Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy ktoś ukladał kostkę z firmą VEGA


Recommended Posts

  • 3 months później...
  • 3 years później...
Firma Vega Brukarstwo to kompletna porażka... Niestety nie poczytaliśmy netu, gdzie jest wiele niepochlebnych opinii i mamy za swoje... Pan Jacek jest bardzo urokliwy przy zawieraniu umowy, wtedy ma czas na wszystko, rysunki, kawke,obiecywanie zachwalanie Firmy, po podpisaniu umowy wszystko sie zmienia. Klient jest złapany i wtedy zaczynaja sie schody, pracownicy sie spiesza, p.Jacek nie ma czsu ma nawal pracy, jedyne co przychodzi latwo rozszerzenie umowy. Zapewnienia p.Jacka ze zawsze przyjmuje reklamacje sa bez pokrycia, wezwany po pol roku stwierdza ze to nasza wina ze kostka sie zapadla i ani mysli dokonać naprawy... (sic!). Rachunek otrzymaliśmy na karce papieru bez pieczatki i podpisu a opiewal na kilkadziesiat tysiecy... Firma Vega Brukarstwo to tylko obietnice i urok osobisty własciciela omijajcie ja z daleka mimo wielkiej reklamy. Byli klienci nabici w butelke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

No proszę, to jestem zdziwiona Państwa opiniami.

Do firmy Vega Brukarstwo trafiłam w zasadzie przez przypadek - po wstepnych poszukiwaniach pomysłów w necie postanowiłam swoje pomysły skonfrontować z rzeczywistościa czyli obejrzeć interesujące mnie wzory w naturze -w Lesznowoli mogłam porównać w zasadzie wszystkie z interesujących mnie kostek bo mają duży wybór. Cena wydała mi sie przyzwoita więc zdecydowałam się na nich. Trochę z lenistwa postanowiłam wziąć komplet usługi czyli zakup kostki wraz z ułożeniem. Szukanie dobrej ekipy to jak szukanie igły w stogu siana a referencje nie zawsze mają pokrycie -byłam już tym szukaniem zmęczona - tu zachęciła mnie 3 letnia gwarancja na wykonana usługę, zawarta w umowie -uważam, że to lepsze niż gdybym miała potem sama zostac z kłopotem gdy pan Kazio czy pan Henio z firmy Krzak po ułożeniu kostki rozpłynąłby się w niebycie i szukaj wiatru w polu. Na miejscu skonsultowałam się z Panią architekt nt ewentualnych wzorów. Wahałam się czy brac projekt bo 1000zł to jednak dużo -ale finalnie zostało to odliczone od rachunku gdy wzięłam kostkę z ułożeniem. Dodam tylko, że wizualizacje programu komputerowego wpłynęły na moje koncepcje.

Podpisanie umowy przebiegło sprawnie. Potem lipcowe deszcze odsuneły mi trochę termin realizacji ale cóż zrobić.

Gdy jednak pogoda pozwoliła juz na wejście ekipy byłam bardzo mile zaskoczona. Panowie przyjeżdżali o 7 rano bez żadnych spóźnień i natychmiast rozpoczynali pracę. Akurat nie mogłam sobie pozwolić na siedzenie im nad głową wiec troche sie bałam jak to będzie ale jak sie okazało wcale nie musiałam. Gdy wracałam widac było spore postępy prac. Panów juz nie było ale wszystko pięknie posprzątane, żadnych walających sie narzędzi i zwykłych przy takich pracach bałaganów. Aż miło. A robota szła w mig. Efekt końcowy wysmienity -myslę, że jest najlepszą wizytówką firmy.

Na koniec poprosiłam o fakturę i ją otrzymałam. Wydrukowaną na kartce papieru, z pieczątką i podpisem :)

Serdecznie polecam tą firmę. Pierwszy raz mi się zdarzyło, żeby wszystko zostało zrobione na tip-top bez naciągactwa, leserstwa i stania nad głową. A ekip przewinęło sie sporo różnych -kostka to końcowy etap :)

Zastanawiam się skąd mogą się brać negatywne opinie. Pan Jacek (właściciel) podchodzi do tematu bardzo profesjonalnie. Faktem jest, że nie nadskakuje klientom, stara się niekiedy coś doradzić ale wie gdzie przebiega granica i taktownie niczego nie narzuca. Cały ciężar dozoru inwestycji bierze na siebie (to on odpowiada za wykonaną prace przy odbiorze a nie ekipa) i może stąd to jego zabieganie i nieuchwytność. Nie mogę powiedzieć, żebym miała z tym jakis problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie measz nic wspólnego z tą firma i dlatego:

1. weszłaś na forum i sie zarejstrowałś.

2. Przekopałas różne działy aż wykopoałas temat sprzed roku.

3. Wzruszyłaś się i opisałś w pierwszym poście twoje doświadczenia.

 

Czy często zdażają się w twoim zyciu takie przypadkowe zbiegi okoliczności? Opisz jeszcze cos - to naprawde pasjonujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
No proszę, to jestem zdziwiona Państwa opiniami.

 

Czyżby..??!!

To proszę panie włascicielu lepiej traktować klientów i ich słuchać, bo to nie durnie jak się panu wydaje... I jak klient przychodzi z reklamacjami to proszę tym się zajmować, a nie wmawianiem, że wszyscy są winni tylko nie pan, bo pan jest przecież najwspanialszy, bo pan kładł kostkę królowej szwedzkiej (sic! - takie teksty mozna usłyszeć)...

Pisał pan to sam albo pewnie pana zona... Daj se pan spokój z tą propagandą tylko traktuj klientów poważnie... Bo mnie pan potraktował jak ja to okreslam jak ruski typ... Jak to było opisane wyżej... Dopóki nie wpłaciłem zaliczki mało w d... pan nie wlazł, jak trzeba było poprawiać w ramach reklamacji okazał pan sie chamem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... firma VEGA. Znana i duża firma i budzi zaufanie ale do czasu wpłacenia zaliczki. Ja z ich usług nie korzystałam i nie skorzystam ale wystarczą mi doświadczenia mojej siostry, która neistety skorzystała z ich usług. Potiwrdzam, że zanim się nie kupi to obsługa a zwłaszcza właściwiel niemalże w d..pe by wlazł by tylko namówic klienta a jak sa jakies problemy to wtedy on ma klienta w d...pie. Byłam kilka razy z siosrtą i przy dokonywaniu wyboru kiedy to włąściciel VEGI właził w tyłek by tylko sprzedać i byłam wtedy kiedy to zgłaszała którys juz raz swoje zastrzezenia bo nigdy VEGA nawet na nie nie odpowiedziała. Typowa firma, z która by cos wygrac to tylko poprzez sąd bo na żadne pisma nie odpowiadają więc wysyłanie do nich pism ma jedynie sens w kontekście zbierania dokumentacji przedsądowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was korzystał z usług firmy mwbrukarstwo z Pułtuska? W najbliższym czasie czeka mnie prawdooodobnie odwodnienie z rynien i położenie kostki, jestem wstępnie umówiona na spotkanie z przedstawicielem tej firmy, aby obejrzał moją działkę. W internecie znalazłam stronę z kilkoma pozytywnymi opiniami, ale chętnie poczytam na forum muratora wszelkie opinie lub porady którym firmom warto zaufać. Po przeczytaniu forum zrobiłam listę kiepskich firm.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciociaglenia: są firmy i firmy. Ileś osób z nas tu, na forum ma własną działalność, czymś się zajmuje jedni tynkami czy czy białym cementem czy produkcją pewnych elementów galanterii betonowej typu płytki [ja], układaniem kostki, elewacjami domów i robotami ogólnobudowlanymi - blechert [mam nadzieję że nie majgnąłem się...] i tak dalej. Każdy z nas pewno miał styczność z rożnymi klientami, każdemu z nas zdarzyło się coś spartolić [errare humanum est - czy podobnie], ale nikomu z nas nie chciało sie szukać po forum opinii negatywnym n.t. swojej firmy i anonimowo ją poprawiać. Bo jest to zagrywka szczeniacka. Powiem więcej - jeżeli jest problem, bywa, że nie wynikły z naszej winy [mojej, jego, każdego kto coś robi] to jak ma olej w głowie uzna reklamację, pomoże klientowi, czasem z problem, któryn nie wynikł z jego, mojej, etc winy. z prostego powodu - to ów klient będzie naszą najlepszą reklamą. A słowa jakie powie wszystkim znajomym - wiesz machnął się, wiesz pomógł mi , wiesz wyjaśnił, wiesz.... i jest super są najlepszą reklamą jakiej nie da żaden murator, portal, nic. Bo ja dzwonię z polecenia. Pan/i został mi polecony przez kogoś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...