uśmialem sie po pachy.Nawet Bardziej niz troche.Daj ogłoszenie do gazety lub z fotka na allegro.

 

W sumie fajnie tak.

 

A ja troche nie na temat może ktos chce kupić robota kuchennego i zaznaczam ,że nie ma nic wspólnego z termomixem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troche nie na temat może ktos chce kupić thermomix? :D

 

:D :D :D

Uśmialem sie po pachy.Nawet Bardziej niz troche.Daj ogłoszenie do gazety lub z fotka na allegro.

 

W sumie fajnie tak.

 

A ja troche nie na temat może ktos chce kupić robota kuchennego i zaznaczam ,że nie ma nic wspólnego z termomixem.

 

No to cieszę się że dostarczyłam Ci rozrywki :wink: A ogłoszenie juz dawałam i na gazecie i na allegro tylko jakoś nikt nie chce kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogłoszenie juz dawałam i na gazecie i na allegro tylko jakoś nikt nie chce kupić :D

 

 

Może trochę za drogo chciałaś sprzedać? :wink:

Ja bardzo chcę kupić - tylko cena jest jakaś zaporowa ciągle :-?

 

Za nowy zapłaciłam 3435,00 kupiony w styczniu 2004 prawie nie uzywany, chcemy 1500 więc chyba nie za drogo :-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogłoszenie juz dawałam i na gazecie i na allegro tylko jakoś nikt nie chce kupić :D

 

 

Może trochę za drogo chciałaś sprzedać? :wink:

Ja bardzo chcę kupić - tylko cena jest jakaś zaporowa ciągle :-?

 

Za nowy zapłaciłam 3435,00 kupiony w styczniu 2004 prawie nie uzywany, chcemy 1500 więc chyba nie za drogo :-) :D

 

 

Aaaaaa...to może za stary :cry:

Teraz na allegro są nowe modele - pożądane niezwykle - i nawet za podobną cenę jak te z 2004 (oczywiście w chwili zakupu w 2004) i to może dlatego taki kłopot ze sprzedażą masz. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie jest drogie i to jest powód. a szczęscie mam już chetnego :lol: pozdrawiam

 

Ale przepisami możesz sie podzielić.Przecież nie postawiłas go na szafce i nie patrzyłas sie na niego przez ten okres do dnia sprzedaży? :(

 

Dokładnie tak było jak piszesz :-) Jedynie mieliłam od czasu do czasu zupki dziecko i robiłam kilka razy ciasto do pizzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie jest drogie i to jest powód. a szczęscie mam już chetnego :lol: pozdrawiam

 

Ale przepisami możesz sie podzielić.Przecież nie postawiłas go na szafce i nie patrzyłas sie na niego przez ten okres do dnia sprzedaży? :(

 

Dokładnie tak było jak piszesz :-) Jedynie mieliłam od czasu do czasu zupki dziecko i robiłam kilka razy ciasto do pizzy :lol:

 

mogę sprawić ,że go nie sprzedasz?Nikt nie wprowadził cie w swiat termomixsowych kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie jest drogie i to jest powód. a szczęscie mam już chetnego :lol: pozdrawiam

 

Ale przepisami możesz sie podzielić.Przecież nie postawiłas go na szafce i nie patrzyłas sie na niego przez ten okres do dnia sprzedaży? :(

 

Dokładnie tak było jak piszesz :-) Jedynie mieliłam od czasu do czasu zupki dziecko i robiłam kilka razy ciasto do pizzy :lol:

 

mogę sprawić ,że go nie sprzedasz?Nikt nie wprowadził cie w swiat termomixsowych kombinacji.

 

Dzięki już sprzedałam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Witam,

jestem posiadaczem thermomixa od września 2008. Kupiłam nowy więc cena 4000zł - dziś wiem, że cena nie warta tego urządzenia.

Wygodne to jest, szybko się myje, ale ciasta nie są najlepsze 0 te robione tradycyjna metoda o niebo lepsze.

Chętnie skorzystałbym ze sprawdzonych przepisów, a nie tych książkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...