Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kominki z wkladem Northstar


Anna Broc

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zaczekam cierpliwie na tą płytkę i zobaczę jak tam uczą, ale jak dla mnie to trochę dziwne żeby się sznur wypalił, nawet jak tam żar spadnie, zwłaszcza, że nie jest to zabezpieczone przed tym spadaniem - mam na myśli samoistne spadanie z palących się klocków, a nie wywalanie podczas dokładania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

dzięki Liwko, na razie pan był obejrzał, pokiwał głowa ze zdumienia i ma się zastanowić co z tym dalej zrobić, bardzo mi to nie przeszkadza więc dam mu chwilę;)

mam do Ciecie jeszcze jedno pytanie, sorry, że tak dręczę:oops:, czy znasz sposób - jakąś blokadę, na samoistne zamykanie drzwiczek? to dobrze, ze same się domykają, na wypadek zapomnienia, ale przydałoby się, żeby je można było otworzyć na maksa np. podczas sprzątania, a tym bardziej podczas dorzucania jak zajdzie potrzeba przegrzebania popiołu w czeluściach, a drzwiczki gorące i kolanko parzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
DarekB, proszę wyjaśnij mi jedną kwestię- jak to jest z doprowadzeniem powietrza do kominka? ja mam doprowadzona rurę 110 w posadzce, więc powietrze dostarczane bedzie od dołu wkładu, ale z tego co widzę to szyber jest zazwyczaj u góry wkładu kominkowego. Czyli ilości powietrza sie nie reguluje tylko wylot spalin? Jak to jest? Bo logiczne wydawałoby mi się regulowanie powietrzem, jeszcze zanim dotrze do wkładu czyli na dole :-? Już nic nie wiem :-?

 

Kominki firmy Northstar są kominkami norweskimi , sprzedawanymi w całej europie . Posiadają certyfikaty SINTEF i RRF . W norwegi znajduje się firma matka o nazwie Nordpeis ( zapraszam na stronę ) .Piece i kominki firmy Northstar nie są żadną podróbką produktów norweskich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dużo większą reklamę robiła by wypowiedź iż są produkowane w naszym kraju ... jeszcze parę lat i dojdziemy do tego, tak jak Niemcy doszli w czasie poprzedniego kryzysu że nalepka "Made in Germany" niczym czarodziejska różdżka pomogła wielu tamtejszym producentom paradoksalnie zwiększyć jeszcze produkcję i rozwinąć technologie ... :rolleyes:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wpadł na pomysł , by zepsuć niezłe notowania Nordpeisa na tym forum.

Dzięki Bitteromi, Maluxowi, Liwko, trwa dobra passa tej firmy. Nie należy

ruszać takiego stanu dziwnymi wpisami, chyba, że to jakiś wyjątkowo

inteligentny głos konkurencji. Nic to, zimno idzie, zaczniemy w Salzburgu

palić, będzie można o konkretach pisać.

 

Dziwne sa zresztą dzieje Norweskich poczynań. Jedni dziubią w Belgii,

inni w Czechach, ciekawe jak Jotul radzi sobie w USA z "norweską"

produkcją Made in Vermont ?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...