Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

TARASY nasze -zdjęcia


Gość

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
a co było nie tak z pergolami? bardzo łądnie wyglądają

pergole nie osłaniały od wiatru , za to musiały być mocno przymocowane ,bo kilka razy z wielkim hukiem przewracał je silny podmuch . Zachodnie wiatry są bardzo silne o czym nie wiedziałam wcześniej i każdego budującego uświadamiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żeszszsz.... a nie zdążyłam w tym roku z pergolami mającymi osłaniać właśnie od zachodu......

Czuję się uświadomiona - w takim razie 8)

a wywracały się także te przymocowane do donic?

no tak, ale co w zamian???

Ew-ka, co Ty zamierzasz zrobić?

moje pergole są ze skrzynkami ,w których nie tylko były donice z kwiatami ale dodatkowo obciążone zostały kamieniami -głazami a mimo tego lądowały na ziemi ...... na zdjęciach tego nie widać ale jedna z pergol jest łańcuchem przymocowana do zadaszenia tarasu - podmuchy wiatru ją bujały, ale nigdy już nie przewróciły ....a teraz ? teraz przyszedł czas na oszklenie z przesuwnymi drzwiami i drewnianą podłogę -REWOLUCJA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żeszszsz.... a nie zdążyłam w tym roku z pergolami mającymi osłaniać właśnie od zachodu......

Czuję się uświadomiona - w takim razie 8)

teraz to za późno ...... od zachodu najlepiej sie osłaniać murem czyli pomyśleć o tym na etapie wyboru projektu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka.... rany Julek!!!! Mój mąż skwitował to: "fajna sprawa"

Wklejam do inspiracji.

Co do muru od strony zachodniej - to... jest etap wyboru działki chyba i zabudowy naokoło. Prawdę mówiąc lubię wieczory letnie na moim drewnianym tarasie i te ostatnie pomruki słońca.....

a donice mamy duże i na pewno ciężkie - więc same na pewno się nie "obalą"

Rott - mamy podobny tarasik (tyle, że w prostokącik - i tez rękodzieło!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuś wspaniale zagospodarowany masz taras , proszę napisz co to za roślina w pobliżu hamaka w drewnianej donicy - to drzewko obsypane białymi kwiatkami ?

to są margarytki na pniu - co roku wczesną wiosną wsadzam do skrzynek ,zasilam obornikiem i kwitną całe lato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No nie Ewa, zaszalałaś, super, taki elegancki i - bez obrazy - taki miastowy. Troszkę mi się łezka zakręcił w oku za starym tarasem - byłam jego wielbicielką. To był taras z duszą.,

zaszalałam ....to prawda ;)od kilku lat chodziło mi to po głowie aż się ziściło :wiggle:pamiętam ,jak prawie 20 lat temu mieliśmy zjazd klasowy i kolega męża opowiadał ,że zakłada winter garden w Niemczech ,to aż mnie w dołku ścisnęło z zazdrości :-x niedościgłe marzenie finansowe .....a jednak ....marzenia się spełniają :):):)i......... obiecuję ,że wiosną postaram się ten taras zagospodarować bez szkody dla oka i duszy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...