Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bluszcz


Recommended Posts

czesc, no dzieki

czasami jak przejezdzam kolo Was to tez spogladam co sie dzieje. Niebawem i wasz nabierze kolorów ;)

Pzdr

Darek

 

Widziałm firanki w oknach, więc już mieszkacie na swoim. :D My narazie tylko marzymy o tym i wkurzamy się, że zima przyblokowała nam robotę na dobre.

 

Wiosną planujemy zrobić kolor i parę innych robót na zewnątrz, zależy na co starczy pieniędzy. A w środki to jak w końcu uda nam się zrobić wylewki to przystąpimy do wykończeniówki. Czy masz jakiś sprawdzonych i dobrych fachowców od glazury i terakoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 252
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich budujących,

na lato również zalewamy fundamenty naszego bluszcza, zastanawiamy się jeszcze tylko z architektem nad kilkoma detalami. Stąd moje pytanko czy sypialnia na poddaszu z oknem trójkątnym jest dobrze doświetlony? Jest to jedyne okno i wydaje mi się że będzie tam za mało światła. Czy możecie rozwiać moje wątpliwości? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących,

na lato również zalewamy fundamenty naszego bluszcza, zastanawiamy się jeszcze tylko z architektem nad kilkoma detalami. Stąd moje pytanko czy sypialnia na poddaszu z oknem trójkątnym jest dobrze doświetlony? Jest to jedyne okno i wydaje mi się że będzie tam za mało światła. Czy możecie rozwiać moje wątpliwości? :D

 

U nas w pokóju z trójkątnym oknem zrezygnowaliśmy z garderoby i tym sposobem powiększyliśmy trochę tą sypialnię i zyskaliśmy dodatkowe okno dachowe. Zresztą okno dachowe w garderobie - jak to jest w typowym projekcie - jest trochę bez sensu. Ogólnie pokój jest dośc widny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witamy wszystkich bluszczowców,

my również chcemy rozpocząć budowę domku w tym roku.

Wybraliśmy wersję bez garażu z tytułu otrzymanych warunków zabudowy

(powaliły nas na kolana) w lustrzanym odbiciu.

W chwili obecnej oczekujemy na pozwolenie, które mamy otrzymać do końca marca.

Mamy nadzieje, że dojrzali bluszczowcy pomogą cennymi radami nowicjuszom i przy okazji

forum nabierze wiosennego rozmachu.

Pozdrawiamy wszyskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

No dobrze, to konkretnie co Cię interesuje:

bluszcz :D

winobluszcz pięciolistkowy

bzu raczej mi sie nie uda wysłać :-?

barwinek pospolity

jakas taka odmiana barwinka z dużo większymi, biało-zielonymi liscmi

fiołek wonny

kosaciec syberyjski

niezapominajki

 

muszę przebiec się po ogrodzie co jeszcze, ale jak przestanie lać :evil: no i będzie jasniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...