Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarz- "Z wyboru" Karoliny, Pawła i chłopaków


Recommended Posts

  • 2 weeks później...

Skromny, sympatyczny domek. Aranżacja wnętrza nie jest dopracowana. Architekt chyba pozostawił innym to zadanie. Wyraźnie nie zadbano by zrobić z niego domek całoroczny.

Wykorzystanie poddasza jest utrudnione przez położenie komina i niefortunne schody. Moim zdaniem trzeba jeszcze trochę posiedzieć nad tym projektem. Lepiej teraz dopracować każdy szczegół wyposażenia wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafiłam Karolinko na Twój dziennik. Nie wiem, czy to tylko przypadkowa zbieżność danych, czy miałyśmy okazję poznać się w realu? Zdradź, jak mają na imię Twoi synowie, to będę miała pełną jasność :wink: .

A ślub brałyśmy w tym samym dniu :o .

Życzę powodzenia w budowaniu swojego domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

am00

Włśnie taki projekt nam bardzo odpowiadał. Jego prostota i mozliwość dowolnej aranżacji była dla nas atutem. Z zamiłowania zajmujemy się aranżacją wnętrz. Jt. nasza pasja i nie wyobrażamy sobie, aby ktoś to robił za nas i podał nam gotowy projekt od a do z. Mamy już obmyslone prawie wszystko co do wnętrz. Tak jak pisałam chcieliśmy mieć domek parterowy, ten projekt był najbliższy naszemu ideałowi. Włśnie to, że jest antresola, a nie strop nad całym dołem, kręcone schody i otwarty salon jest wspaniale w tym projekcie. Na antresoli maja być dwa małe pokoiki dla chłopaków i nic więcej, cale nasze życie rodzinne ma odbywać się na dole.

Dzięki jednak za radę i proszę o dalsze sugestie. :D

 

K74

Nasi chłopcy to Fryderyk i Dominik.

Nawet jeśli nie spotkałysmy się w realu to pozdrawiam serdecznie i dziękuję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja wklejania zdjęć:

zakładacie sobie jakiś album w internecie i tam umieszczacie zdjęcia. My kiedyś mieliśmy na onecie, ale jest mało pojemny. Teraz mamy na fotosiku i jest ok. Później kopiujesz linka do zdjęcia i wklejasz do posta. I tego linka poprzedzasz i zakańczasz takim znaczkiem "". I powinno wyjść zdjęcie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Fotki, fotki , fotki !!! :p

 

Chociaż tej lipy 10 letniej :)

Bo u nas choć budowa ruszyła to flora ogranicza się do rozjeżdzonege ciężarówkami młodego zboża. Jak sobie przypomnę moje ukochane modrzewie w poprzednim ogrodzie... Ten nowy, rozjeżdżony będzie dziełem mojego życia. I Basta ! :)

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia z kredytami i innymi przeciwnościami losu.

Każdy musiał przez to przejść. Wam też się uda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...