Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

B.Art i Lidex budują - komentarze


Recommended Posts

Dziękuję za informację...

 

nie dziwię sie, ze żona nie chce sie jeszcze przeprowadzić, chyba też bym zwlekała, też lubię ciepełko ....

w takim razie życzę znalezienia szybko nabywcy na mieszkanie, chociaz teraz to wcale nie takie proste, tez wystawilismy na sprzedaż swoje 4-kąty i czekamy ... :-?

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobrze, że wkleiliście te fotki, to balsam dla mojej zniechęconej budowaniem duszy :)

Ślicznie Wam domek wyszedł i nabrałam nadziei, że nasz kiedyś będzie nieźle wyglądał...

Deski - marzenie, nie widzę na dole grzejników na fotkach, czy daliście pod nie podłogówkę? Dolna łazienka zjawiskowa!

Podoba mi się pomysł z gniazdkami w listwach przypodłogowych.

 

Jak się sprawuje wentylacja, czy coś słychać? I jaki model rekuperatora wybraliście, czy wystarczy ten mniejszy - ok. 280 m3/h do tej kubatury? ( odpowiedź może być na priv, by wątku nie zaśmiecać).

Czy ta zabudowa G-K koło okna w sypialni jest od wentylacji?

 

U nas na razie SSO "zamknięty", chcielibyśmy niedługo dalej ruszyć.

 

Życzymy kupca na mieszkanie jak najprędzej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super u Was to wszystko wygląda !

Nie wiem co Wam nie pasuje przy schodach i poręczy ? Na zdjęciach nie ma czego się przyczepić.

Łazienka - tak jak pisała basia_z_lasu - zjawiskowa. A jak dojdą żeliwka.... będzie prawdziwa bomba.

Chcę zrobić w sypialniach na poddaszu garderoby podobne do Waszych. Jaką mają głębokość (po podłodze) ?

Naprawdę fajnie się oględa taki przemyślany i spójny dom. Gratuluję ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basia_z_lasu : głowa do góry, u nas (a głównie u mnie) też są raz lepsze a raz gorsze dni, byle do przodu:). Podłogówkę mamy tylko w lazienkach, kuchni i wiatrołapie, w salonie są 3 grzejniki (takie fajowe JAGI, które nie odstają od ściany). Nie załapały się na fotkę, bo są na ścianie wsch - jadalnia i zach.- taras. Obawiam się trochę, że korzystanie z gniazdek może być trochę niewygodne, ale tak sobie myślę ile to razy coś się wlącza i wyłącza? A jak kabelek nie sterczy to są prawie niewidoczne:). Zobaczymy jak to będzie.

Wentylacja: nic nie slychać. Nasz reku to Zhender ComfoAir 350, dobierali nam z ludki z rekuperatory.pl, niestety nie znam szczegołów:(. A zabudowa w sypialni to wlasnie wentylacja. Trochę jestem niezadowolona z takiego stanu rzeczy, no ale co mam zrobić?

 

agakz: schody miały wyglądać mniej więcej tak jak wyglądają, ale:

- były zle wylane

- pojawił sie super spec, ktory najpierw sie pol godziny drapal w glowe, a potem stwierdzil ze tu sie podkuje tu sie nadleje i bedzie git. no to jak podlal i skuł to sie okazalo, ze roznica na jednym trepie w wysokosci jest 3 cm :o . Poprawił na szczescie

- kolor mial byc taki jak podlogi: nie wyszlo, chociaż jest nadzieja, że coś sie z tym jeszcze zrobi

- te "kulki" na balustradzie trochę nie teges są ułożone a w dodatku majstrowi "sie pomyliło" :evil: i zrobił dziurke w jednym trepie nie w tym miejscu co trzeba. No kosmos normalnie. Ale to się zaszpachluje.

- a sciany z tynku c-w, ktory byl piekny do pomalowania to kolejny powod do narzekania. Machnelabym tam tapetke, ale juz nie mamy siły. Czeka nas jeszcze domalowanie scian do konca i kombinujemy jak tu ładnie zrobić biały pasek na górze - trzeba się będzie nagimnastykować, bo sufit wysoko...

 

No ale już nie narzekam:).

 

piotr.nowy: garderoby są malutkie i trzeba się będzie nieźle gimnastykować przy korzystaniu z nich, ale już mamy przemyślaną zabudowę i mam nadzieję, że jakoś to będzie. Jak jutro nie zapomnę to zmierzę garderoby i podam ci wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudnie! :D

 

dolna łazienka rewelacja, pokaż więcej! :)

 

portal miodzio, super to wygląda z cegłami a salon wydaje się wielki!

 

jaki macie kolor na korytarzach? a w sypialni?

kafelki w Waszej łazience są antracytowe czy brązowe?

 

wytrwałości i powodzenia we wszystkim! :D

 

Dzieki Jasia :wink:

Kolory na korytarzach są....beee-żoooo-we :D . Jak chcesz dokładnie wiedzieć to będę musiała puszek poszukac. Oj mieliśmy problem straszny z tymi kolorami. Na początku myślałam o chłodnych odcieniach, ale nie mogliśmy dobrać nic, co by pasowało do cegły. Ale finalnie jest ok, zdjęcia oczywiście troszkę przekłamują kolory. W sypialni też beżo-brązy, tylko beż w innym odcieniu.

Płytki w naszej lazience są grafitowe, mają takie lekkie maziaje, ktorych nie widać na zdjeciach. Są b. fajne, w połączeniu z jasnym dębem i bielą wyglądają super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pięknie!

 

A ja chcialam zapytać, skąd macie takie piękne "żeliwka"? Świetny pomysł do łazienki. nasz dom też będzie taki staro - nowy :D

 

Dzięki :D

"Żeliwka" wygrzebane i nabyte drogą kupna na warszawskim Kole, oprócz uchwytu na papier, który jest z allegro. Wieszaczki być może trafią do wiatrolapu, bo do tej łazienki szukam w trochę innym kształcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Bardzo bardzo gustowny domek !

Poszukując bramy garażowej do naszego domu trafiłam dziś na Wasz dziennik i ...naszą bramę, jakiego producenta jest Wasza i jaki to dokładnie kolor, jest piękna

Także :lol: uśmiechamy się o namiary i z góry dziękuję

 

Pozdrawiamy

 

Hej!

Brama to Normstahl, kolor 7001, tak jak okna :wink: . Też nam się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie doczekalam się kolejnej porcji zdjęć :lol: :lol: :lol:

 

drzwi masz fiordy takie jak u Jasi ?

 

A witam, witam :D

Drzwi mamy od stolarza, zwykła sosna malowana. Na początku myślałam o drzwiach z firmy swedoor ale tak jakoś stolarz się nam trafił i zrobił wszystko tak jak chcieliśmy, łącznie z portalami, listwami itd, bo robił też nam drzwi lamane do garderób dzieci i przesuwne do naszej garderoby (podwójne) i do łazienki. Czyli troche tego bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Chcę zrobić w sypialniach na poddaszu garderoby podobne do Waszych. Jaką mają głębokość (po podłodze) ?

(...)

 

Zmierzyłam :D

nasza ma głębokość 140 cm, w pokoju zielonym 140 cm a szerokość 2 m, a w pokoju różowym jest garderoba w kształcie litery "L" i tak: jedno ramię ma 270 cm głębokości i 125 szerokości a za zakrętem jest 410 cm tak jakby długosci i 117 głębokości :roll: :roll: :roll: . Ale to zagmatwane, jeśli nie wiesz o co chodzi to zrobie rysunek pogladowy :wink: . Daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale finalnie jest ok, zdjęcia oczywiście troszkę przekłamują kolory. W sypialni też beżo-brązy, tylko beż w innym odcieniu.

przekłamują to znaczy, że w rzeczywistości są ciemniejsze czy jaśniejsze? :)

może nie puszka, ale jaki producent farb? wybieraliście z kolornika?

 

baaardzo bym chciała zobaczyć te drzwi do garderoby w Waszej sypialni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie doczekalam się kolejnej porcji zdjęć :lol: :lol: :lol:

 

drzwi masz fiordy takie jak u Jasi ?

 

A witam, witam :D

Drzwi mamy od stolarza, zwykła sosna malowana. Na początku myślałam o drzwiach z firmy swedoor ale tak jakoś stolarz się nam trafił i zrobił wszystko tak jak chcieliśmy, łącznie z portalami, listwami itd, bo robił też nam drzwi lamane do garderób dzieci i przesuwne do naszej garderoby (podwójne) i do łazienki. Czyli troche tego bylo.

 

a jak cenowo wychodzą takie drzwi pamiętasz np pełne 80cm ?

taki stolarz do listew by mi sie przydał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale finalnie jest ok, zdjęcia oczywiście troszkę przekłamują kolory. W sypialni też beżo-brązy, tylko beż w innym odcieniu.

przekłamują to znaczy, że w rzeczywistości są ciemniejsze czy jaśniejsze? :)

może nie puszka, ale jaki producent farb? wybieraliście z kolornika?

 

baaardzo bym chciała zobaczyć te drzwi do garderoby w Waszej sypialni :)

 

Oj, żeby to było takie proste i kolory były tylko ciemniejsze albo jaśniejsze :roll: . Hol, salon, klatka schodowa i nasza sypialnia to taka kawa z mlekiem, w holu o ton ciemniejsza niż w salonie. Wybór kolorów to jednak straszna męka jest. Robiliśmy próbki w jednym pomieszczeniu w 3 miejsach i tak: w jednym było fioletowe, w drugim beżowe a w trzecim szare :o. a w swietle dziennym jeszcze inne. Makabra. W każdym razie poki co zamknęłam temat kolorów na ściany. Malowaliśmy Fluggerem (oprócz gabinetu, gdzie dzięki tobie na 2 scianach jest oliwka z duluxa), jeśli ci zależy to odszukam numerki :wink: Kolory z mieszalnika, tylko w naszej sypialni były gotowe.

 

fotka drzwi już w dzienniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...