Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

B.Art i Lidex budują - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ha! zajrzałam do was i oświeciło mnie że macie szarą łazienkę. co to za płyteczki? jak dla mnie troszkę za ciemne - mamy łazienkę od północy. ale płyteczki wasze naprawdę fajne. format i faktura. a z tej wanny to chyba się odmyśliłam - rho seth - przemyślałam i chyba mi się nie zmieści. zresztą przestawiło mi się na kanciaste formy. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakrzewianko witam Cię u nas, w dzieniku wstawiliśmy zdjęcie ogrodzenia, jeśli jeszcze chcesz jakieś szczegóły to daj znać

KaMaL ja też przez chwilę miałam pomysł, żeby "urozmaicić" ułożenie desek, ale jednak zdecydowaliśmy że będzie jednolicie. I jest ok.

Piątka witamy cię u nas :D

1kinia1 - odpowiedziałam ci u ciebie

:wink:

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom jest przepiękny, kolorystyka dobrana idealnie, proszę napisz jakiego koloru są dachówki domino, i kto produkuje takie piękne drzwi wewnętrzne oraz listwy przypodłogowe?

Powodzenia, tak pięknego domu już dawno nie widziałem.

Hej!

Dzięki za komplementy - dachówka jest w kolorze łupek, drzwi i listwy przypodłogowe produkuje....stolarz z okolic Stalowej Woli - wg naszego pomysłu (wzór drzwi podpatrzony u Babci na mazurskiej wsi :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Zaglądam tu po raz pierwszy.... "wow", po prostu piękny domek .....Powodzenia i szybkiej przeprwoadzki !

 

My tez chcemy miec ogrodzenie z cegły vandersanden, ale chyba z serii Azalea, przy czym słupki chcemy wykonczac na tzw "sztorc", bo nigdzie nie mozemy znależć czapek betonowych albo ceramicznych, ktore by nam pasowały ... ale nasze ogrodzenia na razie jeszcze w planach ...

 

Ciekawa jestem, jakie planujecie parapety zewnętrzne i czy jestescie jak na razie zadowoleni z obsługi na Kłobuckiej, gdzie jak sie nie mylę kupowaliscie deskę? Jezeli tak, to prosze, podajecie namiary na punkt (moze byc na prv, jak Wam wygodniej). Pytam o to, bo szukamy miejsca gdzie moglibysmy kupic podłoge z montazem. Na razie widzielismy fajne deski w Podłogach Swiata, ale jak nie znam zadnych opinii na temat tego sklepu.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tu po raz pierwszy.... "wow", po prostu piękny domek .....Powodzenia i szybkiej przeprwoadzki !

 

My tez chcemy miec ogrodzenie z cegły vandersanden, ale chyba z serii Azalea, przy czym słupki chcemy wykonczac na tzw "sztorc", bo nigdzie nie mozemy znależć czapek betonowych albo ceramicznych, ktore by nam pasowały ... ale nasze ogrodzenia na razie jeszcze w planach ...

 

Ciekawa jestem, jakie planujecie parapety zewnętrzne i czy jestescie jak na razie zadowoleni z obsługi na Kłobuckiej, gdzie jak sie nie mylę kupowaliscie deskę? Jezeli tak, to prosze, podajecie namiary na punkt (moze byc na prv, jak Wam wygodniej). Pytam o to, bo szukamy miejsca gdzie moglibysmy kupic podłoge z montazem. Na razie widzielismy fajne deski w Podłogach Swiata, ale jak nie znam zadnych opinii na temat tego sklepu.

 

Pozdrawiam :)

No już w zasadzie można sie wprowadzać wszystko mniej więcej jest oprócz mebli. Póki co mamy gaz z małych butli i tym ogrzewamy dom co jest dośc dużym obciążeniem. Zona jest ciepłolubna i chyba nie uda mi sie jej przekonać na przeprowadzkę przed wiosną. No chyba że uda sie nam sprzedać mieszkanie.

 

Masz rację z wykończeniem słupków z cegły - do tej pory nie mamy :) zamierzamy zamontować tam płyty chodnikowe ale dobrze wywibrowane - to chyba będzie najlepszy pomysł.

Deski faktycznie braliśmy z Kłobuckiej namiar do pana Piotra to 600644859. On sprzedaje materiał i umawia z wykonawcami. Więc w zasadzie załatwia wszystko.

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...