Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaką telewizję wybrać ??? poradźcie coś.......


jaką masz telewizję satelitarną  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaką masz telewizję satelitarną



Recommended Posts

Nikt nie poda ci gotowej recepty bo to zalezy od tego co lubisz oglądać. Czy jesteś miłośnikiem sportów, czy masz dzieci ( w jakim wieku) i potrzebujesz rozbudowanego pakietu dla dzieciaków, czy wolisz oglądać filmy a może programy przyrodnicze. Po co komuś rozbudowany pakiet sportowy jak go nie ogląda ? Wiedząc co potrzebujesz przeglasz oferty poszczególnych nadawców i porównujesz cenowo. Jedna uwaga warto wybrać umowę na nie za długi czas, potem można negocjować nowe warunki lub przenieś się do innego operatora. NIGDY nie zawieraj umowy na czas nieokreślony bo będą cie mieli gdzieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga warto wybrać umowę na nie za długi czas, potem można negocjować nowe warunki lub przenieś się do innego operatora. NIGDY nie zawieraj umowy na czas nieokreślony bo będą cie mieli gdzieś.

 

I tu kolegę @aglig popieram. Ja tak miałem z Cyfrą +. W końcu złożyłem wymówienie. Po tym kroku zadzwonił do mnie operator i rozpoczęte zostały negocjacje. Udało się wynegocjować 30% zniżki na abonament (pakiet prestiżowy) z umowa na 18 miesięcy + HBO przez czas trwania umowy za darmo, oraz zwolnienie z opłaty za dekoder też na czas trwania umowy, no i na koniec wymiana dekodera na nowy. Oferta dobra jeśli chodzi o kanały filmowe na HBO i Canale + nowości kinowe po ok. 6 miesiącach pojawiają się w ofercie programowej. Cześć edukacyjna bardzo rozbudowana, sportowa też OK. Niestety nie ma Polsatu - z oczywistych względów - czyli nie ma mojej ukochanej Formula 1. Mogę ją sobie oglądać po niemiecku na RTL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz podpisaliśmy umowę z N. Oczywiście opłacało się to bardziej niż przedłużanie poprzedniej po upływie okresu, na który była zawarta.

Bardzo wygodny jest ten dekoder z twardym dyskiem. Łatwo się nagrywa na niego, można zatrzymywać i cofać (wbrew przewidywaniom korzystamy z tej możliwości dosyć często). Minusem jest brak Polsatu, ale ten mamy ze zwykłej anteny, zresztą nie oglądamy zbyt często. Dobrze by było mieć dwa kable antenowe, ale nie mamy.

W promocji mieliśmy pakiet N-seriale, dzięki któremu oglądnęliśmy 6 sezon Lostów. Po zakończeniu promocji (i tego serialu) zrezygnowaliśmy z niego, bo drogi. Za to zawsze jest kilka filmów do obejrzenia za darmo na VOD no i wypożyczać można (6-11 zł za 48 godzin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem posiadaczem telewizji N od samego początku jak zaczęli nadawać. Jestem zadowolony z ich usług. Miałem kiedyś cyfrę ( za droga), obecnie w lipcu opłacam na szczęście ostatni abonament z polsatu którego spakowałem w pudełko już w listopadzie tamtego roku. Wolę płacić za coś co leży w pudełku niż się ciągle denerwować ( nigdy więcej tego syfu) Niech nikt nie pisze że to może wina anteny albo coś. Na tej samej czaszy chodzi eNka. Czasza 90 cm, dwa podwójne konwertery z diseq.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat, ogólnie jesteśmy zadowoleni, ale jednak nieznacznie to systematycznie zwiększają cenę...

Jak ktoś ma inny pomysł w jaki sposób połączyć wymogi:

- kanały tvn (24, turbo, style);

- polsatowskie kanały sportowe i hbo (wymogi małża);

- kanały bbc i foxlife (wymogi moje)

to chętnie się dowiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Od 4 lata mam Polsat cyfrowy i byłam z niego zadowolona. Z racji że się wyprowadziliśmy od teściów na swoje polsat został juz u nich a zakupilismy nowy (tez polsat) do siebie. I ku mojemu zaskoczeniu, jak przy pierwszym uruchomieniu wgrały sie programy tak już zostało na stałe. czyli brak mozliwości ustawienia kolejności kanałów pod siebie. Oczywiście na 1 m-scu Polsat. Inne które mnie interesują sa porozrzucane na kolejnych 200-stu kanałach (tyle bowiem jest zablokowanych przed przenoszeniem). jestem strasznie niezadowolona. Będe się odwoływać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfrę + z multiroomem, czyli w dwóch pomieszczeniach chodzi niezależnie (można chyba do 4 odbiorników ;)). Mam jeszcze telewizję z neostrady w pakiecie z internetem i telefonem. Można w niej wykupić cyfrę i wtedy wychodzi taniej niż umowa z samą cyfrą, bo można wybierać kanały, które nas interesują i tylko te wykupić. Ale jak jest dokładnie to trzeba pytać w TP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...