Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Płytki Imola Antares - ktoś ma ułożone? proszę o zdjęcia :-)


dabell

Recommended Posts

  • 2 months później...
  • Odpowiedzi 214
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Świetne są te płytki! Bardzo mi się podobaja, szczególnie aranżacja wklejona przez M@gda.

 

W swojej 5metrowej lazience planuje wlasnie cos podobnego tzn ciemna podloga z Antaresu, tylko nie wiem czy Black czy Brown, do tego biale kafle na scianach ( ewentualnie trochę tych samych co na podlodze, we wnęce za wanną ) i szara ściana plus dodatki w jednym kolorze ( np. niebieskie, zielone, fioletowe itp ).

 

Kulpix a jak Twoja łazienka? Możesz wkleić jakieś zdjęcia?

 

Czy ktoś ma jakieś nowe fotki antaresowych wnętrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

em_zetka, na razie tylko trochę korzystamy z tej łazienki i nie eksploatujemy jej na tyle, żeby móc powiedzieć, czy na płytkach widać krople. Moja znajoma ma też antaresy i mówi, że trochę widać, ale ja tam u nich nic nigdy nie zauważyłam (a bywałam regularnie), więc chyba nie jest tak źle. Jeśli chodzi o paprochy na podłodze, to nie widać ich zbytnio, bo płytki są ciaprate i połyskliwe, więc kurz nie rzuca się w oczy. Myślę, że te płytki nie są mniej praktyczne niż jakiekolwiek inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 year później...
ja chyba też się w nich zakochuje, widzę że ostatni post był bardzoo dawno , może tu ktoś jeszcze zaglada i napisze jak płyteczki sprawdziły się na dłuzszą metę, najważniejsze to czy nie zostaja na nich plamy, których nie da się usunąc zwykłym myciem , Ja jeszcze do wykanczania mieszkania dłuuugoo i mam andzieje ze do tego czasu przekonam sie cąłkowicie do Antaresków :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawie 2 latach użytkowania mogę z przekonaniem stwierdzić, że na moich antaresach nie widać w ogóle brudu ani plam, przez to, że są takie połyskliwe i mają różne smugi. W międzyczasie dobudowaliśmy sobie fornirowaną szafkę pod umywalki i drewno bardzo ładnie się komponuje z tymi czarnymi płytkami, bo jest na nich brązowaą smuga, która świetnie pasuje do koloru drewna. Wszystkim niezmiennie nasze antaresy bardzo się podobają - płytki są porządne i bardzo estetycznie się prezentują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
Wybraliśmy jedną i tą samą fugę na oba kolory płytek - szarych i czarnych. Było to Mapei, kolor pośredni w przedziale od 110 do 114. Niestety nie umiemy sobie przypomnieć, który to dokładnie kolor. Grubość fugi mamy na 2,5 mm ze względu na ogrzewanie podłogowe. Wygląda to i sprawuje się dobrze, zdjęcia powyżej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...