Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

B.Art i Lidex budują - komentarze


Recommended Posts

przeczytalam Twój wpis z większym (chyba zrozumieniem :oops: ) i przyjrzałam się gdzie masz komin to jednak koza nie będzie we wnęce :roll:

ja myślę o czymś takim potajemnie

http://www.jotul.com/FileArchive/Photos/Wood%20Stoves/J%C3%B8tul%20F%20600/Int/F600_BBE_Int_01_pop.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry

 

przyszłam tu za glowac i bardzo się z tego cieszę! Domek podobny do naszego i podobna kolorystyka elewacji (no... planowanej elewacji dodam :D) No okna już mamy identyczne. Brama wkrótce też będzie identyko - to Eurostyle prawda?. I dachówka.... też u nas domino :lol: Jak to się stało że wcześniej go nie zobaczyłam? :o

 

Mam pytanie (sorki jeśli się powtarzam) o oprawy w pokoju córci. Też właśnie planuję kryształowe oczka i szukam jakiś sensownych. Co to za oprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalam Twój wpis z większym (chyba zrozumieniem :oops: ) i przyjrzałam się gdzie masz komin to jednak koza nie będzie we wnęce :roll:

ja myślę o czymś takim potajemnie

http://www.jotul.com/FileArchive/Photos/Wood%20Stoves/J%C3%B8tul%20F%20600/Int/F600_BBE_Int_01_pop.jpg

 

Też o czymś takim myśleliśmy ale do gabinetu i finał jest taki, że stanie tam (w gabinecie) jotulowa kozucha nr 2 ale niestety bez takiej zabudowy, bo zajęłaby bardzo dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super domek ! Ciekawy i niestandardowy :D Fajny bardzo fajny :D

 

Swiatelka w rózowym pokoju sa niesmowite.

 

A jak kuchnia?

 

 

pzdr

K

 

Dzięki :D

Kuchnia póki co będzie tymczasowa i obecnie jest w trakcie realizacji, jeśli tak to można nazwać. Jak już będę robić docelową nie chcę się za bardzo ograniczać i oszczędzać na "kosmicznych rozwiązaniach" więc musimy troszkę poczekać :cry:. Ale zostało to zaplanowane już dawno, więc jest ok. Zamiast kuchni w ogrodzie jest już kilka drzewek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidex jak miło zobaczyć Wasze wnętrza - bardzo fajnie Wam to wyszło :)

Z zewnątrz dom wygląda bardzo nowocześnie a wewnątrz zachowaliście bardzo fajny klimacik - połączenie nowoczesności z klasyką.

Bardzo mi się to podoba i mam nadzieję, że nam to wyjdzie równie fajnie :roll:

 

Dzięki glowac Cieszę się że ci się podoba. Podglądam twoj dziennik i z tego co widzę to niedługo i u ciebie wykonczenowka ruszy na calego. Trzymam kciuki za dobre wybory i jak najmniejszy bol glowy przy tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

 

przyszłam tu za glowac i bardzo się z tego cieszę! Domek podobny do naszego i podobna kolorystyka elewacji (no... planowanej elewacji dodam :D) No okna już mamy identyczne. Brama wkrótce też będzie identyko - to Eurostyle prawda?. I dachówka.... też u nas domino :lol: Jak to się stało że wcześniej go nie zobaczyłam? :o

 

Mam pytanie (sorki jeśli się powtarzam) o oprawy w pokoju córci. Też właśnie planuję kryształowe oczka i szukam jakiś sensownych. Co to za oprawy?

 

Witaj u nas :D

Oprawy wypatrzyłam w dzienniku rogbog. Dlugo szukalam podobnych, jeśli już znalazłam to nie dawały takiego efektu po zapaleniu jak te nasze. Już zaczęłąm się przyzwyczajać do myśli, że trzeba będzie albo przyinwestować w spotline albo zrezygnować i znalazłam na allegro. Koszt coś około 20-30pln/szt.:D Próbowałam odnaleźć dla ciebie sprzedawcę ale mi sie nie udalo (kupowaliśmy już jakiś czas temu). Może wieczorkiem podpytam B.Art'a i będzie coś wiedział, to dam ci znac.

 

A teraz ide w odwiedziny do ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem...

 

Ale piękne te światełka :lol: :lol:

Skąd ja je znam :o :wink: :D :p Bardzo się cieszę,że w kolejnym domku halogenki rozświetlają pokój.

U nas każdy kto je widzi, bardzo się nimi zachwyca,

 

A najważniejsze :) .

Bardzo piękne wnętrza :lol: .

Nic tylko szybko wykańczać i zamieszkać-szkoda czasu :roll: .

 

Czekamy na dalsze fotorelacje,

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek śliczny pełen klasy.

 

Dajcie znać jak po awrii-czy wszystko w porządku.

Bardzo cieszę sie, że trafiłam na wasz dziennik i wogóle podziwiam wszystkich forumowiczów prowadzących dzienniki-dzięki ludziom takim jak wy marzenia stają się realne :wink:

 

Będę śledzić Wasze dalsze poczynania i również czekam na następne zdjęcia-ja z chęcia przejrzałabym każdy "zakamarek" waszego domku :oops: :oops:

 

Pozdrawiam

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres wart jest schodów. Schodki już wyszły piekne i lekkie - zapraszają do wfrunięcia na górę.

Zielony pokoik też bardzo miły, natomiast w Gabrysi pokoiku już jest za słodko.

Przydałoby się więcej zimnych/neutralnych barw.

Kłopot w tym, że moja Ola dokładnie taki pokój zamówiła - cały różowy a jeszcze lepiej żeby mógł być w kolorze róż -Barbe.

 

Kiedy te dzieci wyrosną ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek śliczny pełen klasy.

 

Dajcie znać jak po awrii-czy wszystko w porządku.

Bardzo cieszę sie, że trafiłam na wasz dziennik i wogóle podziwiam wszystkich forumowiczów prowadzących dzienniki-dzięki ludziom takim jak wy marzenia stają się realne :wink:

 

Będę śledzić Wasze dalsze poczynania i również czekam na następne zdjęcia-ja z chęcia przejrzałabym każdy "zakamarek" waszego domku :oops: :oops:

 

Pozdrawiam

Karolina

Na szczescie nie ma strat po awarii. Jednak te deski to solidny materiał, moze dlatego oparly się wodzie, że były olejowane?

Fotki oczywiście bedziemy doklejać - teraz zmieniają się drobiazgi więc w ciężko wrzucać coś nowego.

 

hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres wart jest schodów. Schodki już wyszły piekne i lekkie - zapraszają do wfrunięcia na górę.

Zielony pokoik też bardzo miły, natomiast w Gabrysi pokoiku już jest za słodko.

Przydałoby się więcej zimnych/neutralnych barw.

Kłopot w tym, że moja Ola dokładnie taki pokój zamówiła - cały różowy a jeszcze lepiej żeby mógł być w kolorze róż -Barbe.

 

Kiedy te dzieci wyrosną ...

 

Wahaliśmy się długo czy nie rozjaśniać tego różu i w końcu zdecydowaliśmy pomalować cały pokój w tym kolorze. Nprawdę przyjemnie się tam przebywa. Myślałem że dziecko dostanie kota w takich warunkach ale samemu pracuje mi się tam świetnie - montuję listwy przypodłogowe wraz z gniazdami.

Zobaczymy jak będzie po dodaniu mebli - póki co księżniczka jest zachwycona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz ja pomeczę Was swoimi pytaniami :

1 czy dowiadywaliście się czy można przy rekuperacji mieć kozę ?

2 napisz proszę lidex na priv jaka jest cena podłogi (kompleksowo z materiałem i robocizną)

3 czemu podłoga u Was jest olejowana a nie lakierowana?

4 czy tynki macie gipsowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czy dowiadywaliście się czy można przy rekuperacji mieć kozę ?

 

Można pod warunkiem doprowadzenia powietrza do spalania z zewnątrz. Są już takie kozy. :o

 

Miałem dwóch fachowców od wentylacji mech i tak, pierwszy powiedział, że wystarczy w pomieszczeniu z kozą zrobić lekkie nadciśnienie, drugi - zalecił ręcznie otwierany nawiew powietrza zewnętrznego. Mamy taką możliwość w gabinecie bo mamy doprowadzoną rurę z zewnątrz do przestrzeni za kozą i wystarczy zrobić zamykany nawiew.

W salonie nie ma problemu bo nasza koza salonowa ma zamkniętą komorę i pobiera powietrze z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...