Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bluszcz


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 252
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jutro zaczynam z fundamentami.

powiedzcie mi jakiej firmy daliście okna połaciowe.

pewien handlowiec namawia mnie na okna ROTO plastikowe, są trochę droższe od Fakro bądź Velux, ale mało kto je montował a tym bardziej pcv.

 

Moniko gratujuję że już ruszacie z budową. My wybraliśmy okna velux, ale montaż ich dopiero za tydzień. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ja się dołączam się do tych gratulacji, :wink:

.........................i poszło fundamenty zalane

reszta w lipcu.teraz biegam i próbuje zgrać resztę to jest dekarza i cieślę.

może jakoś to pójdzie .mam pytankon do Was , deskowaliście dach bluszcza pod dachówkę?

 

Tak deskowaliśmy dach i jeśli miała bym się jeszcze raz budować to bym zrobiła dokładnie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i ja się dołączam się do tych gratulacji, :wink:

.........................i poszło fundamenty zalane

reszta w lipcu.teraz biegam i próbuje zgrać resztę to jest dekarza i cieślę.

może jakoś to pójdzie .mam pytankon do Was , deskowaliście dach bluszcza pod dachówkę?

 

Tak deskowaliśmy dach i jeśli miała bym się jeszcze raz budować to bym zrobiła dokładnie tak samo.

Nie wyobrażam sobie jak taki ciężki dach może być bez papy i desek a po za tym to jak sobie bycie wyobrazali np. zmianę po latach pokrycia dachu bez desek i papy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluszczowcu masz piękny domek, chyba wiem gdzie się budujesz,

Nasz Bluszczyk jest można powiedziećć po drugiej stronie lasu

 

Pozdrawiam

 

Nie trudno znaleźć nasz domek. Jak będziesz kiedyś w okolicy to zapraszam. Jak to przy budowie bywa, jesteśmy tam bardzo często szczególnie popołudniami. Jeszcze raz zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nie ma przejścia z kuchni do salonu dlatego też telewizor będzie stał w tym rogu (między wykuszem a kominkiem) - tak by było najlepiej bo można siedziec przodem do telewizora i do kominka jednoczesnie.

 

Jest jeszcze mozliwość ustawienia telewizora między wykuszem a pierwszym oknem od strony tarasu.

Więcej mozliwości nie mamy bo nie mamy też ściany rozdzielającej salon z pokojem na dole.

 

I mamy inny rozstaw okien w salonie, wyjście na taras mamy pod balkonem:

http://img87.imageshack.us/img87/2373/zdjecie094yt0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...